Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-17

QUOTE(lilget @ 2012 01 06, 11:19)
O kam reik torto 2kg lygiai, paskaitau ir net nesinori galvot negi taip klientai apgaudynejami, labai tikiuosi kad ne ir ant puosimo mazo tortuko nesudedat po 0.5kg pastiliazo  4u.gif

Siandien laukia snikerso lipdymas, antras kartas, tikiuosi gausis toks skanus kaip ir 1 tik nezinau kaip cia pasipuost sau paciai ta tortuka  hihihi.gif vistik 30 sukakojo, pries drauges nesinori pasisiukslint  biggrin.gif


tai mase uz dyka klijentams duodama? Uz ja nreikia moketi pinigu? Ar papuosimai nieko nekainuoja? Taip keistai nuskambejo..
Atsakyti
Realiai zinotu zmones kiek kas kainuoja, ir kiek laiko uztrunkama prie tokiu tortu, tai nekiltu noras taip kalbet...
Atsakyti
kaip visada atsiranda kalnas puolanciu doh.gif nenorejau pasakyt nieko blogo, tiesiog man susidare vaizdas, kad reikia istraukti iki 2kg tai ir isreiskiau savo nuomone, kad jei specialiai kraunama ir dengiama kuo storiau, kad daugiau pinigu paimt tai apmaudu, o kad tortai verti savo kainos tai viskas normalu, pati vasara uz krikstynu torta mokeja apie 130lt ir nieko nesigailiu ir viska suprantu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilget: 06 sausio 2012 - 16:48
QUOTE(lilget @ 2012 01 06, 12:19)
Siandien laukia snikerso lipdymas, antras kartas, tikiuosi gausis toks skanus kaip ir 1 tik nezinau kaip cia pasipuost sau paciai ta tortuka  hihihi.gif vistik 30 sukakojo, pries drauges nesinori pasisiukslint  biggrin.gif

man lb patinka karamelinis kremas puosimui, rududu+grietinele ir galima dar sokoladine tvorele pasidaryti. Ir grazu ir skanu mirksiukas.gif cia jei nenorit mases
Atsakyti
Man paciai asmeniskai skaniausi "valgomi" tortai, nes mase nukrapstau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 01 06, 18:04)
Man paciai asmeniskai skaniausi "valgomi" tortai, nes mase nukrapstau biggrin.gif

drinks_cheers.gif man irgi, na nebent dar patinka sokoladine marshmellows mase biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2012 01 06, 16:48)
kaip visada atsiranda kalnas puolanciu  doh.gif  nenorejau pasakyt nieko blogo, tiesiog man susidare vaizdas, kad reikia istraukti iki 2kg tai ir isreiskiau savo nuomone, kad jei specialiai kraunama ir dengiama kuo storiau, kad daugiau pinigu paimt tai apmaudu, o kad tortai verti savo kainos tai viskas normalu, pati vasara uz krikstynu torta mokeja apie 130lt ir nieko nesigailiu ir viska suprantu  4u.gif



kas sita tema visai netinka isreiksti tokiai savo nuomonei.. Kartais labai protinga nutyleti, kai nelabai aisku apie ka kalba eina.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2012 01 06, 17:59)
man lb patinka karamelinis kremas puosimui, rududu+grietinele ir galima dar sokoladine tvorele pasidaryti. Ir grazu ir skanu mirksiukas.gif cia jei nenorit mases


Gaila per velai pamaciau verysad.gif dariau slapia beze, nu nzn kiek as ja plakiau man vistiek nesigavo standi, toki torta sutepliojau, kad geda viesumon kelt, naminiam valgyt bus gerai biggrin.gif o galit placiau apie ta rududu su grietinele g.gif 4u.gif

