Įkraunama...
Įkraunama...

Geri kirpėjai Klaipėdoje

Kazkada bandziau uzsirasyt pas Roma per administratore, Studlendo Princesej Audronej. Taigi, parode keliu cm storumo uzrasu knyga ir pasake kad cia 2 men i prieki uzsirasymai blink.gif vien zodziu, tiesiai sviesiai pasake kad nepatekt pas ji nebent retkarciais pasiskambint ir paklaust gal kas netycia atsisake ir tada nusviestu man laime ten apsilankyt. tai va, daugiau nesistengsiu pas ji papult, tikiuosi rasiu neprastesni spec'a ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Portishead: 05 gruodžio 2011 - 19:37
Prieš kelis metus buvau radusi savo kirpėją, bet deja, salonas užsidarė ar išsikraustė, o aš neturėjau kirpėjos kontaktų, tai taip ir nuplaukė viskas.
Galvoju gal Jūs atpažinsite ir aprašymo, ir gal lankotės'lankėtės pas ją.
Salonas buvo prie Klaipėdos Kristianos senamiestyje, kitoj gatvės pusėj - Jonų užeiga. Kirpėjos vardas berods Irina. Dirbdavo su milkshake plaukų priežiūros priemonėm. Sakau gal taip netyčia atsiras žinančių, kur ji dabar dirba... blush2.gif
Atsakyti
Labas merginos noriu ir aš parekomenduoti savo kirpėją.

Jau pusę metų pas ją kerpuosi ir esu labai patenkinta biggrin.gif Visada pasiūlo kaip galima pakirpti plaukučius, kad jie gražiau kristu, kokias priemones naudoti, kad plaukučiai atsigautu. Man padėjo susitvarkyti su savo plaukais, nes jie linkę šiek tiek banguotis ir todėl atrodo kaip pasišiaušę blush2.gif

Va ir dabar nesenai iš kirpyklos lotuliukas.gif

Ji dirba kirpykloje Suvalkai (H.Manto g. 4, priešais sodra) Vardas Sandra

Pabandykit, gal ir jums patiks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasiukas3: 22 gruodžio 2011 - 22:17
QUOTE(Portishead @ 2011 12 05, 19:36)
Kazkada bandziau uzsirasyt pas Roma per administratore, Studlendo Princesej Audronej. Taigi, parode keliu cm storumo uzrasu knyga ir pasake kad cia 2 men i prieki uzsirasymai  blink.gif vien zodziu, tiesiai sviesiai pasake kad nepatekt pas ji nebent retkarciais pasiskambint ir paklaust gal kas netycia atsisake ir tada nusviestu man laime ten apsilankyt. tai va, daugiau nesistengsiu pas ji papult, tikiuosi rasiu neprastesni spec'a  ax.gif

Naturalu,kad pas gera speca ir bus eiles kelis menesius i prieki. Ar nebutu paprasciau tiesiog uzsirasyti tam laikui, kad ir po keliu menesiu?
P.S. As pas ji vaikstau jau pora metu, nerealiai man ataugino plaukus, senai mane mate pazistami apake, galvoja kad prisiauginau plaukus biggrin.gif
Atsakyti
o nedaro kokiu "ot kutiuriniu" eksperimentu? biggrin.gif Seniai juo domiuosi, bet vis nedristu uzsirasyti, bijau, kad nukirps kaip nors ne i tema. Gal galetumete ideti savo kirpimo foto? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diesel_ @ 2011 12 26, 20:52)
o nedaro kokiu "ot kutiuriniu" eksperimentu? biggrin.gif Seniai juo domiuosi, bet vis nedristu uzsirasyti, bijau, kad nukirps kaip nors ne i tema. Gal galetumete ideti savo kirpimo foto?  4u.gif

Jus cia apie Roma? Zinokit su "ot kutiurais " nezinau,as paprastai kerpuosi ir pasviesinu sruogom, bet manau,jei reiketu tai ir padarytu smile.gif
Nera ten ka labai rodyt, sviesiai sroguoti plaukai, iki juosmens. Jokiu mandru kirpimu pas mane nera smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noya: 26 gruodžio 2011 - 21:44
QUOTE(Noya @ 2011 12 26, 20:36)
Naturalu,kad pas gera speca ir bus eiles kelis menesius i prieki. Ar nebutu paprasciau tiesiog uzsirasyti tam laikui, kad ir po keliu menesiu?
P.S. As pas ji vaikstau jau pora metu, nerealiai man ataugino plaukus,  senai mane mate pazistami apake, galvoja kad prisiauginau plaukus  biggrin.gif


tada pasake kad tie kas ateina uzsiraso iskart keliem kartam i prieky, tai net ateiciai neleido uzsirasyt smile.gif turbut reikejo su paciu Romu sneket, o ne su administratore g.gif
Atsakyti
QUOTE(Portishead @ 2011 12 26, 22:19)
tada pasake kad tie kas ateina uzsiraso iskart keliem kartam i prieky, tai net ateiciai neleido uzsirasyt smile.gif turbut reikejo su paciu Romu sneket, o ne su administratore  g.gif

tikrai taip, as pati pas ji ateinu ir uzsirasau sekanciam vizitui po 3 menesiu. Pirma karta mane uzrase administratore. O kodel jusu neuzrase administraore keista. tai jei dave Romo numeri,pasiskambinkit jam ir uzsirasykit.
Nors viena mano pazistama netycia gavo vieta menesio eigoje,kadangi kazkokia kliente negalejo ateiti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noya: 26 gruodžio 2011 - 23:35
QUOTE(Noya @ 2011 12 26, 23:34)
tikrai taip, as pati pas ji ateinu ir uzsirasau sekanciam vizitui po 3 menesiu. Pirma karta mane uzrase administratore. O kodel jusu neuzrase administraore keista. tai jei dave Romo numeri,pasiskambinkit jam ir uzsirasykit.
Nors viena mano pazistama netycia gavo vieta menesio eigoje,kadangi kazkokia kliente  negalejo ateiti.


dave kirpyklos vizitine, ten ju numeris, ne Romo sad.gif patare tik pasiskambint jiems, paklaust gal kas atsauke vizita... tai kiek cia reiketu skambint kad taip netycia papult pas ji g.gif neuzilgo kirptis reiketu tai teks pas savo kirpeja keliaut. Pas Roma matyt ''ne sudba" apsikirpt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Portishead @ 2011 12 26, 23:42)
dave kirpyklos vizitine, ten ju numeris, ne Romo sad.gif patare tik pasiskambint jiems, paklaust gal kas atsauke vizita... tai kiek cia reiketu skambint kad taip netycia papult pas ji  g.gif neuzilgo kirptis reiketu tai teks pas savo kirpeja keliaut. Pas Roma matyt ''ne sudba" apsikirpt biggrin.gif

Keistas dalykas. Tai paskambinkit ir sakykit,kad pas Roma norit uzsirasyt, tai jei pacios negales uzrasyt, tada duos jo numeri, arba tiesiog paprasykite jo numerio. idomiai,kad cia tokia sudetinga uzsirasymo procedura pasidare g.gif Arba jau jeigu neis ten su jom susitart,paklauskit kada jisai dirba, ir ta diena paskambinkit, duos ji pati pakalbet ir uzsirasysite.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noya: 27 gruodžio 2011 - 00:27
QUOTE(Noya @ 2011 12 27, 00:26)
Keistas dalykas. Tai paskambinkit ir sakykit,kad pas Roma norit uzsirasyt, tai jei pacios negales uzrasyt, tada duos jo numeri, arba tiesiog paprasykite jo numerio. idomiai,kad cia tokia sudetinga uzsirasymo procedura pasidare  g.gif Arba jau jeigu neis ten su jom susitart,paklauskit kada jisai dirba, ir ta diena paskambinkit, duos ji pati pakalbet ir uzsirasysite.


ugu, jau supratau kad reik tiesiogiai pas ji kreiptis:) manau neskambinsiu, tiesiai nueisiu kai pamatysiu ji ten... o siaip, is tame paciame studlende esancios parduotuves pardavejos teko girdet kad jis pats nauju klienciu nenori priimt, uztenka savu istikimu. belieka tiketis kad nepasius manes ko tolyn biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Portishead @ 2011 12 27, 02:02)
ugu, jau supratau kad reik tiesiogiai pas ji kreiptis:) manau neskambinsiu, tiesiai nueisiu kai pamatysiu ji ten... o siaip, is tame paciame studlende esancios parduotuves pardavejos teko girdet kad jis pats nauju klienciu nenori priimt, uztenka savu istikimu. belieka tiketis kad nepasius manes ko tolyn biggrin.gif

Gali buti,kad nebenori, turi jisai darbo pakankamai. Ir as pas ji kai atejau pirma karta,tai toks arogantiskas pasirode,nelabai bendrauti norejo, nors ir tai mane ji reklomendavo jo sena kliente, tai jam ir pasakiau kad pagal jos relomendacijas atejau. Bet nieko,per laika susibendravom,dabar pats kalba nesustodamas biggrin.gif
Tikiuosi,kad jis priims jus, o jei ne, yra gi ir kitu gerus specu.
Atsakyti