Įkraunama...
Įkraunama...

Visa vestuvinė floristika

QUOTE(DovileGajauskiene @ 2011 11 03, 19:55)
tai jau tikrai  doh.gif  nu jau visai susimaišiau  blush2.gif

smile.gif smile.gif smile.gif

o kiškio uodegėlės yra kiškio uodegėlės (lagurus ovatus), ,,senukuose" būna.

o mane domina narcizai. ne nuotakos puokštė, bet bažnyčios papuošimas.
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2011 11 03, 22:02)
smile.gif  smile.gif  smile.gif

o kiškio uodegėlės yra kiškio uodegėlės (lagurus ovatus), ,,senukuose" būna.

o mane domina narcizai. ne nuotakos puokštė, bet bažnyčios papuošimas.


neradau pačiam internete kas man būtų gražu ax.gif tai narcizus daryti kaip girliandą su bealgraso žaluma tystančius į apačią nuo altoriaus, taip pat nedidukai gal iš kokių 5 ar 8 narcizų burbuliukai su tokiu pat tystančiu į apačią nuo kotų bealgrąsu ant suolų šonų viduriniam praėjime, gal dar tarp narcizų pamaišant gubojos, o ant bealgrasų paklijuot karoliukų ar paukštapienės žiedukų ax.gif
o čia radau internete tokią foto su narcizais
user posted image

dar varijantas tokiom didesnėm puokštelėm puošti taką link altoriaus į tarpus dedant vėlykinės žolytės vazonėlius
user posted image
tik jau ne tokiuose vazonuose cool.gif
user posted image
Atsakyti
Čia, kad papraščiau būtų išsirinkti puokštę pagal suknelę
user posted image
Atsakyti
Sakykit kaip laikytusi kalijos rugsejo 29,dar galvojam baltas ar geltonas,oranzines ar vysninias spalvos rinktis,gal kazka kita pasiulytumete isskyrus rozes,seip spalva bus auksine arba geltona,tik sirdys ant sienos raudonos
Atsakyti
QUOTE(mergyte1990 @ 2011 11 06, 14:34)
Sakykit kaip laikytusi kalijos rugsejo 29,dar galvojam baltas ar geltonas,oranzines ar vysninias spalvos rinktis,gal kazka kita pasiulytumete isskyrus rozes,seip spalva bus auksine arba geltona,tik sirdys ant sienos raudonos


Kalijos išsilaikyti turėtu gerai. Jei bus labai šilta ir teks ilgiau puokštę laikyti nepamerktą, nesvarbu kokias gėles pasirinktumėtją reikėtų daryti į panašiai tokį laikiklį
user posted image
O dėl spalvos tai jei esate tamsiaplaukė labai gražiai tiks ryškesnės spalvos orandžinė ar geltona, o jei esate šviesiaplaukė tai geriau rinkitės baltas, nes ryškios spalvos jus užgož. Prie baltū gražiai atrodytų geltonas ar aukso spalvos akcentas.
Atsakyti
Labai graži puokštė iš kardelių
user posted image
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DovileGajauskiene @ 2011 11 06, 18:10)
Kalijos išsilaikyti turėtu gerai. Jei bus labai šilta ir teks ilgiau puokštę laikyti nepamerktą, nesvarbu kokias gėles pasirinktumėtją reikėtų daryti į panašiai tokį laikiklį
user posted image
O dėl spalvos tai jei esate tamsiaplaukė labai gražiai tiks ryškesnės spalvos orandžinė ar geltona, o jei esate šviesiaplaukė tai geriau rinkitės baltas, nes ryškios spalvos jus užgož. Prie baltū gražiai atrodytų geltonas ar aukso spalvos akcentas.

as sviesiaplauke,galvoju gal dar rinktis puokste baltu kaliju bet su trupuciu imaisytu uogomis tokiomis raudonomis ,tada mano ir pirslienes puokstes turetu kazki truputi rysi,ir man gal nuo sukneles atsisviestu truputi geles arba rinktis kad butu daugiau zalumos puoksteje,pvz galeciau atsiusti i el pastuka,jeigu norite pamatyti apie ka kalbu
Atsakyti
QUOTE(mergyte1990 @ 2011 11 07, 10:21)
as sviesiaplauke,galvoju gal dar rinktis puokste baltu kaliju bet su trupuciu imaisytu  uogomis tokiomis raudonomis ,tada mano ir pirslienes puokstes turetu kazki truputi rysi,ir man gal nuo sukneles atsisviestu truputi geles arba rinktis kad butu daugiau zalumos puoksteje,pvz galeciau atsiusti i el pastuka,jeigu norite pamatyti apie ka kalbu

o pamergių bus? ar suknutė turės kokių kitu spalvų ar bus visiškai balta?
Atsakyti
QUOTE(DovileGajauskiene @ 2011 11 07, 11:07)
o pamergių bus? ar suknutė turės kokių kitu spalvų ar bus visiškai balta?

pamergiu nebus tik pirsliai syknele baltut baltutele,tik bus truputi raukinuku
Atsakyti
DovileGajauskiene, labai ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte1990 @ 2011 11 07, 12:23)
pamergiu nebus tik pirsliai syknele baltut baltutele,tik bus truputi raukinuku

Gražu bus ir su raudonom uogytėm. Gražu būtų prie baltų kalijų derinti auksinius priedus ir prie svočios taip pat tokius pačius. Arba vietoj uogų dėti raudonos spalvos skaidrius karoliukus būtų prabangesnis vaizdas nei su uogom. Bet kokiu atveju turi būti prie kalijų ydėta priedų, o žaluma tik dar labiau pagyvis puokštę.
man patiko šita o jei dar ant tokios žalumos būtų karoliukų tai dar gražesnė būtų
user posted image
O šita su uogom taip pat patiko
user posted image
Atsakyti
QUOTE(katydid @ 2011 11 07, 12:50)
DovileGajauskiene, labai ačiū už atsakymą  4u.gif

Ačiū už klausimus visoms thumbup.gif
Atsakyti