Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš Babuški Agafji

QUOTE(Selga @ 2011 11 02, 22:24)
Visai sudomino  bigsmile.gif Įdomu, ar Eurokose būna jo pirkt  g.gif

Aš "Droge" pirkau.
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2011 11 02, 21:02)
Jau kurį laiką naudoju šį serumą. Kaip ir patinka. Kaina visai maža, bet produktas tikrai neprastas - netgi nustebino. Pamaitina, palygina, pagražina odą, tik jis toks labiau ale riebesnis, o man norisi daugiau drėgmės. Užrašyta sudėtis vos ne stebuklinga biggrin.gif. Kimšimo nepastebėjau.
Šiaip būtų įdomu ir nuo 35 metų skirtą išbandyti.

user posted image


aš taip pat jau kokios 3 sav. naudoju šį serumą, tai vien teigiami atsiliepimai. Esu mišriaodė, tai juo pasitepus odos neriebina, pakankamai sudrėkina, išsausėjimų neatsiranda. Ir pagrindas prieš kreminę pudrą labai neblogas smile.gif nepastebėjau, kad kimštų odą. Rašo naudoti prieš kremą, bet man užtenka ir serumo.
Tačiau kalbant apie iš tos pačios serijos kremą, berods vadinasi lengvas dieninis kremas, tai nieko gero negaliu pasakyti. bent man, kažkoks nesusipratimas, nes drėkinimo nerasta, matosi pasitepus išsausėjimai, žodžiu toks niekinis, bent jau mano odai. manau tiktų riebiai odai, nes riebumo visiškai nepalieka.
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2011 11 02, 20:02)
Jau kurį laiką naudoju šį serumą. Kaip ir patinka. Kaina visai maža, bet produktas tikrai neprastas - netgi nustebino. Pamaitina, palygina, pagražina odą, tik jis toks labiau ale riebesnis, o man norisi daugiau drėgmės. Užrašyta sudėtis vos ne stebuklinga biggrin.gif. Kimšimo nepastebėjau.

Oh as galvojau kad jis toks kaip vandenelis bus, o cia vos ne kaip aliejukas? Taip nesinori to riebumo, nes oda ir taip labai riebi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FoxLady: 02 lapkričio 2011 - 21:49
QUOTE(FoxLady @ 2011 11 02, 22:49)
Oh as galvojau kad jis toks kaip vandenelis bus, o cia vos ne kaip aliejukas? Taip nesinori to riebumo, nes oda ir taip labai riebi doh.gif


tikrai ne joks aliejukas schmoll.gif lengvas skystas kremukas, greitai susigeria, nė minutės netrunka.
Atsakyti
QUOTE(Amichetta @ 2011 11 02, 21:51)
tikrai ne joks aliejukas schmoll.gif  lengvas skystas kremukas, greitai susigeria, nė minutės netrunka.

Tada labai gerai thumbup.gif
O dabar sedziu isitrinusi galva tokia ampulyte nuo plauku slinkimo. Labai lauksiu teigiamu rezultatu bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FoxLady: 02 lapkričio 2011 - 21:55
QUOTE(FoxLady @ 2011 11 02, 23:49)
Oh as galvojau kad jis toks kaip vandenelis bus, o cia vos ne kaip aliejukas? Taip nesinori to riebumo, nes oda ir taip labai riebi doh.gif

Nėra vandenėlis. Toks daugiau maitinantis reikaliukas. Šiek tiek riebesnis - sudėty aliejai smile.gif. Bet taip - susigeria nesunkiai.
Man jis toks gal labiau sausesnei vyresnei odai mastau.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 02 lapkričio 2011 - 22:13
QUOTE(S@lsa @ 2011 11 02, 18:49)
o ji reik purksti ant sausu plauku? neriebina? ir purkst tik ant galvos odos?

jei kalbat apie purskala augimui skatint, tai seip ant butelio konkreciai neparasyta purkst ant sausu ar dregnu plauku. Bet visad purksdavau tik ant slapiu, po plovimo. Neriebalina tikrai, o purkšti ant galvos odos.
aš po supurškimo dar su pirštų galiukais įtrindavau šiektiek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2011 11 02, 16:48)
O gal žinot, kur galima rasti "Domašnie recepty" linijos prekių, šampūnų, t.t.? Norėtųs išbandyti, bet kažkaip neradau bent jau Eurokose, arba pražioplinau :}

Aš plaukų balzamą pirkau Vilniaus "Assorti" parduotuvėje, Šiaurės miestelyje. Atsiprašau už poster_offtopic.gif
Atsakyti
QUOTE(koko_sa @ 2011 11 03, 00:32)
jei kalbat apie purskala augimui skatint, tai seip ant butelio konkreciai neparasyta purkst ant sausu ar dregnu plauku. Bet visad purksdavau tik ant slapiu, po plovimo. Neriebalina tikrai, o purkšti ant galvos odos.
aš po supurškimo dar su pirštų galiukais įtrindavau šiektiek mirksiukas.gif

Aciu uz atsakyma, auginsiu ir as flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Saharienne @ 2011 11 03, 07:31)
Aš plaukų balzamą pirkau Vilniaus "Assorti" parduotuvėje, Šiaurės miestelyje. Atsiprašau už poster_offtopic.gif

Vat nefainai,as Klaipedoj gyvenu g.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2011 11 03, 10:34)
Vat nefainai,as Klaipedoj gyvenu  g.gif


Asorti ir Klp yra (antro Bigo gale), joje ir "Domašnije recepty", ir "Babuškos Agafijos" būna
Atsakyti
QUOTE(S@lsa @ 2011 11 03, 09:53)
Aciu uz atsakyma, auginsiu ir as  flirt.gif

O aš purkšdavau ant sausų plaukų, neriebina 4u.gif
Atsakyti