Įkraunama...
Įkraunama...

Visa vestuvinė floristika

Ačiū už atsakymą. Aš ne nuotaka biggrin.gif , tik turėdama laisvo laiko padedu tokiai, todėl konkrečių spalvų neįvardinsiu. O štai ir keletas nuotraukėlių su išvardintomis gėlėmis:
user posted image
user posted image
user posted image[URL=http:L]
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=Alta,2011 10 31, 12:50]
Ačiū už atsakymą. Aš ne nuotaka biggrin.gif , tik turėdama laisvo laiko padedu tokiai, todėl konkrečių spalvų neįvardinsiu. O štai ir keletas nuotraukėlių su išvardintomis gėlėmis:

Ta pirmoji labai gyva, tokia tikrai rudeniškų spalvų smile.gif , o man rudeniškų spalvų teko daryt sidabrinėm vestuvėm prieš kelis metus tokią blush2.gif
user posted image
ir butonjerė
user posted image
rudeni tinka ir skeletinių lapukų pamaišyt ar uogyčių mirksiukas.gif
(čia iš interneto)
user posted image
tokie skeletiniai lapukai, bųna ir kitokių formų ir spalvų:
user posted image
o šita šiaip iš interneto labai patiko
user posted image
Atsakyti
Sveikos merginos,iš kokių gėlių galečiau rinktis sau puokštele (isskyrus rožes) gruodžio menesį.Vestuvėse dominuos sidabrinė ir mėlyna spalvos.Prašau patarkit..... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DovileGajauskiene @ 2011 10 29, 23:51)
Rugiagėlės gausiausiai žydi birželio mėnesį, pavienių žydinčių augalų pasitaiko iki vėlyvo rudens, javų ir baltų rožių tai tikrai būna liepa. O man labai smalsu, kokio stiliaus jūsų suknelė ir  vestuvių tema? (automobiliai, salės ar bažnyčios dekoras, pulko bendras vaizdas)  ax.gif

biggrin.gif o kodėl domina? auto bus paprasti kas kokią turi biggrin.gif neišsirinkome dar salės, bet vieną sodybą kurią nužiurėjo labai tiktų. Būtų baltos sienos, tamsus pastoliai, bordo užuolaidos. Jei kavinė tai šviesi ir gelsvas dekoras. Tada ant stalų noriu javų kugių-puokščių, pulkas roayl blue spalva dominuos.
Atsakyti
QUOTE(Angeliocikas @ 2011 11 03, 13:40)
biggrin.gif  o kodėl domina? auto bus paprasti kas kokią turi biggrin.gif neišsirinkome dar salės, bet vieną sodybą kurią nužiurėjo labai tiktų. Būtų baltos sienos, tamsus pastoliai, bordo užuolaidos. Jei kavinė tai šviesi ir gelsvas dekoras. Tada ant stalų noriu javų kugių-puokščių, pulkas roayl blue spalva dominuos.

tiesiog ydomu ka prie ko dreinat, o čia mano daryta laukinės puokštės draugės pageidavimu jos vestuvėms blush2.gif
user posted image
user posted image
o šitokia esu dariusi jau senai idarbovietę kaip interjero detalę
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(aterol32 @ 2011 11 03, 01:41)
Sveikos merginos,iš kokių gėlių galečiau rinktis sau puokštele (isskyrus rožes) gruodžio menesį.Vestuvėse  dominuos sidabrinė ir mėlyna spalvos.Prašau patarkit..... smile.gif


Gruodžio mėnesį dažniausiai proginėse puokštėse pasitaiko tokių gėlių: orchidėjos, chrizantemos, hiacintai, anturiai, gerberos, guboja, kalijos, eustomos, frezijos, astromerijos, paukštapienės.
Očia kelios puokštės su išvardintom gėlėm
user posted image[/URL]
user posted image
user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

user posted image
šita manlabai graži pasirodė, nors rožės jau ir man atsibode blush2.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
Koks grožis wub.gif Kur tų pukuotų "smilgų" (nžn pavadinimo biggrin.gif ) galima rasti? g.gif ir kaip padaryti skeletinius lapus? Pas mus vyraus mėlyna. Ar nebūtų per šaltos puokštės?
Atsakyti
QUOTE(Angeliocikas @ 2011 11 03, 17:39)
Koks grožis  wub.gif  Kur tų pukuotų "smilgų" (nžn pavadinimo biggrin.gif ) galima rasti? g.gif  ir kaip padaryti skeletinius lapus? Pas mus vyraus mėlyna. Ar nebūtų per šaltos puokštės?

mėlyna gana šalta spalva tokiai meilės kupinai šventei, bet gal daryt reiktu daugiau baltą o tik keletą nedidelių akcentų mėlyno, manau būtų gražu jūrinės temos akcentai kriauklytės, tinklelis ar perliukai. O dėl padarymo, tai aš pati tik artimiausiems žmonėms dariau, kol dekretinėse atostogose esu nes nežinau kaip mokeščiam reikia apforminti tokius pavienius darbus blush2.gif , o tas kur draugei vestuvėm dariau tai net kavinės savininkai paprašė parduot, nes buvo taip pat sužavęti blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(DovileGajauskiene @ 2011 11 03, 17:49)
mėlyna gana šalta spalva tokiai meilės kupinai šventei, bet gal daryt reiktu daugiau baltą o tik keletą nedidelių akcentų mėlyno, manau būtų gražu jūrinės temos akcentai kriauklytės, tinklelis ar perliukai. O dėl padarymo, tai aš pati tik artimiausiems žmonėms dariau, kol dekretinėse atostogose esu nes nežinau kaip mokeščiam reikia apforminti tokius pavienius darbus  blush2.gif , o tas kur draugei vestuvėm dariau tai net kavinės savininkai paprašė parduot, nes buvo taip pat sužavęti  blush2.gif


o smilgų tai reikia floristikos prekių parduotuvėse ieškot, aš tai urmo bazėj pirkau. O tos smilgos tai kiek aš žinau tai visada vadinu kiškio uodegėlės ax.gif
Atsakyti
Gal galėtumėte ir man padėt ax.gif Mūsų vestuvėse (gegužės vidurys) vyraus balta ir žalia spalvos. Niekaip neišsirenku gėlių. Reikia, kad nebūtų labai lepios, taip pat ir nebrangios. Sodybos puošime norėčiau naudot paparčio lapus ir samanas. Kažin ar puokštėje tokius dalykus būtų galima panaudoti? Ar neatrodytų puokštė apsunkusi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(katydid @ 2011 11 03, 18:40)
Gal galėtumėte ir man padėt ax.gif Mūsų vestuvėse (gegužės vidurys) vyraus balta ir žalia spalvos. Niekaip neišsirenku gėlių. Reikia, kad nebūtų labai lepios, taip pat ir nebrangios. Sodybos puošime norėčiau naudot paparčio lapus ir samanas. Kažin ar puokštėje tokius dalykus būtų galima panaudoti? Ar neatrodytų puokštė apsunkusi? g.gif


tvirčiausiai manau išsilaikytų rožės klasikinėje puokštes formoje kažkas panašaus į tokią
(mano daryta)
user posted image
tikreikėtų pamaišyti daugiau žalios spalvos pvz. tokių chrizantemų jos nebrangios
user posted image
va tokias iš šių chrizantemu dariau pamergėm
user posted image
vietoj paprasto miškuose augančio paparčio gražiau atrodytų va tokia žaluma kaip čia user posted image
na o samanos tai net nežinau, kokiu būdu jos nuotakos puokštėje turėtų būti ydėtos blush2.gif
Atsakyti
dar gegužės mėnesi nebrangios gėlės iš patvaresnių yra jurginai
user posted image
gali būti taip pat ir tokios chrizantemos
user posted image
taip pat dar tulpės tik jos trapesnės už rožias, jurginus, ar chrizantemas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(DovileGajauskiene @ 2011 11 03, 18:23)
dar gegužės mėnesi nebrangios gėlės iš patvaresnių yra jurginai
user posted image

g.gif g.gif g.gif tikrai ne bijūnai ir frezijos šioje nuotraukoje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurginė: 03 lapkričio 2011 - 19:56
QUOTE(Jurginė @ 2011 11 03, 21:45)
g.gif  g.gif  g.gif tikrai ne bijūnai?

tai jau tikrai doh.gif nu jau visai susimaišiau blush2.gif
Atsakyti