Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai nėščiosioms

Nu ko tu strakalioji? Gerti galima ir geležį, ir magnį, ir kalcį, tik susižiūrėk ar visko tau reikia? Susireguliuok mitybą geriau, pažaisti su vitaminais visuomet spėsi.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2013 10 29, 09:31)
Nu ko tu strakalioji? Gerti galima ir geležį, ir magnį, ir kalcį, tik susižiūrėk ar visko tau reikia? Susireguliuok mitybą geriau, pažaisti su vitaminais visuomet spėsi.



as klausiu.o nestrakalioju!?

pati rasai susiziurek-kai kaip man susiziuret,is kur man zinoti ko truksta, o ko ne??

mano mityba labai normali- ka imanoma gauti is pesticidu prisotintu darzoviu, vaisiu- ar chemines mesos. pati tai neauginu.


gal tu nustatysi ko man truksta,o ko ne,jei jau taip nestrakalioji? schmoll.gif
Atsakyti
Vitaminų tau tikrai netrūksta, trūksta kaiko kito, bet tai neparduodama buteliukuose smile.gif jei taip nori eik nusipirk tų vitaminų ir mineralų kiek nori, gerk saujomis ir būk laiminga. Kam čia dar klausinėji?
Atsakyti
o kaip, pavyzdžiui, galite pakomentuoti (gal nuskambės kiek juokingai 4u.gif ): jei geri frutini tabletes nuo padidėjusio rūgštingumo, kurių sudėtis yra Kalcio magnio karbonatas (dolomitas). Nesu chemikė, tad kyla toks klausimas, ar sukramčiusi tą frutini tabletytę, irgi gaunu magnio/kalcio dozę. Žinoma, ji tikriausiai nedidelė...
Atsakyti
QUOTE(puke-puke @ 2013 09 15, 16:59)
kai laukiausi abiejų sūnų gėriau pregnacare vitaminus; puikiai jaučiausi; nebuvo jokių alergijų; rekomenduoju visom nėštukėm  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


as irgi pregnacer geriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedramintė @ 2013 10 30, 14:11)
o kaip, pavyzdžiui, galite pakomentuoti (gal nuskambės kiek juokingai  4u.gif ): jei geri frutini tabletes nuo padidėjusio rūgštingumo, kurių sudėtis yra Kalcio magnio karbonatas (dolomitas). Nesu chemikė, tad kyla toks klausimas, ar sukramčiusi tą frutini tabletytę, irgi gaunu magnio/kalcio dozę. Žinoma, ji tikriausiai nedidelė...

geras klausimas. Tik va įdomu ar tas kalcis pasisavinamas g.gif Jis skirtas skrandžio rūgštims neutralizuoti, kaži ar patenka kiek jo į žarnyną unsure.gif

Man skyre Elevitą gerti, krito hemoglobinas. Dar ne tragiška riba, bet man užguldavo ausis labai ir ginė pabijojo kad iki neštumo pabaigos bus anemija. Todėl skyrė šitus-didžiausias geležies kiekis. Galiu pasakyti kad nemalonūs pojūčiai sumažėjo, vadinasi gerėja situacija.

Aš nelabai mėgstu visus tuos vitaminus, bet dabar jau nėr kas daryti. Mėsos tiek nesuvalgysiu kad padidinti iki pradinės ribos (buvo 130, kai tikrino buvo tik 112)
Atsakyti
geriu pregnacare 4u.gif
Atsakyti
vitaminu gerti negalejau, pykindavo nuo ju. geriau tik magni miltelini, nuo jo irgi sleikstuli jauciau.
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2013 11 03, 16:59)
Man skyre Elevitą gerti, krito hemoglobinas. Dar ne tragiška riba, bet man užguldavo ausis labai ir ginė pabijojo kad iki neštumo pabaigos bus anemija. Todėl skyrė šitus-didžiausias geležies kiekis. Galiu pasakyti kad nemalonūs pojūčiai sumažėjo, vadinasi gerėja situacija.

Aš nelabai mėgstu visus tuos vitaminus, bet dabar jau nėr kas daryti. Mėsos tiek nesuvalgysiu kad padidinti iki pradinės ribos (buvo 130, kai tikrino buvo tik 112)


Man Elevit vitaminus skyrė lygiai dėl tos pačios priežasties - dėl hemoglobino kritimo. Juos gerti pradėjau apie 5 nėštumo mėnesį. Padėjo. Anksčiau neskyrė, nes gydytoja sakė, kad dauguma vitaminu skatina nėštukėms nemalonius pojučius - seilėtekis, pykinimas, skrandžio dirglumas. Pabaigus gerti vitaminus papildomai skyrė geležies. Geriu iki šiol (man jau 9 mėnuo). Gydytoja rekomendavo nenutraukti geležies, kad jei per gimdymą daugiau kraujuočiau, organizmui su stipriu krauju būtų daug lengviau atsistatyti smile.gif
Atsakyti
Pregnacare smile.gif
Atsakyti
Turėjau ir aš problemą su mažu hemaglobinu, tai paskyrė geležį ir Elevit vitaminus gal nuo kokio 5 mėnesio. Sugėriau 2 pakuotes ir baigiau gert, kai pasakė, kad kraujo tyrimai geri, nors skyrė ir 3 pakuotę. O paskutiniu metu rekomendavo žuvų taukus.
Atsakyti
sveikos merginos smile.gif as ziople vietoj pregnacare nusipirkau pregnacare maitinancioms mamoms,siaip sudetis identiska beveik,tik tuose kuriuos turiu yra kalcio ir B1 daugiau,galiu gerti juos vistiek? http://www.vaistai.l...e...sulės.html
Atsakyti