Įkraunama...
Įkraunama...

O kaip su biologiniais tėvais

QUOTE(mikke @ 2008 04 04, 00:47)
Mano įvaikintam (tiksliau, teisiškai tik globojamam) broliui jau 21 metai, mūsų šeimoje jis gyvena nuo 2 metukų. Jis jauniausias vaikas, esam dar dvi vyresnės seserys. Tėvai niekad neslėpė, kad jis įvaikintas, tai žinojo ir kaimynai, ir klasės draugai, tačiau niekas to nesureikšmindavo. Visur jis buvo pilnateisis mūsų šeimos ir giminės narys, su visom teisėm ir pareigom. Ir bart gaudavo vienodai su mumis, ir dar saldainį (kaip jauniausias) didžiausią gaudavo smile.gif
Net negaliu pasakyti, kas lėmė tokį ryšį, gal paprasčiausia auros mūsų visų sutapo, ar kaip ten sakoma.
Nors nuo jo niekas nebuvo slepiama, mano mama visada buvo pasiruošus jo klausimui apie tikruosius tėvus, tačiau jis neklausinėjo ir nesidomėjo. Man buvo neramu, kad jis nelaikų savo širdelėje kokio nors rūpesčio, tai kelis kartus bandžiau jį, kaip vyresnė sesuo, "ištardyt", na, gal tu norėtum pamatyt, sužinot ir pan., tačiau jis buvo kategoriškas - NE, man neįdomu. Ir tik neseniai jis prisipažino, kad nenorėjo pamatyt biologinių tėvų, nes nenorėjo skaudint mūsų mamos wub.gif Mano tėvai niekada nėra blogai atsiliepę nei apie jo tėvus, nei apie apskritai jokius valkatas ar girtuoklius, kaip tik visada mokė, kad ne iš gero gyvenimo žmonės gert pradeda, kad niekada negalima nieko smerkt, nes nežinia, kaip tau pačiam gali atsitikt. Jie niekada nei tiesiogiai, nei netiesiogiai neleido broliui suprast, kad kažkaip nuliūstų ar pasijaustų išduoti, jei jis norėtų pamatyt savo biologinius tėvus.
Bet pernai mano brolį susirado kažkokia jo tetulė, o su ja ir būrys brolių, vienas tik iš kalėjimo išėjęs, kitas panašaus likimo, dar vienas šiaip kaime gyvenantis, kitas buvęs įvaikintas ir sesuo. Žo, šeimynėlė nemaža. Kadangi gyvena jie visi kitoj LT pusėj, tai sutarė brolis nuvažiuot jų visų vienu kartu ir aplankyt. Mama pergyveno, siūlėsi važiuot kartu, na, kad drąsiau būtų (ech, tos mamos wub.gif ), tačiau brolis tik atsakė: aš gi jau ne mažas, ne kvailas, atsirinksiu, kas prie ko smile.gif Ir nuvažiavo. Aplankė. Pamatė savo biologinius (prasigėrusius) tėvus, brolius, seserį. Grįžęs tik konstatavo, kad vienas brolis į jį panašus, kitas į mamą labiau ir pan. dalykus. Sakė, žmonės kaip žmonės, tik kad man visai svetimi.
Bet iš tiesų matosi, kad dabar jis apsiraminęs tarsi. Šaknys yra svarbios kiekvienam, kad ir kokios jos būtų.
Kaip ir sakėt, jis neieškojo ten meilės, jis tik susirado trūkstamą savo asmenybės dalį.

Aš manau, kad nereikia bijoti, kažką sąmoningai (ar nesąmoningai) slėpti ar drausti. Gerai pasakė mano brolis tėvams tada prieš važiuodamas pas tuos biologines gimines - kokį jau mane užauginot ir išauklėjot, toks aš ir esu, atsirinksiu, kas yra teisinga, o kas ne.

O dabar kaip tik skaitau knygą apie tai, kad net ir tikrų tėvų ir jų biologinių vaikų auros (ar charakteriai) gali nesutapt ir tai būt daugelio problemų priežastimi. Matyt, mūsų šeimai šiuo atžvilgiu pasisekė smile.gif



Mikke, perskaičiau tavo pasakojimą. Širdyje liko didelė šiluma. Jūsų Tėvai be galo išmintingi. Jūs visi esat labai laimingi. Dėkui, kad pasidalinai patirtim. Ji nepaprastai vertinga. Mano sūnus irgi nesidomi. Pagal tai, kokie yra mūsų santykiai, jis neturėtų bijot mūsų skaudint... Gal tiesiog nemąsto apie tai. Tačiau aš esu pasirengusi viskam. Tik galvoju - gal "neforsuoti", ta prasme - neskatinti pernelyg, nebrukti jam. Stebiu jį. Mąstau gal reiktų pačiai pasidomėti jo biologine mama. Bent jau ar dar gyvena ten pat kur gyveno...

Sėkmės Jums visiems 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Paragintoji @ 2008 04 04, 09:26)
Sėkmės Jums visiems  4u.gif

Dėkui, Paragintoji wub.gif
Mūsų šeimoje santykiai irgi buvo tokie, kad brolis tikrai neturėjo bijot įskaudint, mama ne kartą yra su juo šnekėjus, kad tas jo noras visai natūralus ir kad ji ne tik kad nepyks, bet ir padės jam matatyt biologinius tėvus, jei tik jis panorės. Tiesą pasakius, tėvai labai neįkalbinėjo jo, kelis kartus pakalbėjo ir leido suprast, kad gerbs jo norą ir visada bus pasiruošę padėt.
Net maži vaikai jaučia ir supranta tikrai daugiau nei pasako. Kai aš tada bandžiau išprovokuot brolį pokalbiui apie biologinius tėvus (jam tada kokie 7-8 metai buvo), jis man labai netikėtai protingai atsakė: na ką, sako, aš ten pas juos pamatyčiau, girtus veidus, muštynes; juk geri ir tvarkingi tėvai savo vaikų nepalieka. Man net širdį tada suspaudė, kaip graudu pasidarė. Juk jo širdelė viską suprato. Kad ir koks mylimas jis buvo mūsų šeimoje, ta biologinė dalis irgi buvo jo asmenybės dalis, kad ir kaip tai slėptum ar nenorėtum to pripažint. Dabar suprantu, kad pats svarbiausias ir reikšmingiausias dalykas mano tėvų požiūryje ir poelgiuose buvo tai, kad jie nei vieno nesmerkė ir nesišalino - nei mažo, nei neturtingo, nei girto, nei ligoto, ir nuolat kartojo, kad visi mes esam žmonės, visi vienodi dievo kūrinėliai. Aišku, mes tada tik kikendavot ir nevisada suprasdavom, kaip galima gerbt ar mylėt valkatą.
Jei tikrai mylite savo vaikučius ir jums tikrai rūpi jų ateitis - nesmerkit. Nesmerkit jų biologinių tėvų ir jų gyvenimo būdo. Net jei jie sąmoningai to kol kas ir nesupranta, tai jų dalis. O vaikams reikia besąlygiškos tėvų meilės ir saugumo. Man rodos, kritikuojant ir smerkiant biologinių tėvų (ar apskritai, kitaip gyvenančių) gyvenimo būdą, tarsi sakoma, va, žiūrėk, jei ir tu toks kada būsi, tai mes ir tavęs nebemylėsim ir negerbsim.

