Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus 74 tema .

user posted image

57 tema
56 tema
55 tema
54 tema
53 tema
52 tema
51 tema
50 tema
49 tema
48 tema
36-47 temos
1-35 temos

Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti - papuoštus, manau ,paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.

Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą, iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kiekvienam naujokui, ir ne tik, būtų aišku ir suprantama.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tūkstantinis beze/grietinėle puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.

Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašome pasilikti sau.
Taip pat norėčiau priminti, kad labai daug informacijos ir receptų galite surasti viršuje esančiose temose, tiek saldumynų receptus, tiek papuošimo būdus


TORTŲ PUOŠIMAS BE KOMENTARŲ ČIA
Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais
.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 03 lapkričio 2011 - 20:27
visas su nauja tema 4u.gif
visu tortai nuostabus(isskyrus tuos tikroviskus slykstukus,kur @drija praeitoj temoj idejo.. lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(ryto_rasa @ 2011 11 03, 22:24)
visas su nauja tema 4u.gif
visu tortai nuostabus(isskyrus tuos tikroviskus slykstukus,kur @drija praeitoj temoj idejo..  lotuliukas.gif )

aga, pritariu, aš tai skaitinėju temas nuo pirmosios wink.gif
Atsakyti
adrija, ir tas tortas pirmam poste Tau gražus blink.gif ? gal tas firenkas nuimk nuo jo, tai būt tada nieko toks ..

reikėjo savo kokį įdėti arba Monikutės.. tą, su gulbėm.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 11 03, 21:49)
adrija, ir tas tortas pirmam poste Tau gražus  blink.gif ? gal tas firenkas nuimk nuo jo, tai būt tada nieko toks ..

reikėjo savo kokį įdėti arba Monikutės.. tą, su gulbėm..  wub.gif


fool.gif .... tau visai , aš ir įdėjau , kaip pavyzdį , kokio torto nereiktų daryti , firankos jau nebemadoje , te gyvuoja ruletai ir žaliuzės assa.gif

Atsakyti
Aš norėjau paklausti, ką ne taip dariau, kad man saldainių masės gėlytės, tokios gan minkštos gavosi, o MMG dengimo masė dengiant plyšo.Gal per plonai iškočiojau?

Dariau pirmą kartą ir taip apsvilo tas mano blynas doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 04, 01:14)
fool.gif .... tau visai , aš ir įdėjau , kaip pavyzdį , kokio torto nereiktų daryti , firankos jau nebemadoje , te gyvuoja ruletai ir žaliuzės  assa.gif

aaaaaaaa.. nu tai aš ir sakau irnesakyk.gif

QUOTE(absonata @ 2011 11 04, 01:47)
Dariau pirmą kartą ir taip apsvilo tas mano blynas doh.gif

o aš tai noriu pasveikint wub.gif Gražus tortas, o dar va pirmasis wub.gif Koks čia antgaliuko numeris, su kuriuo dzibuotas kremas? man labai gražus šitas raštas. wub.gif

Dėl masės.. tai tortą reikia paruošti tam, kad apdengti mase. Nes jeigu tortas neišlygintas, tai visi nelygumai labai greitai išlenda. ir taip, masės nereiktų nuploninti iki milimetro. O kad plyšta.. tai arba su praktika atsiras jausmas, kad jau pirštai lenda kiaurai masę ir suspėsit, kaip Olestutė sako - įtraukti nagus biggrin.gif , arba įdėsit šiek tiek elastingumą suteikiančių medžiagų, ir toliau sėkmingai dengsit.
Atsakyti
QUOTE(absonata @ 2011 11 03, 23:47)


Dariau pirmą kartą ir taip apsvilo tas mano blynas doh.gif


WOW koks grazus tortukas bigsmile.gif o spalvos superines wub.gif wub.gif wub.gif
kas bus toliau bigsmile.gif
Labai labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
o as va katik baigiau spaudyt ramuneles ir kitus biesus is cukrines mases. Nezinau, ar ji tokia turi but, bet kazkokia man keista g.gif
Atsveriau 350gr pudros, issijojau ir i ja supyliau zelatina (karsta , o reikejo atvesusia? g.gif ) nu ir ka..per daug man tos pudros buvo, gavos kietas gumulas, dapylinejau vandens..siaip ne taip gavos ko reikia. Kadangi mazoji "pagalbininke" rekavo, tai tai masei dar 3 valandas daviau pailset.
prisispaudziau ramuniu..ir einu gult. dar gabaliukas mases liko, pasidejau, jei nesudzius ryt dar ko nors paspaudysiu. g.gif
ai, tokiu klausimu iskilo ax.gif ar kai ja kocioji reik aliejum pasitept g.gif as pudra beriau. Gal su aliejum lengviau g.gif nes va kaip pas Adrija nuotraukos kur ten parodyta kaip spaudyt tas formas tai ta mase grazi, neapkibus pudra, o ir sonuose jos nesimato unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2011 11 03, 23:59)
o as va katik baigiau spaudyt ramuneles ir kitus biesus is cukrines mases. Nezinau, ar ji tokia turi but, bet kazkokia man keista  g.gif 
Atsveriau 350gr pudros, issijojau ir i ja supyliau zelatina (karsta , o reikejo atvesusia? g.gif ) nu ir ka..per daug man tos pudros buvo, gavos kietas gumulas, dapylinejau vandens..siaip ne taip gavos ko reikia. Kadangi mazoji "pagalbininke" rekavo, tai tai masei dar 3 valandas daviau pailset.
prisispaudziau ramuniu..ir einu gult. dar gabaliukas mases liko, pasidejau, jei nesudzius ryt dar ko nors paspaudysiu.  g.gif
ai, tokiu klausimu iskilo  ax.gif  ar kai ja kocioji reik aliejum pasitept  g.gif  as pudra beriau. Gal su aliejum lengviau  g.gif  nes va kaip pas Adrija nuotraukos kur ten parodyta kaip spaudyt tas formas tai ta mase grazi, neapkibus pudra, o ir sonuose jos nesimato  unsure.gif


NIEKADA NEPILTI ZELATINOS I VISA PUDRA, pudra pilti po biskuti maisant zelatina 4u.gif jeigu sukietejus bus,pabandyk ideti i mikrobange keliom sekundem,kartais isgelbeja.
Atsakyti
rabelkyte, kai darai papuosimus, kocioji ir t.t. stala barstyk krakmolu. gink dieve, ne aliejum tepk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzokada @ 2011 11 04, 02:38)
NIEKADA NEPILTI ZELATINOS I VISA PUDRA,

as pilu i visa ir viskas gerai sekasi kolkas smile.gif tiesiog atidirbti ta reikala reikia ir viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti