Įkraunama...
Įkraunama...

Geri kirpėjai Klaipėdoje

Nu merginos patarkit pas ka imanoma nusisruoginti plaukus baltai baltai. Jau metus bandau tapti sruoguota grazi balta blondine, bet kaip iseinu is kirpyklos geltona taip vis geltona doh.gif Dar kol kirpyklinis tiesinimas po dazymo buna tai dar dar, nu kai isiplaunu galva, tai vaizdas kaip kokie geltoni barbes sintetiniai plaukai. Jau antra kirpeja su kuria nesusisneku doh.gif atnesu ir nuotrauka kaip noriu atrodyti, bet deja... Pradzioj ejau pas niekam nezinoma tokia kirpeja, sumokedavau iki 100 litu su sruoginimu ir kirpimu galiuku, nu pamaniau nueisiu pas Regina is kamejos, ten palieku po 250 uz tapati o rezultatas toks pat doh.gif Jau arteja antras pavasaris o mano svajone taip ir lieka svajone verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asmodeja: 04 sausio 2012 - 02:03
viena ausim girdejau, kad ramunes linijoje pradejo dirbt su kazkokiom naujom priemonem, atseit naturalios, be visu chemiju ir t.t. idomu pasidare, kas per priemones, kas per firma.. gal kas zinot kaip vadinasi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(asmodeja @ 2012 01 03, 23:02)
Nu merginos patarkit pas ka imanoma nusisruoginti plaukus baltai baltai. Jau metus bandau tapti sruoguota grazi balta blondine, bet kaip iseinu is kirpyklos geltona taip vis geltona  doh.gif Dar kol kirpyklinis tiesinimas po dazymo buna tai dar dar, nu kai isiplaunu galva, tai vaizdas kaip kokie geltoni barbes sintetiniai plaukai. Jau antra kirpeja su kuria nesusisneku  doh.gif atnesu ir nuotrauka kaip noriu atrodyti, bet deja... Pradzioj ejau pas niekam nezinoma tokia kirpeja, sumokedavau iki 100 litu su sruoginimu ir kirpimu galiuku, nu pamaniau nueisiu pas Regina is kamejos, ten palieku po 250 uz tapati o rezultatas toks pat  doh.gif Jau arteja antras pavasaris o mano svajone taip ir lieka svajone  verysad.gif


Ne visom lemta , as taip pat vargstu su geltonomis sruogomis ir jau daug metu unsure.gif Paprasciausiai musu plaukai turi daug raudono pigmento, kuris islenda ant issruogintu plauku. Pilkinantys sampunai, tonavymai gal kazkokiam laikui padeda, bet trumpam kokiom 2 savaitem ir as vel gelsva. Tai nutariau nebevargti nei pati nei plauku varginti ir esu dabar karameline mirksiukas.gif Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(Ilgakoja @ 2012 01 05, 21:41)
Ne visom lemta , as taip pat vargstu su geltonomis sruogomis ir jau daug metu unsure.gif  Paprasciausiai musu plaukai turi daug raudono pigmento, kuris islenda ant issruogintu plauku.  Pilkinantys sampunai, tonavymai gal kazkokiam laikui padeda, bet trumpam kokiom 2 savaitem ir as vel gelsva.  Tai nutariau nebevargti nei pati nei plauku varginti ir esu dabar karameline mirksiukas.gif  Sekmes!

As plaukus visa gyvenima daziau tamsiai rudai, beveik juodai ir apie sviesinima nieko neismanau, man tie visi peroksido procentai, tonavimai ir panasiai yra gilus miskas. Tai kirpeja kuri dazo jau trecia karta ir mato kad rezultatas ne toks koks noriu gi galetu paprontinti ir pasakyti, kad tu mergele nevark ir daryk taip ir taip, o daba grynai pinigu kisimas i bala doh.gif Na dabar eisiu pas trecia meistra, jei ji per kelis kartus nieko doro nepadarys ir nieko nepatars, tai nusidazysiu juodai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiukas3 @ 2011 12 22, 22:10)
Labas merginos noriu ir aš parekomenduoti savo kirpėją.

Jau pusę metų pas ją kerpuosi ir esu labai patenkinta  biggrin.gif Visada pasiūlo kaip galima pakirpti plaukučius, kad jie gražiau kristu, kokias priemones naudoti, kad plaukučiai atsigautu. Man padėjo susitvarkyti su savo plaukais, nes jie linkę šiek tiek banguotis ir todėl atrodo kaip pasišiaušę  blush2.gif

Va ir dabar nesenai iš kirpyklos  lotuliukas.gif

Ji dirba kirpykloje Suvalkai (H.Manto g. 4, priešais sodra)   Vardas Sandra

Pabandykit, gal ir jums patiks.


Noriu ir as prisidet prie Sandrutes rekomendaciju smile.gif Jau kuri laika plaukucius tvarkausi pas ja, ir esu labai patenkinta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Pabandykit ir jus uzsukt pas ja smile.gif Nenusivilsit manau tikrai smile.gif
Visad patara jei reikia, gerai atlieka savo darba, saunuole ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chimeraaa: 30 sausio 2012 - 12:27
Sveikos, gal kuri žinos kokioje kirpykloje prekiauja faipos kosmetika? 4u.gif Labai domina toks aliejukas plaukų galiukams sicura professional 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ambicija: 30 sausio 2012 - 12:29
QUOTE(asmodeja @ 2012 01 04, 03:02)
Nu merginos patarkit pas ka imanoma nusisruoginti plaukus baltai baltai. Jau metus bandau tapti sruoguota grazi balta blondine, bet kaip iseinu is kirpyklos geltona taip vis geltona  doh.gif Dar kol kirpyklinis tiesinimas po dazymo buna tai dar dar, nu kai isiplaunu galva, tai vaizdas kaip kokie geltoni barbes sintetiniai plaukai. Jau antra kirpeja su kuria nesusisneku  doh.gif atnesu ir nuotrauka kaip noriu atrodyti, bet deja... Pradzioj ejau pas niekam nezinoma tokia kirpeja, sumokedavau iki 100 litu su sruoginimu ir kirpimu galiuku, nu pamaniau nueisiu pas Regina is kamejos, ten palieku po 250 uz tapati o rezultatas toks pat  doh.gif Jau arteja antras pavasaris o mano svajone taip ir lieka svajone  verysad.gif

Pas mane tokie pat kaip ir jusu plaukai kaip bedazyciau visda gaunuosi su tuo nelemtu geltonu atspalviu doh.gif Buvau pas Regina taip pat nieko gero nepadare su sruogom, tada nuejau i paprasta kirpykla prie namu pas tokia Zivile, berods Romantika salonas vadinasi ir ka sruogas padare baltas, man net per sviesias, be jokio ryzo atspalvio uz trigubai mazesne kaina thumbup.gif Dirbo su Loreal kosmetika smile.gif
Atsakyti
Labai gera kirpeja - Brigitos grozio salone - Violeta 4u.gif
Atsakyti
o kuo gera? papasakokite placiau
Atsakyti
Sveikutes,man reikia geros kirpejos,esu nevilty su savo plaukais,visu pirma jie labai ploni,greitai riebalinasi,o galai labai sausi,pasipute....jokie aliejukai man nepadeda suglotnint galu,tik laikinai...staigiai vel kaip stagarai palieka...manau reiketu juos trumpai kirpt kol kas jie iki krutines tokio ilgio...labai prasau parekomenduokit kirpeja,kuri plonus moka elgtis su plonais plaukais... 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Merginos padekit truputy susigaudyti kainuose, esu uzsirasiusi pas kirpeja vardu Audrius dirba jis pilies kirpykloje, mano plaukai stori ir vidutinio ilgio, kiek mazdaug galetu pas ji kainuoti dazymas ?
as pasiskambinusi nepasiteiravau, zinau kad nemazai, o drauge nesenai sake kad apie 500lt galiu sumoket. tiesa ? 4u.gif aciu.
Atsakyti
QUOTE(makeup @ 2011 11 09, 04:18)

Domina
[b]Grozio safranas

Kokios kainos, eiles, ispudziai ? 4u.gif



QUOTE(makeup @ 2011 11 09, 18:31)

O kaip Mindaugas is safrano, ar neper daug drastiskai kerpa? Kaip jums safranas aplamai?


Sveikos merginos 4u.gif Grozio Safrane pas Mindauga kerpuosi jau daugiau nei metai. Bet dabar ieskau kito kirpejo. Siaip Mindaugas visai nieko, dirba greitai, profesionaliai, bet mano ir taip trumpus plaukus per daug nutrumpina, nors ir nusprendem kad auginsiu. Ta prasme ateinu jau atauginusi kazkiek plaukucius, reikia tik padailinti, o jis ir vel viska nurezia lotuliukas.gif Na ir musu vizijos nelabai sutampa. Bet cia tik mano patyrimas, su kitais plaukuciais gal kitaip butu. Pati aplinka labai faina. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Milke @ 2011 12 02, 21:51)
Buvau pas isgirtaja Karina is Surask save, nepatiko visai, sumokejau 140 lt ir isejau vos ne bliaudama. Mano plaukai raitosi bevek niekas nesusitvarko, buvau radus kazkada seniai tokia Dainora, bet ji isvyko i uzsieni. Labiausiai nepatinka kai kerpa drebanciom rankom ir klausineja be perstojo .Parasysiu kaip rytoj sekesi. biggrin.gif

Pas Karina buvau ir as papuolusi, prisiskaiciusi geru atsiliepimu doh.gif Ejau pas ja lygiai du kartus. Pirma karta apkirpo gal ir neblogai, bet visiskai ne taip kaip norejau, nors atrode suprato mane. Nutariau duoti antra sansa, bet ziauriai nusivyliau. Nukirpo kaip bobute blink.gif Susidare ispudis kad ji bele kerpa, o kas gausis ir pati nezino doh.gif NEREKOMENDUOJU schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Portishead @ 2011 12 05, 20:36)
Kazkada bandziau uzsirasyt pas Roma per administratore, Studlendo Princesej Audronej. Taigi, parode keliu cm storumo uzrasu knyga ir pasake kad cia 2 men i prieki uzsirasymai  blink.gif vien zodziu, tiesiai sviesiai pasake kad nepatekt pas ji nebent retkarciais pasiskambint ir paklaust gal kas netycia atsisake ir tada nusviestu man laime ten apsilankyt. tai va, daugiau nesistengsiu pas ji papult, tikiuosi rasiu neprastesni spec'a  ax.gif

Pas Roma tokiu eiliu nebera, man rado vietos uz dvieju savaiciu berods. Gal butu ir anksciau buve vetos, bet pati prasiau veliau. mirksiukas.gif Be to administratore neraso, tik jis pats sau klientus uzsiraso.
Atsakyti