Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus 74 tema .

QUOTE(naitas @ 2011 11 04, 00:10)
arba įdėsit šiek tiek elastingumą suteikiančių medžiagų, ir toliau sėkmingai dengsit.

čia turit omenyje tą gum tra lia lia? g.gif
Atsakyti
Labas rytas. Mergaitės aš vėl su savo bėdom verysad.gif Važiuoju vakare į balių, kuriame bus mano (su Jūsų pagalba ) gamintas 3 aukštų tortas, bet... Grįžusi iš darbo dar 2 valandas turėsiu jį pabaigti doh.gif O pagalbos reikia tokios:
1. Kelsiu aukštus viena ant kito ir kuo sutepti tuos aukštus, kad jie nečiuožinėtu (tortukams po apačia yra kartoniniai padėkliukai apvynioti maistine plėvele), turiu šl.beze, aisingo ir sviestinio kremo. Kuris geriausiai prilaikys nuo "čiuožimo" vežimo metu? g.gif
2. Mergaitės, pirmas aukštas "Snikeris" gavosi pakankamai gražus ( mano akim žiūrint ) , antras "Varškinis gaivumėlis" kreivokas doh.gif hihihi.gif, trečias "Juodas miškas" taip pat pakankamai nieko. Tai va galvoju kaip greitai ir gražiai pridengti tuos "negražumus". Jeigu ištirpinčiau juodo šokolado ir pakringeliuočiau ant pastilažo g.gif ar galima taip? Kringeliuočiau tik antra aukšta (ta negražiausia) . Tortas toks purvinai - neryškiai geltonas, puošiu gyvomis mažomis rožytėmis ( margutės raudonos su geltonu ) kurios pagyvins torta.
Ir dar, kaip apačias pridengti, dėti juosteles (pritaikius prie rožių spalvos) ar jau bus "sviestas sviestuotas"?
Butų visų šių klausimų nebuvę jeigu su Americolor normalias spalvas bučiau išgavusi, šūd..... visiškas. Nei aisingo normaliai nedažo, nei beze, intensyviai pradėsiu (žinoma su Jūsų pagalba mirksiukas.gif ) ieškoti dažų.
Tai va, pagelbėkite su aukščiau išvardintomis bėdomis, kitaip manęs vakare laukia pomidorai2.gif pomidorai2.gif pomidorai2.gif
P.S. Prižadu parodyti rezultatą, kad ir koks jis bebūtų pioneer.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 11 04, 10:13)
Labas rytas. Mergaitės aš vėl su savo bėdom 


na ne profė gal kiek pagelbesiu smile.gif
1.tortus tvirtink aisingu, gali ir sviestiniu kremu, išpiešk gelite ar dar kaip nors.
2.vidurinis tortas kaip supratau varškinis g.gif aš tai bučiau dejusi viršuje g.gif , teks kišti šiaudelius kad nesuspaustu , jei nedydelis svoris gal ir atlaikys:unsure:, maskuoti gali bet kuo
3. apačia gali dengti juostele kad ir raudona arba geltona, balta...žodžiu pridedi ir žiuri kas geriau tinka

ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pasta222 @ 2011 11 04, 10:12)
na ne profė gal kiek pagelbesiu smile.gif
1.tortus tvirtink aisingu,  gali ir sviestiniu kremu, išpiešk gelite ar dar kaip nors.
2.vidurinis tortas kaip supratau varškinis g.gif  aš tai bučiau dejusi viršuje g.gif , teks kišti šiaudelius kad nesuspaustu , jei nedydelis svoris gal ir atlaikys:unsure:, maskuoti gali bet kuo
3. apačia gali dengti juostele kad ir raudona arba geltona, balta...žodžiu pridedi ir žiuri kas geriau tinka

