Įkraunama...
Įkraunama...

Bulgarija

QUOTE(vedeja @ 2008 07 08, 20:01)
buvau nuo birzelio 12 iki 22 dienos. Man ta nepjauta zole uzkliuvo ne tik Kaliakroje, bet ir botanikos sode Balcike. Vadinasi aplinka priziuri, tik tuo metu ji buvo paprasciausiai nesutvarkyta  blink.gif

Ar jus apie viesbuti ,,Kaliakra" snekate ar apie Kaliakros iskysuli biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2008 07 08, 17:50)
Nusipirkom kelione, poryt isskrendam thumbup.gif i Sauleta kranta, man jis labai patinka...

Mes irgi poryt i sauleta kranta blush2.gif kokiam viesbutuki?
Atsakyti
QUOTE(Kurmiukė @ 2008 07 08, 14:14)
. Šiaip kelionė klaikiai varginanti, bet įdomi, visgi, jei vykstate savaitei, Stambulo nerekomenduočiau. Jei dviem- tada gal ir nieko, bet TIK NE SU VAIKAIS!!!!!!!!!!!!


O kodėl ne? Mes praeitą vasarą atostogavom Bulgarijoje, tai atsikėlėm apie penktą ryto susimetėm miegančius vaikus į mašiną ir išlėkėm į Stambulą. Tenai per dieną aplėkėm turgų, kelias mečetes, paplaukiojom laivu ir su miegančiais vaikais grįžom į savo viešbutį. Kelionė įmanoma, labai visiems patiko. Geriausia tai samdyti kokį vietinį bulgarą su auto: ir nuveš, kur reikia, ir parekomenduos, kur nueiti, kur pavalgyti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reklamiste: 09 liepos 2008 - 08:20
ir kiek toks bulgaras kastavo jums?
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2008 07 09, 10:50)
ir kiek toks bulgaras kastavo jums?


Vieną šeimą jis vežė savo automobiliu, o mes saviškiu iš paskos sekėm. Sumokėjom gal 130 EUR, plius dar benziną apmokėjom.
Atsakyti
Eglincia, mes vaziuojam i viesbuti BARCELO ROYAL BEACH, 5***** thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marlena24: 09 liepos 2008 - 12:08
QUOTE(marlena24 @ 2008 07 09, 13:07)
Eglincia, mes vaziuojam i viesbuti BARCELO ROYAL BEACH, 5***** thumbup.gif

nu tai mes irgi lotuliukas.gif
Atsakyti
O kelinta valanda jus skrendate?Ir kelinta reikia but oro uoste,mes kaip supratom pries skrydi valanda,bet ko tai mums 2 valandas pries pasake ir nepsisiskambinam daba g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adade @ 2008 07 08, 22:04)
Ar jus apie viesbuti ,,Kaliakra" snekate ar apie Kaliakros  iskysuli  biggrin.gif ?


Aš asmeniškai tai apie viešbutį lotuliukas.gif KALIAKRA SUPERIOR bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
O aš siūlyčiau važiuoti į Bulgariją savarankiškai:) Maždaug: Sofija-Rila Monestir-Kazanlak-Plovdiv-Melnik-Sozopol-Nessebar-Balchik-Veliko Tarnovo. Aišku, gerai būtų pačekinti Unesco objektų sąrašą.
Bulgarija, aš dar grįšiu!:)
Atsakyti
Buvom mes 2 kartus savarankiskai 4u.gif bet medaus menesiui nusprendem komfortiskiau ir prabangiau.... tongue.gif wub.gif
Eglincia,o kada jus skrendat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marlena24: 09 liepos 2008 - 19:28
QUOTE(marlena24 @ 2008 07 09, 20:27)
Buvom mes 2 kartus savarankiskai 4u.gif bet medaus menesiui nusprendem komfortiskiau ir prabangiau.... tongue.gif  wub.gif
Eglincia,o kada jus skrendat?

musu skrydis 17.25 lygtais,pati tiksliai nezinau,bet vat kodel mums pasake buti 15.30:hm o jus kada skrendat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglincia: 09 liepos 2008 - 20:18