Mano mama buvo nuvažiavus iš tolo pažiūrėt, kaip gyvena brolio tikrieji tėvai, na, kad būtų viskam pasiruošus, tačiau tik tiek. O po to graužėsi, kad to nepadarė anksčiau. Nes kai brolis aplankė tuos savo giminaičius, pasirodė, jog ta vienintelė mergaitė šeimoj augo vaikų namuose, va tada mama net apsiverkė, kaip jai gaila jos buvo. Sakė, užauginom tris, būtume užauginę ir keturis wub.gif Taip kad kartais gal ir vertėtų pasidomėt smile.gif

Kartą broliui (gal kokioj 5-6 klasėj jis tada buvo, o tėtis kaip tik jo draugus apibaręs buvo) sakau: va, matai, kokie geri Tomo tėvai, viską jam leidžia, net iki nakties gali lauke sėdėt, prie draugų nesikabinėja ir gėdos nedaro. O brolis man atšovė: koks ten gėris, jie paprasčiausia nesirūpina savo vaiku cool.gif
Vaikai iš tiesų supranta daugiau nei mes įsivaizduojam wub.gif
Atsakyti
Nu rašai, Mikke, tarsi dainą dainuoji 4u.gif . Ir viskam pritariu, ir viską ne tik panašiai, bet taip pat darau. Mano sūnus irgi nesibasto gatvėmis, yra toks teigiamas, bet su savo nuomone.. Knygas skaito, gitara groja, o labiausiai filosofuoti mėgsta, apie tai, ką per diskaveri rodo, kalbėtis.

Tėvų jo net negalvoju smerkti. Netgi lenkiuosi jo biologinei mamai, kad jį pagimdė. Kaip galėčiau smerkti? Ji juk juk galėjo negimdyti...
O tai, kad paliko... Na, gyvenimas toks. Visaip nutinka. Nemanau, kad jai nebuvo sunku. Juolab, kad ji nebuvo alkoholikė. Kodėl paliko - neaišku, nes kitus savo augino. Reiktų ją susirasti. Nebijau netgi dalintis. Man tikrai mano vaiko užteks tiek, kiek jis norės su manimi būti. Iš meilės jam - nieko nebijau. Kad tik jam būtų geriau. Mūsų jau viena dukra (ji buvo globotinė) užaugo. Ją augindama mokiausi dalinimosi jausmų.... Nes dukra turėjo daug savo artimųjų su kuriais bendravo. Nebesikartosiu, jau daug apie tai rašiau...

Nesu jokia išskirtinė, balta ir pūkuota, kad kažką teisčiau. Prieš Dievą visi lygūs.

Šio to vis tik kažkiek bijau. Situacijos, panašios į tavo brolio. Kai sesutė užaugo vaikų namuose. Tam turiu asmeninių priežasčių. Jau kito vaiko auginti nebegalėčiau. Bijočiau, jog našta bus per didelė.
Atsakyti
QUOTE(Paragintoji @ 2008 04 04, 11:07)
Nu rašai, Mikke, tarsi dainą dainuoji  4u.gif . Ir viskam pritariu, ir viską ne tik panašiai, bet taip pat darau. Mano sūnus irgi nesibasto gatvėmis, yra toks teigiamas, bet su savo nuomone.. Knygas skaito, gitara groja, o labiausiai filosofuoti mėgsta, apie tai, ką per diskaveri rodo, kalbėtis.

Tėvų jo net negalvoju smerkti. Netgi lenkiuosi jo biologinei mamai, kad jį pagimdė. Kaip galėčiau smerkti? Ji juk juk galėjo negimdyti...
O tai, kad paliko... Na, gyvenimas toks. Visaip nutinka. Nemanau, kad jai nebuvo sunku. Juolab, kad ji nebuvo alkoholikė. Kodėl paliko - neaišku, nes kitus savo augino. Reiktų ją susirasti. Nebijau netgi dalintis. Man tikrai mano vaiko užteks tiek, kiek jis norės su manimi būti. Iš meilės jam - nieko nebijau. Kad tik jam būtų geriau. Mūsų jau viena dukra (ji buvo globotinė) užaugo. Ją augindama mokiausi dalinimosi jausmų.... Nes dukra turėjo daug savo artimųjų su kuriais bendravo. Nebesikartosiu, jau daug apie tai rašiau...

Nesu jokia išskirtinė, balta ir pūkuota, kad kažką teisčiau. Prieš Dievą visi lygūs.

Šio to vis tik kažkiek bijau. Situacijos, panašios į tavo brolio. Kai sesutė užaugo vaikų namuose. Tam turiu asmeninių priežasčių. Jau kito vaiko auginti nebegalėčiau. Bijočiau, jog našta bus per didelė.


šiek tiek gudrauji, šiek tiek bandai slėptis. Bijai sesers smile.gif , o brolio? Visame tame yra didžiulė informacija smile.gif . Juk tu giliai prieš abortus- kaip tada? Nebijok smile.gif , viskas bus gerai. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Žinai, Paragintoji, mano mama ilgą laiką tarsi bijojo ieškoti biologinių brolio tėvų, kad po to nebūtų dar blogiau. Maža kas galėjo atsitikt, juk brolis oficialiai buvo tik globojamas, jis gaudavo pinigėlių, kuriuos tėvai jam dėjo į sąskaitą, o jei tai būtų sužinoję kokie giminiečiai, gal būtų užsinorėję brolį atsiimt.
Kai broliui suėjo 16, tada tėvai tylomis buvo nuvažiavę pasižiūrėt, kas ten ir kaip. Rado apdegusį namą kaime, kažkokius neaiškius tipus, dar kaimynų pasiklausinėjo ir grįžo namo. Visiems kažkaip tada ramiau pasidarė, kad pasirinkom teisingą kelią.

Manęs kartais kokie pažįstami, sužinoję, kad brolis netikras, vis klausia, ar nesunku augint ne savo vaiką, ar nesunku jį mylėt. O aš niekad nežinau, ką atsakyt - aš paprasčiausia nejaučiu skirtumo tarp savo ir nesavo. Tėvai mus visus vienodai mokė būt atsakingais, gailestingais, tolerantiškais. Vienodai gaudavom bart, vienodai atleisdavo mūsų kvailystes. Gal tas natūralus vienodumas ir lėmė gerus santykius tarp mūsų. O gal mūsų šeimai paprasčiausia pasisekė smile.gif

Mano tėvai tikrai niekada net nesvajojo apie įsivaikinimą ir tam nesiruošė. Mano sesuo, mokydamasi kokioje gal 8-9 klasėj, vasarą dirbo kūdikių namuose ir jai taip pagailo vieno berniuko, kuris buvo pats mažiausias, tik sėdėdavo ir linguodavo. Ji parsivedė jį namo vieną kartą, kitą, po to įkalbėjom tėvus dažniau ir ilgesniam laikui jį pasilikt, taip natūraliai jis ir liko pas mus.
Tėvams tikrai nereikėjo dar vieno vaiko, juolab kad mes jau buvom paauglės, o čia mažius, kuris kokį pusmetį mamai nuo rankų nenulipo, kaip jam trūko to motiniško švelnumo, kuris pirščiuku rankiojo kiekvieną košės trupiniuką, o pamatęs saldainį net verkt iš laimės pradėdavo, kad čia viskas jam. Na, ir kaip galima tokio vaiko nemylėt wub.gif Kartais man rodos, kad meilės jam teko daugiausia iš visų mūsų.
Bet būtent jis išmokė mus visus į daugelį dalykų pažvelgt kitomis akimis. Juk ir mes su sese galėjom gimti šeimoj, kurioje būtų geriama ir mušamasi, juk ir mes galėjom būt niekieno nemylimos, nesuprastos, nesaugios.

Jei augini vaiką, tikrai galvodamas apie jį ir jo poreikius, tai nereikia nieko bijot. Juk tu kaip mokėdamas stengiesi suteikt jam visa, kas geriausia. Suteikti saugumą jam, o ne sau.
O ir kažką gero suteikdamas, atiduodamas kitiems, juk nieko neprarandi. Mano tėtis tada atsiradus brolio giminiečiams pasakė: na ką, tu esi tas pats mūsų sūnus ir niekas gi tavo gyvenime nepasikeitė, išskyrus tik tai, kad dabar turėsi platesnę giminę smile.gif

Man rodos, Paragintoji, tau tikrai nereiktų nieko bijot. Jei bus lemta - užauginsi dar ne vieną vaikutį, o jei ne - vadinasi, nebuvo lemta. Mano mama tada, kai sužinojo apie tą sesutę, pabliovus ir sako: matyt, taip turėjo atsitikt, gal jei būtume anksčiau apie tuos brolius sužinoję, gal net ir šito berniuko nebūtų tekę užaugint. Viskas bus taip, kaip turi būti. Viskas tik į gerą smile.gif

Mano šeima, kaip tu sakai, nei balta, nei pūkuota, eilinė normali šeima. Ir man smagu matyt, kad yra ir daugiau panašiai mąstančių ir gyvenančių wub.gif

Kantrybės tau smile.gif
Atsakyti


Mikke, labai pasisekė jums visiems-, mamai tėčiui, broliui. Kaip nedažnai taip būna, kaip norėtųsi , kad visos globotinių istorijos būtų tokios 4u.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2008 04 04, 17:38)
šiek tiek gudrauji, šiek tiek bandai slėptis. Bijai sesers smile.gif , o brolio? Visame tame yra didžiulė informacija smile.gif . Juk tu giliai prieš abortus- kaip tada? Nebijok smile.gif , viskas bus gerai. 4u.gif  4u.gif  4u.gif



Tai, kad negudraju, Alfija... Tai, kad pati žinai kodėl bijau. Gi bijau, kad taip nenutiktų... kad reiktų pagalbos. Gi aš ne informacijos bijau... Gi kaip galėčiau nepriglausti??? O taip daryti... sveikata, mieloji, sveikata... nepatempiu. Darbą reiktų mest. Ai... į pievas aš šiandien... Ką tik po darbo... bespredielas, kaip sakau. ...

Išsiunčiau draugei ką žadėjau. Jei dar reiktų korekcijos. Aš ne lituanistė, tik mėgėja.... blush2.gif Kai atsiųs - iš karto tau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2008 04 04, 18:27)
Mikke, labai pasisekė jums visiems-, mamai tėčiui, broliui.

Žinai, alfija, dabar aš galvoju, gal mums taip gražiai viskas susiklostė, nes niekas nesureikšmino mūsų brolio kitokio atsiradimo šeimoje fakto. Na, ne tikras, na, ir kas?? Gyvenom normalų normalios šeimos gyvenimą, su savo klaidom, paklydimais, klaidingais sprendimais. Mokėmės iš savo klaidų. Tėvai niekada nedalyvavo jokiuose įvaikintus vaikučius auginančių šeimų susibūrimuose (anksčiau to ir nelabai buvo), niekada neleido broliui pasijusti kitokiu, nei aš ar sesuo. Manau, kad tas nesureikšminimas buvo labai svarbus.
O mama mąstė panašiai kaip kalbėjo Paragintoji - sakė, kad jai svarbiausia užauginti mus gerais žmonėmis, o toliau juk savo gyvenimus kursime patys. Tiek aš, tiek sesuo, tiek brolis. Jokio skirtumo ar išskirtinumo tarp mūsų smile.gif

Kažkaip netyčia aš papuoliau į šitą temą, ir kai paskaičiau kai kurių dalyvių kategoriškus pasisakymus: už ką turiu gerbt tas valkatas, palikusias savo vaikus, vaikas dabar mano ir tik mano - tai man net baisu pasidarė. Net savi vaikai neaugs laimingi šeimoje, kurioje yra pykčio ir neapykantos (nesvarbu, į ką ji nukreipta), o ką jau bekalbėt apie įvaikintus. Man rodos, kai kurie net neįsivaizduoja, kokia jautri yra palikto vaikučio širdelė ir kaip jam reikia gerumo, gerumo ir dar šimtą kart gerumo. Ir meilės jam reik šimt kart daugiau nei kitiems.

Pasakysiu atvirai - nemanau, kad žmogus, suteikiantis namus svetimam žmogučiui, yra kažkuo ypatingas blush2.gif Ir ne todėl, kad negerbčiau ar nesižavėčiau tokiu žmogumi, o todėl, kad gėris ir geri darbai turi būti norma, o ne išimtis mūsų pasaulyje.

Ir visoms jums linkiu kantrybės ir ramybės širdyje.
Tik pagalvokit - juk tas jūsų auginamas žmogutis galėjo viso šito ir neturėt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikke: 04 balandžio 2008 - 18:59
QUOTE(Paragintoji @ 2008 04 04, 19:47)
Tai, kad negudraju, Alfija... Tai, kad pati žinai kodėl bijau. Gi bijau, kad taip nenutiktų... kad reiktų pagalbos. Gi aš ne informacijos bijau... Gi kaip galėčiau nepriglausti??? O taip daryti... sveikata, mieloji, sveikata... nepatempiu. Darbą reiktų mest. Ai... į pievas aš šiandien... Ką tik po darbo... bespredielas, kaip sakau. ...

Išsiunčiau draugei ką žadėjau. Jei dar reiktų korekcijos. Aš ne lituanistė, tik mėgėja....  blush2.gif Kai atsiųs - iš karto tau.  4u.gif


gudrauji 4u.gif biggrin.gif , jei kada norėsi galėsiu plačiau- forume tikrai to nedarysiu. Ačiū labai 4u.gif 4u.gif wub.gif , ką aš be tavęs ir daryčiau, bet čia tikrai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mikke @ 2008 04 04, 19:59)
Žinai, alfija, dabar aš galvoju, gal mums taip gražiai viskas susiklostė, nes niekas nesureikšmino mūsų brolio kitokio atsiradimo šeimoje fakto. Na, ne tikras, na, ir kas?? Gyvenom normalų normalios šeimos gyvenimą, su savo klaidom, paklydimais, klaidingais sprendimais. Mokėmės iš savo klaidų. Tėvai niekada nedalyvavo jokiuose įvaikintus vaikučius auginančių šeimų susibūrimuose (anksčiau to ir nelabai buvo), niekada neleido broliui pasijusti kitokiu, nei aš ar sesuo. Manau, kad tas nesureikšminimas buvo labai svarbus.
O mama mąstė panašiai kaip kalbėjo Paragintoji - sakė, kad jai svarbiausia užauginti mus gerais žmonėmis, o toliau juk savo gyvenimus kursime patys. Tiek aš, tiek sesuo, tiek brolis. Jokio skirtumo ar išskirtinumo tarp mūsų smile.gif

Kažkaip netyčia aš papuoliau į šitą temą, ir kai paskaičiau kai kurių dalyvių kategoriškus pasisakymus: už ką turiu gerbt tas valkatas, palikusias savo vaikus, vaikas dabar mano ir tik mano - tai man net baisu pasidarė. Net savi vaikai neaugs laimingi šeimoje, kurioje yra pykčio ir neapykantos (nesvarbu, į ką ji nukreipta), o ką jau bekalbėt apie įvaikintus. Man rodos, kai kurie net neįsivaizduoja, kokia jautri yra palikto vaikučio širdelė ir kaip jam reikia gerumo, gerumo ir dar šimtą kart gerumo. Ir meilės jam reik šimt kart daugiau nei kitiems.

Pasakysiu atvirai - nemanau, kad žmogus, suteikiantis namus svetimam žmogučiui, yra kažkuo ypatingas blush2.gif Ir ne todėl, kad negerbčiau ar nesižavėčiau tokiu žmogumi, o todėl, kad gėris ir geri darbai turi būti norma, o ne išimtis mūsų pasaulyje.

Ir visoms jums linkiu kantrybės ir ramybės širdyje.
Tik pagalvokit - juk tas jūsų auginamas žmogutis galėjo viso šito ir neturėt smile.gif


Labai teisingi žodžiai 4u.gif 4u.gif 4u.gif , apie valkatas palikusius savo vaikus supratau ne iš karto ir aš. Ankstyvoj jaunystėj valkatų ir ne tik vaikų paliimo klausimais buvau labai kategoriška, o dabar galvoju kitaip. Dabar labai įsiklausau į tai ką jos sako, ir puikiai suprantu kad sakydamos- palikau, nes jam taip bus geriau, yra tikriausia blaiviausi ir protingiausi jų gyvenime pasakyti žodžiai. Taip, jos irgi mamos ir jos irgi gal instinkto vedamos, gal dar kažko savo vaikų atžvilgiu parinko geriausią sprendimą. Ir ją kaip motiną smerkt- negaliu. aš nežinau kas mano vaiko mama, niekada nemačiau ir neturiu poreikio jos ieškoti, bet aš tikrai žinau kad jos vaikas su mumis yra laimingas, jam gerai, jis yra labai wub.gif wub.gif wub.gif mylimas, visų 4u.gif . Mūsų, mokytojų, vaikų, kaimynų. O svarbiausia, kad jis savo meile apdalina visus.Ar jis kuo ypatingas, kad globotinis. Kad globotinis- ne, o šiaip ypatingas kaip ir kiekvienas likęs šeimos narys.
Ar mes, globėjai, darom ką nors gero- manau darom,ir nemažai, bet ne daugiau negu visi kiti augindami vaikus. Ne mūsų vaikų nėra- visi vaikai žmonių, ir mes visi žmonės.
Mikke, kaip gera būna, kai yra tokių žmonių kaip tu, kaip tavo šeima, kaip dauguma mano pažystamų globėjų 4u.gif
Atsakyti
Ot, kuo geras tas forumas!!! Kaip mano vaikas jautė, kai prašė manęs čia registruotis!!! O aš vis šiaušiausi, kad laiko neturiu. Gi Tooookių žmonių čia sutikau. Siela dainuoja. Dabar ašarą nubraukiau, nes per teliką labai grauduligai dainavo...

Mikke, tu tikras atradimas. Labai ačiū, kad parašei. galėtum pagalvoti apie vaiko (ų) globą. Čia tik šiaip. Jokio spaudimo. Ir negaliu gi teigti iš keleto žinučių. Iš keleto žinučių galiu tik jausti.

Man taip gaila Jūsų visų palikti 2 savaitėm... Tikiuosi grįžti.

Man tikrai tiek davė žmonės, sutikti šiame forume 4u.gif 4u.gif 4u.gif . Galime juos vadinti nikais... Kiekvienas nežinia kuo gali dėtis... Bet aš gerumu tikiu. Nelabai pasislėpsi.

Ir jau daug po bendravimo šiame forume pasidarė lengviau... Dėkui Jums visoms!!! Galėsi man pasakyti, Alfija. Gal bandau kažką nujausti... Manau, kad kai kurių čia esančių žmonių pagalba (nors jie patys to nežino, bet aš žinau) tiek dar gavau ir tiek baimių atsikračiau!!! Gal geriau vaikui duoti tiek, kiek gali - bet gerų akimirkų ar metų, nei tuščią egzistenciją... Sunku pasakyti, kas yra gerai...

Tačiau aš nesakau OP. Ačiū VISOMS 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
Paragintoji 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif wub.gif

Grįši, tikrai grįši. Tegu dabar ir pavasaris, bet viskas bus gerai 4u.gif 4u.gif wub.gif , kol kas neturi jokio kito pasirinkimo, ir dar ilgai neturėsi 4u.gif .Labai tavęs pasilgsiu, ir labai labai tavęs lauksiu wub.gif 4u.gif wub.gif .
Taip ir susitariam, susitiksim- po poros savaičių, čia- įvaikinimo skyrelyje, ir niekaip kitaip 4u.gif .
Atsakyti