QUOTE(kice @ 2012 01 06, 18:14)
kas sita tema visai netinka isreiksti tokiai savo nuomonei..  Kartais labai protinga nutyleti, kai nelabai aisku apie ka kalba eina.. smile.gif


gal Jus ir teisi, as nieko nepuoliau, tiesiog garsiai pamasciau, kad gaila jei taip butu, ner ko pykt jei to nesiekiama, tiesiog spekuliantu aibe preybcentriuose tad bent naminiu tortuku norisi uz realia kaina, tebunie ir 35 ir 38lt uz 1kg bet kad jos butu neislauztos is pirsto ir tikrai tema ne apie tai tad baigiam, atsiprasau jei kas isizeide 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2012 01 06, 18:21)
Gaila per velai pamaciau  verysad.gif  dariau slapia beze, nu nzn kiek as ja plakiau man vistiek nesigavo standi, toki torta sutepliojau, kad geda viesumon kelt, naminiam valgyt bus gerai  biggrin.gif  o galit placiau apie ta rududu su grietinele  g.gif  4u.gif
gal Jus ir teisi, as nieko nepuoliau, tiesiog garsiai pamasciau, kad gaila jei taip butu, ner ko pykt jei to nesiekiama, tiesiog spekuliantu aibe preybcentriuose tad bent naminiu tortuku norisi uz realia kaina, tebunie ir 35 ir 38lt uz 1kg bet kad jos butu neislauztos is pirsto ir tikrai tema ne apie tai tad baigiam, atsiprasau jei kas isizeide  4u.gif

Cia lyg Olestos kremas. As darau taip viena indeli rududu ir 450 ml grietineles imu, nors galima rududu koki 3 didelisu sauktus imti. Giretinele uzvirinti, i ja sudeti rududu, nuimti nuo ugnies ir gerai istirpinti. Jei man lieka gumuliukai, tai as ta visa mase dar per sieteli perpilu patrindama vis. Atvesinti ir i saldytuva kokiom 4 val., o geriausiai nakciai. Kita diena isplakti iki standziu putu. Man sis kremas lb lb skanus.
O jus ikelkit ta tortuka, gal bendru sprendimu pavyks ka pakeisti jei is viso reikes ka keisti, gal viskas su juo gerai, tik jusu akiai blogai, nes as pati tokia esu, lb prikli sau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Keila*: 06 sausio 2012 - 17:31
taigi cia renkasi kepejos kurios kepa tortus, ir ne tik sau kepa.. o jus taip lengva ranka apkaltinate zmogu sukciavimu, kuris tik domisi, kaip iskepti 2 kg torta.. negrazu gi kazkaip.. smile.gif Gal daugiau geranoriskumo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2012 01 06, 18:30)
Cia lyg Olestos kremas. As darau taip viena indeli rududu ir  450 ml grietineles imu, nors galima rududu koki 3 didelisu sauktus imti. Giretinele uzvirinti, i ja sudeti rududu, nuimti nuo ugnies ir gerai istirpinti. Jei man lieka gumuliukai, tai as ta visa mase dar per sieteli perpilu patrindama vis. Atvesinti ir i saldytuva kokiom 4 val., o geriausiai nakciai. Kita diena isplakti iki standziu putu. Man sis kremas lb lb skanus.
O jus ikelkit ta tortuka, gal bendru sprendimu pavyks ka pakeisti jei is viso reikes ka keisti, gal viskas su juo gerai, tik jusu akiai blogai, nes as pati tokia esu, lb prikli sau doh.gif


o tai cia ne tas pats ganasas, nes jis tikrai labai skanus wub.gif

QUOTE(kice @ 2012 01 06, 18:31)
taigi cia renkasi kepejos kurios kepa tortus, ir ne tik sau kepa.. o jus taip lengva ranka apkaltinate zmogu sukciavimu, kuris tik domisi, kaip iskepti 2 kg torta.. negrazu gi kazkaip.. smile.gif Gal daugiau geranoriskumo? smile.gif


tai jus nesikabinekite, nes as tai ant nieko nepuolu, Jums tikrai pasirode 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2012 01 06, 18:31)
taigi cia renkasi kepejos kurios kepa tortus, ir ne tik sau kepa.. o jus taip lengva ranka apkaltinate zmogu sukciavimu, kuris tik domisi, kaip iskepti 2 kg torta.. negrazu gi kazkaip.. smile.gif Gal daugiau geranoriskumo? smile.gif

galvokim taip pat realiai, jeigu jau sau kepam koks skirtumas koks iseis, kilogramo ar dvieju, juk mase gali ir pagal savo norus daryt is pusantros ar dvieju normu taip kad mirksiukas.gif niekada nesveriau savo gaminamu tortu pvz bent as tai man visai tiesa sakant neaktualu schmoll.gif
Atsakyti