Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas iš Babuški Agafji

Xde, jei gerai prisimenu, jūs jau bandėt Baikal herbs, ar bandėt toniką, prausiklį, aliejų plaukams? Kokios yra maždaug kainos, nežinot? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 11 03, 11:12)
O aš purkšdavau ant sausų plaukų, neriebina  4u.gif

neriebina tikrai , bet papučia plauką smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aguonytė: 03 lapkričio 2011 - 11:57
Paneles, o sakykite, koks veido serumas tiktu gana jaunai (23m.) odai? ax.gif Oda misri i sausuma, taciau poros labai megsta kimstis doh.gif Noreciau siek tiek maitinancio siems saltiems ir dregniems orams serumiuko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguonytė @ 2011 11 03, 12:57)
neriebina tikrai , bet  papučia plauką  smile.gif

nepastebejau to rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 11 03, 11:52)
Xde, jei gerai prisimenu, jūs jau bandėt Baikal herbs, ar bandėt toniką, prausiklį, aliejų plaukams? Kokios yra maždaug kainos, nežinot? blush2.gif

ne,dar neišbandžiau,nes taip pat Agafjos užsipirkusi mirksiukas.gif Dar nebaigiau pienelio veidui valyti,o Agafjos aliejaus plaukams dar ir nepradėjau...Pamenu tik Baikal herbals kremų,serumų kainas Elevitoje po 11,29 ,o šampūnai ir balzamai po 4,99 (280ml talpa).Prausikliai,pieneliai lyg tai po 7-8lt.
Atsakyti
Nusipirkau ir aš šitą purškiklį plaukams:
user posted image
tai kvapas labai toks keistai malonus, tikiuosi padės sparčiau plaukams paaugt :}
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2011 11 03, 20:06)
Nusipirkau ir aš šitą purškiklį plaukams:

Ir as labai noriu, bet niekur nerandu doh.gif
Atsakyti
Aš tai kažkaip savo miesto Eurokosuose mačiau. Pati Akropolio Eurokose pirkau, bet turėtų tose didesnėse parduotuvėse būti tikrai :> Prie visų plaukų priežiūros priemonių.
Atsakyti
aš irgi noriu to purškalo su pipirais. Tik man labiau patinka priemones prieš plovimą laikyti. O čia kaip suprantu ant išplautų ir dar drėgnų plaukų purškiat?
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2011 11 03, 18:04)
ne,dar neišbandžiau,nes taip pat Agafjos užsipirkusi mirksiukas.gif Dar nebaigiau pienelio veidui valyti,o Agafjos aliejaus plaukams dar ir nepradėjau...Pamenu tik Baikal herbals kremų,serumų kainas Elevitoje po 11,29 ,o šampūnai ir balzamai po 4,99 (280ml talpa).Prausikliai,pieneliai lyg tai po 7-8lt.

Ačiū 4u.gif Sudarinėju sąrašiuką, kitą sav siųsiu vyrą į Elevitą biggrin.gif Ko kas planuoju tuos tepalus Agafjos, iš Baikal serijos - prausiklį, toniką, aliejų plaukams, iš Domašnie recepty domina tokie balzamai ir želes šveitikliai sudomino, dar galvoju iš Organic shop kokį kūno kremą išbandyti g.gif
Atsakyti
Si menesi elevitoj RBA naujiem kremam nuolaidos ir sampunam su propoliu. va www.elevita.lt

as esu bandzius is pirties prekiu juoda muila. nerealiai fainas, ploviau ir kuna ir plaukus. man labai labai patiko, naudoju vietoj duso zele.

dar bandziau Domasnije recepty pilinga su cukranendrem, labai fainas, stambus grudeliai, gerai sveicia, kvapas liux.

Is aptecka agafji ampules plaukams irgi nieko

Is recepty Babuski isbandziau naujus sampunus su propoliu, pirkau nr. 4. labai patinka ir samp ir balzamas.

pirkau ir baikal herbals sampuna nu nieko, bet su propoliu man labiau patinka.
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2011 11 03, 21:29)
Aš tai kažkaip savo miesto Eurokosuose mačiau. Pati Akropolio Eurokose pirkau, bet turėtų tose didesnėse parduotuvėse būti tikrai :> Prie visų plaukų priežiūros priemonių.

Tikrai radau Eurokos thumbup.gif Tik va Baikal Herbals produkcijos turbut bus sunkiau rasti doh.gif
Atsakyti