ax.gif

Oi ačiū aciuks.gif Tas mažiukas (3 aukštas) Juodas miškas, bet jis nedidukas apie 1 kg. O Varškinis gaivumėlis (antrasis) pakankamai kietas, manau atlaikys mažiuką bet šiaudelius įkišiu, maža ką smile.gif g.gif
Bet jei aš kringeliuosiu su šokoladu ant pastilažo, man tirpti arba čiuožti šokoladas nuo pastilažo nepradės g.gif Gal nieko nedaryti, rožyčių daugiau ir vsio g.gif Nes laiko pataisymams nebeturėsiu doh.gif
O tos juosteles gali būti atlasinės, na kur medžiagu parduotuvėse būna, ar būtinai tos plastikinės-dovaninės?
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 11 04, 09:27)
Oi ačiū  aciuks.gif Tas mažiukas (3 aukštas) Juodas miškas, bet jis nedidukas apie 1 kg. O Varškinis gaivumėlis (antrasis) pakankamai kietas, manau atlaikys mažiuką bet šiaudelius įkišiu, maža ką  smile.gif g.gif
Bet jei aš kringeliuosiu su šokoladu ant pastilažo, man tirpti arba čiuožti šokoladas nuo pastilažo nepradės  g.gif Gal nieko nedaryti, rožyčių daugiau ir vsio  g.gif Nes laiko pataisymams nebeturėsiu  doh.gif
O tos juosteles gali būti atlasinės, na kur medžiagu parduotuvėse būna, ar būtinai tos plastikinės-dovaninės?


Juosteles tai tikrai medziagines naudoja 4u.gif tos plastikines fu man kaip negrazu...
Jeigu mase nenusidaze tokia spalva kaip nori,gal pabandyk kempinele ant virsaus padazyti? jei laiko aisku bus...bet kaip supratau snd jau tu ji vesti turesi smile.gif
del sokolado nezinau,bet manau kad nieko jam nenutiktu,gal kas kitas atsakys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzokada: 04 lapkričio 2011 - 10:49
Bijuna, juk galima ir su aisingu bei teptuku pabandyt papiešt, gal tie nedražumai pasislėptų smile.gif
Atsakyti
Tai aš su aisingu ir būčiau kažką dariusi, bet spalvos tokios baisios gavosi doh.gif Visos "alia barbinės" nei vienos "tokios gamtinės". Nevalgomos. Pavedė dažai, o pilti tiek, kad dantis dažytų ir svečiai sysiotų žaliai tai aš nenoriu biggrin.gif Pati gi valgysiu.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 11 04, 01:10)
o aš tai noriu pasveikint  wub.gif Gražus tortas, o dar va pirmasis  wub.gif Koks čia antgaliuko numeris, su kuriuo dzibuotas kremas? man labai gražus šitas raštas.  wub.gif

Dėl masės.. tai tortą reikia paruošti tam, kad apdengti mase. Nes jeigu tortas neišlygintas, tai visi nelygumai labai greitai išlenda. ir taip, masės nereiktų nuploninti iki milimetro. O kad plyšta.. tai arba su praktika atsiras jausmas, kad jau pirštai lenda kiaurai masę ir suspėsit, kaip Olestutė sako - įtraukti nagus  biggrin.gif , arba įdėsit šiek tiek elastingumą suteikiančių medžiagų, ir toliau sėkmingai dengsit.


Ačiū už gerus žodžius blush2.gif Dzibuota buvo 6 numerio antgaliuku.
Bandysiu dukrytės pusmetukų proga daryti vėl tortą.Tikiuosi, kad dabar gausis geriau.Nors ir aš galvoju, kad reikia praktikos ir ne vieną tortą nulipdyti, kad būtų tokie tortai, kaip Jūsų g.gif
Atsakyti
Labai AČIŪ už atsakymus 4u.gif bandysiu šiandien likusią masę naudot, nes lyg nesudžiūvo g.gif
Atsakyti
kadangi tortukų nesimato, įkelsiu vieną. Kuklus raffaello ir medutis su aguonomis.. Pastilažas, šokoladinė saldainių masė. 4,7 kg.

user posted image
Atsakyti
as perku šiuos dažus user posted image
Aišku aš ne lietuvoj blush2.gif bet gal ir pas mus galima gaut g.gif
Papildyta:
QUOTE(simisimi84 @ 2011 11 04, 12:17)
kadangi tortukų nesimato, įkelsiu vieną. Kuklus raffaello ir medutis su aguonomis.. Pastilažas, šokoladinė saldainių masė. 4,7 kg.



wub.gif wub.gif mmm,,, labai grazu smile.gif o kaip 8-netą išraitėt ?
Atsakyti
Aš po savo dabar daromo torto, tai prieš visas, gražiai dirbančias su pastilažu, kelsiu kepurę hi.gif Su juo dirbti ne tik menas, bet ir didžiulis darbas wacko.gif
rabelkyte, o šitie nudažo beze ir aistinga ryškiai g.gif
simisimi84, kuklus blink.gif
Atsakyti