Įkraunama...
Įkraunama...

Bulgarija

Siaip as klausiau kuria diena, bet kaip suprantu rytoj jus tongue.gif nu tai jo, mes irgi berods apie 17 val skrendam...baikit bajerius,oro uoste pries 2 valandas but blink.gif maximum pries valanda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adade @ 2008 07 08, 20:04)
Ar jus apie viesbuti ,,Kaliakra" snekate ar apie Kaliakros  iskysuli  biggrin.gif ?

iškyšulį doh.gif doh.gif blush2.gif
QUOTE(Kurmiukė @ 2008 07 09, 14:13)
Aš asmeniškai tai apie viešbutį lotuliukas.gif KALIAKRA UPERIOR  bigsmile.gif  thumbup.gif

blush2.gif

sory tada uz komentarus
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2008 07 09, 23:32)
Siaip as klausiau kuria diena, bet kaip suprantu rytoj jus tongue.gif nu tai jo, mes irgi berods apie 17 val skrendam...baikit bajerius,oro uoste pries 2 valandas but blink.gif maximum pries valanda mirksiukas.gif

na tai vat apie 16h varysim,nes skrydis 17.25 4u.gif tai as manau mes susitiksim,nes skrisim tuo paciu lektuvu ir gyvensim tam paciam viesbuty lotuliukas.gif
Atsakyti
o jus dviese?as tai su naujai iskeptu vyru wub.gif tongue.gif
ar jum pirma kart Sauletam krante?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marlena24: 10 liepos 2008 - 08:02
medaus jus menesio ,fainai 4u.gif as tai vaziuoju su sese ir jos sunumi
Atsakyti
QUOTE(marlena24 @ 2008 07 09, 23:32)
Siaip as klausiau kuria diena, bet kaip suprantu rytoj jus tongue.gif nu tai jo, mes irgi berods apie 17 val skrendam...baikit bajerius,oro uoste pries 2 valandas but blink.gif maximum pries valanda mirksiukas.gif



Likus pusei valandos iki skrydzio baigiasi registracija. Linkiu nepakliut i kamscius ir laiku atvaziuot i oro uosta thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes !

Ir as buvau Bulgarijoje ( Sauletas krantas ) , Netoli varna miestas. Siaip irgi esu nemazai tikrai ismaisiusi pasaulio, tai nu nzn visai nieko, aisku , kaip cia daznai sako visos, jura ir saule super thumbup.gif mes nusipirkome ten apartamentus, tiksliau tetis mano , tai nori nenori jau teks ten daznai vaziuoti.... as dar tik viena karta buvau, o tevai jau daugiau . nesenai grizo, su masina vaziavo (irgi nepirmasyki) , dabar skris. gal kas irgi is jusu turi savo ''antruosius'' namus ten? rolleyes.gif
Atsakyti
Nuo Sauleto kranto Varna ne taip jau ir arti. Virs simto kilometru, o zinant kokie ten keliukai, kelione uztrunka.... doh.gif
Atsakyti
oi sumaisiau - rasau viena , o galvoju apie kita tongue.gif blink.gif
As tureju omeny Auksines kopos , o ne Sauletas krantas , sorry ... blush2.gif
Atsakyti
Mes su vyru dabar Sauletam krante, viesbutyje Barcelo Royal Hotel 4u.gif viesbutis labai fainas, labai skanus ir ivairus maistas, paslaugus personalas...oras super, pats tas, diena aisku karsta,o vakare tai su megztukais vaikstom smile.gif zodziu, atostogos liuks thumbup.gif
Atsakyti
O kaip jus pinigus keiciat? lietuvoj litus i eurus ir bulgarijoj i levus ar cia iskart i levus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(iievukas @ 2008 07 12, 19:09)
O kaip jus pinigus keiciat? lietuvoj litus i eurus ir bulgarijoj i levus ar cia iskart i levus ax.gif


teisingai parasei. bent jau as taip dariau. Jei paskaitysi foruma daugiau psl atgal, rasiau koks kursas euro ir levo. mirksiukas.gif
Atsakyti