Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio nepakankamumas

QUOTE(Bryana @ 2014 01 19, 20:23)
Na tikėkimės viskas bus gerai.
Tik as niekaip nesuprantu,mano Kaklelis 2,5 cm esu su dvynykais ir visi rekia kad cia viskas gerai,nu tikrai niekaip nesuprantu vienoms jau siuna su tokiu,guli ligoninėse,o cia niekam nerūpi ar kaip?????







gal cia kiekvienos atskiras atvejis unsure.gif , galbut pas kitas isvis ir buna toks kaklelis ir normalu jei jis neprasiverineja... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Donata11 @ 2014 01 19, 22:33)
gal cia kiekvienos atskiras atvejis  unsure.gif  , galbut pas kitas isvis ir buna toks kaklelis ir normalu jei jis neprasiverineja...  g.gif


Aij net nzn pati,kažkokia makalyne pas mane,vieni taip matuoja kiti kitaip,tai minėjo,kad trumpeja bet nereagavo visai,seip 11sav buvo toks pat koks ir 18sav
Papildyta:
O koks jūsų pradzioj buvo?
Atsakyti
man nuo pradziu buvo kaklelis beveik 3 cm, bet apsiuvima dare kol dar nepradejo atsiverineti, nes jau 2 nestumai baigesi persileidimo nes atsivere kaklelis... tad si karta nieko nelaukus iskart atsargumo delei siule padaryti ta apsiuvima, tai dabar diena po dienos, savaite po savaites miginsim istempt kiek galima ilgiau nestuke.gif smile.gif
Atsakyti
O kiek buvo laik kai atsivėrė Kaklelis?o jis kai atsidarineja turi būti minkštas? Oij kaip as nenusimanau doh.gif ryt pas gydytoja ir meldziuosi,kad tik viskas gerai butų,o kiek jums savaiteliu db?
Papildyta:
O ar jausdavot ka nors kai atsidarineja? Nes as tai visiškai nieko nejaučiu,jokio skausmelio
Atsakyti
Na va snd po daktaru ir mano Kaklelis iš 2,5cm iki 3,15 pailgėjo,tai ir likau nesupratus,sake gali taip būt,as maniau nebepailgeja g.gif
Atsakyti
Man buvo 1,5 cm 33 savaite. Lovos rezime 34 savaiciu pagimdziau...
Atsakyti
QUOTE(lulila @ 2014 03 25, 19:02)
Man buvo 1,5 cm 33 savaite. Lovos rezime 34 savaiciu pagimdziau...


Man va 30sav ranka tik pažiūrėjo kakleli,sake geras.
Atsakyti
As isnesiojau dvyniu su diagnozuotu gimdos kaklelio nepakankamumu.
Svarbiausiai didelis tikejimas, apsiuvimas, progesteronas, ir CRB kas dvi savaites.
Ir visiska, belgiska -begemotiska ramybe!!!
Atsakyti
ar kam skyrė progesyeroną į makštį?
Atsakyti
QUOTE(kleopatraaa @ 2011 11 17, 19:39)
dar pastebejau kad kietinti pradeda dazniau kai viduriai uzkieteja. gydytoja ligoninei sake kad turi iseiti i toleta kiekviena diena nes uzkietejimas skatina susitraukimus.

Ir aš tą dalyką pastebėjau. Turiu tą problemą jau seniai,bet dabar kai laukiuosi stengiuosi išeit kasdien.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti