Įkraunama...
Įkraunama...

The Walking Dead (Vaikščiojantys negyvėliai)

Pirmas sezonas buvo geresnis. Žymiai. Ypač pirmosios serijos. Antrasis nuvylė,daug pokalbių apie nieką. O taip laukiau beveik metus. doh.gif Serialas ne per grubus,o per skystas tapo. Čia ne mano vienos nuomonė,komentaruose panašių nuomonių buvo.
Atsakyti
Na gal antrojo sezono pirma serija ir buvo kiek skysta, palyginus su pirmojo sezono pirma serija, bet tolesnių serijų tokiomis tikrai nepavadinčiau. :> Juk vis dėlto turi būti ir kažkokių jausmų, pamąstymų ir kitų psichologinių dalykų, nes be jų šitas serialas senų seniausiai būtų pavirtęs nevykusiu bandymu atkartoti visokius Resident Evil ir panašius filmus, jei čia tik būtų visokios hardcore skerdynės. Nes jau minėta ne vieną sykį, kad tie zombiai čia nėra pats pagrindinis dalykas, labiausiai koncentruojamasi ties pačiu žmogumi ir tuo, kaip jis elgiasi/elgtųsi tokiose situacijose.

P.S. nors šiaip, kai kurie monologai gal kiek ir per ilgi.
Atsakyti
Serialas yra apie išgyvenimą. Trūksta tos temos scenų. Pamąstymai taip pat banalūs,nuspėjami. Paskutinės serijos pabaiga turbūt bandė šokiruoti,bet tikrai to efekto nebuvo,nes beveik "iš lempos" viskas įvyko. Sakykite ką norite,bet nebėra tos įtampos,laikančio prie ekrano siužeto,atrodo,kad scenarijų kitas žmogus rašo,kitas režisierius ir t.t. Anksčiau žiūrėjau prilipusi,o dabar net prasukinėju.
Atsakyti
Tai berods kažkas kitas ir rašo jau, Darabont'ą tai jau atleido, nebent jis spėjo parašyt dar kelias serijas. Jei čia jau ne jo darbas, tai kažkaip galėjo jį ir pasilaikyt.
Atsakyti
Man toks įspūdis,kad jie užmigo ant praeito sezono sėkmės laurų. Tipo,patiko pirmasis,tai puls visi žiūrėti ir antrąjį,reitingai bus palaikyti,uždirbsime pinigėlių ir vsio.
Atsakyti
Dar biudžetas rods apkarpytas buvo. Bet čia dar tik 3 pirmosios serijos, viskas gal dar pajudės į priekį, nėr taip blogai :> Juolab, sekanti serija nusimato tikrai įdomi.
Atsakyti
Sveikos,dar viena žiūrovė prisistato smile.gif Specialiai pasitaupiau tris serijas ir vienu kartu peržiūrėjau biggrin.gif Nu o dabar teks kankintis ir laukt po vieną kol parodys verysad.gif
QUOTE(illuminated @ 2011 10 31, 18:02)
ten kelios iš jų, kad visi yra užkrėstieji (kiek kvailai skamba, bet yra tuo tikinčių), na, kad vėl tas virusas oru plintantis

Nu kad neatrodo taip schmoll.gif Ir tas vyriškis (kur po medžiu paliko),ir ta mergina (vardų niekaip neįsimenu) susirgo,kai įkando zombiai.Nei anksčiau,nei vėliau g.gif O tie mašinose tai neatrodo apkramtyti,gal numirė dėl traumų ar dar dėl ko, todėl nepavirto zombiais.
Kas dėl tos mergaitės,tai taip,nervina ta jos mama.Ir dar pati mergaitė,nu kažkaip nelogiška,kad netūnojo po mašina,o pirmutinė išlindo. Juk tokioj situacijoj manau kiekvienas,ypač vaikas tupės saugioj vietoj kuo ilgiau.Arba prie tos upės irgi nepalaukė,o nulėkė nežinia kur doh.gif
Na trečios serijos pabaiga irgi nustebino.Visada toks gana gerietis tas Šeinas buvo...
Pasirodo daugiau serijų šį sezoną bus,bet kas iš to,kad pradėjo tempt gumą ,pritariu,kad nebe taip įdomu.Nors iš esmės vistiek geras serialas biggrin.gif
Atsakyti
Na, jau ryt iš ryto nauja serija. thumbup.gif
Atsakyti
Kur visos walking dead žiūrėtojos? g.gif Kaip jums paskutinė serija? smile.gif

Ta ferma ir jos šeimininkai man kažkokie keisti... Neleidžia ginklų nešiotis, nors aplink gali visokie negyvėliai vaikščiot... blink.gif Ir man tokia nuojauta, kad ta mergaitė pažinojo tą zombį, kuris šulinį buvo ir tie visi fermos šeimininkai žinojo, kad jis ten...

Ir pagaliau tos pradingusios mergaitės pėdsakus rado!

Čia kitos serijos treileris:
http://youtu.be/TUR6GGkxK8s

Tai ir lėlę tos pradingėlęs rado, o panašu kad Meryl atsiras!
Atsakyti
Nu nežinau,ar dėl to,kad pirmas tris serijas vienu kartu pažiūrėjau,ar tikrai jau taip nuprastėjo serialas,kad nieko per šią seriją, visai nieko įdomaus neparodė blink.gif Jau kelinta serija užstrigo ties slampinėjimu po sodybą ir mergaitės paieškomis.Jeigu palyginus,kiek parodė per pirmo sezono keturias serijas...
Kažin ar kas žinojo,kad tam šuliny negyvėlis,nebūt leidę iš jo vandenį semt g.gif
Įtariau,kad tas Daryl broliukas dar atsiras - akurat,treileryje jau parodė bigsmile.gif Ir dar manau,kad dar ne viskas baigta su tuo,kur po medžiu paliko.Gal dar paaiškės,kad jis turėjo kažkokį ypatingą imunitetą ir pasveiko... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balanda: 08 lapkričio 2011 - 18:36
Na man tai tikrai atrodo, kad jie kažką slepia.. Tarkim kai Rick'as pasakė, kad jie gali ir tvarte pernakvot, tas senis iš kart ne ne sako. Gal dar ten kokius zombius laiko. g.gif Arba čia mano fantazija laki. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyLina @ 2011 11 08, 19:03)
Gal dar ten kokius zombius laiko.  g.gif  Arba čia mano fantazija laki. biggrin.gif

Komikse taip buvo. :>
Atsakyti