Įkraunama...
Įkraunama...

Geri kirpėjai Klaipėdoje

QUOTE(Aukses_mamyte @ 2012 02 09, 17:15)
Sveikos 4u.gif
Merginos padekit truputy susigaudyti kainuose, esu uzsirasiusi pas kirpeja vardu Audrius dirba jis pilies kirpykloje, mano plaukai stori ir vidutinio ilgio, kiek mazdaug galetu pas ji kainuoti dazymas ?
as pasiskambinusi nepasiteiravau, zinau kad nemazai, o drauge nesenai sake kad apie 500lt galiu sumoket. tiesa ?  4u.gif  aciu.


Labas,

Kas cia per nesamone 500 Lt blink.gif
Ejau kelis metus pas Audriu bet nuolat nezinodavo ka daryt (plaukai nedovanele, stori puciasi siausiasi), tad nuolat klausdavo ka daryt, nes neaisku ka su tokiais plaukais daryti, o nusivilti juk nesinori... Nusibodo, pradejo nebepatikt. Pagalvojau, pala... kas yra "kirpejas" ...? juolab, kad pati nelabai zinau ko noriu... pasidomejau, pabandziau pas Roma,- tas nors zino ka daro, visgi ir ne "piemuo" - dvigubai vyresnis. Kadangi as ne kirpeja tai nezinau, noriu tik tiek kad nereiktu vargt isplovus galva, ir kad butu gerai ir grazu. Dazymas +kirpimas 120 Lt, iseisi grazus, geros nuotaikos ir nereiks verkt kita diena galva issiplovus. Einu 2 metus ir esu patenkinta tuo.
Pas Audriu pradejau eit gal kokie 2000, dar kol dirbo Aidos studijoj, bet dirbo ir namuose. Tai dar kol buvo jaunas "maksimalistas" stengdavosi, o poto kaip pasakysi taip padarysiu, o vyru kirpimas - kaip "bobas", nebent "banglas"... zodziu nepabandzius,- nesuzinosi... bet as uz patirti ir profesionaluma uz racionalia kaina...
Atsakyti
QUOTE(Aukses_mamyte @ 2012 02 09, 16:15)
Sveikos 4u.gif
Merginos padekit truputy susigaudyti kainuose, esu uzsirasiusi pas kirpeja vardu Audrius dirba jis pilies kirpykloje, mano plaukai stori ir vidutinio ilgio, kiek mazdaug galetu pas ji kainuoti dazymas ?
as pasiskambinusi nepasiteiravau, zinau kad nemazai, o drauge nesenai sake kad apie 500lt galiu sumoket. tiesa ?  4u.gif  aciu.

O siaubas, kokios kainos blink.gif blink.gif Stebuklingom priemonem dirba ir paauksuotom zirklem kerpa gal? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(julijajak @ 2012 02 15, 23:50)
Pas Roma tokiu eiliu nebera, man rado vietos uz dvieju savaiciu berods. Gal butu ir anksciau buve vetos, bet pati prasiau veliau. mirksiukas.gif Be to administratore neraso, tik jis pats sau klientus uzsiraso.

tai idomūs bus atsiliepimai apie Romą kai apsilankysi bigsmile.gif Dėl administratorės jau supratau, kad nereikia pas ją kreiptis apskritai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vavute11 @ 2012 02 16, 00:21)
Labas,

Kas cia per nesamone 500 Lt  blink.gif
Ejau kelis metus pas Audriu bet nuolat nezinodavo ka daryt (plaukai nedovanele, stori puciasi siausiasi), tad nuolat klausdavo ka daryt, nes neaisku ka su tokiais plaukais daryti, o nusivilti juk nesinori... Nusibodo, pradejo nebepatikt. Pagalvojau, pala... kas yra "kirpejas" ...? juolab, kad pati nelabai zinau ko noriu... pasidomejau, pabandziau pas Roma,- tas nors zino ka daro, visgi ir ne "piemuo" - dvigubai vyresnis. Kadangi as ne kirpeja tai nezinau, noriu tik tiek kad nereiktu vargt isplovus galva, ir kad butu gerai ir grazu. Dazymas +kirpimas 120 Lt, iseisi grazus, geros nuotaikos ir nereiks verkt kita diena galva issiplovus. Einu 2 metus ir esu patenkinta tuo.
Pas Audriu pradejau eit gal kokie 2000, dar kol dirbo Aidos studijoj, bet dirbo ir namuose.  Tai dar kol buvo jaunas "maksimalistas" stengdavosi, o poto kaip pasakysi taip padarysiu, o vyru kirpimas - kaip "bobas", nebent "banglas"... zodziu nepabandzius,- nesuzinosi... bet as uz patirti ir profesionaluma uz racionalia kaina...


Aciu , biskuty nusiraminau, kad nereikes kazkiek tiek moketi, nes ir pati galvoju visiskas apsurdas doh.gif kirpt plauku as jam neduosiu, noriu tik grazios lygios spalvos, tai tikiuosi, kad neteks nusivilti 4u.gif

QUOTE(Noya @ 2012 02 16, 00:27)
O siaubas, kokios kainos  blink.gif  blink.gif  Stebuklingom priemonem dirba ir paauksuotom zirklem kerpa gal?  biggrin.gif


Tikrai siaubas .. bet cia kaip sugedes telefonas, vienam gale kazkas pakalba o kitam jau linkcioja ale kad ir zino, ir buvo ir mate doh.gif


Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2012 02 08, 17:32)
Sveikutes,man reikia geros kirpejos,esu nevilty su savo plaukais,visu pirma jie labai ploni,greitai riebalinasi,o galai labai sausi,pasipute....jokie aliejukai man nepadeda suglotnint galu,tik laikinai...staigiai vel kaip stagarai palieka...manau reiketu juos trumpai kirpt kol kas jie iki krutines tokio ilgio...labai prasau parekomenduokit kirpeja,kuri plonus moka elgtis su plonais plaukais... 4u.gif

aš jau ketvirtus metus lankausi kirpykloje tiltų gatvėje, priešais pasažą pas kirpėją Ingridą. Niekada dar neteko išeiti nusivylusiai. thumbup.gif Visada mane puikiai supranta, pataria, kartais net pabaria arba net bando atkalbėti, kai prisigalvoju visokių keistų dalykų lotuliukas.gif o jei nepavykstą, tai tada kartu randame tinkamiausia varianta thumbup.gif ax.gif
Atsakyti
Laba diena merginos ir as kazkada turejau bedu su geltona spalva, pati esu tamsaus plauku, ir isgauti balta galvojau neimanoma
, bet pasirode kad jei papuoli pas gera kirpeja viskas iseina super
Noreciau parekomenduoti HEDERA grozio salona, kirpeja Monika, super smile.gif
ir kerpa ir dazo tiesiog fantastiskai.
Aisku cia tik mano nuomone, juk kiekvienas turi atrasti pagal saves.
Atsakyti
Sveikutes, Ka is Aidos studijos rekomenduotumet? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgakoja @ 2012 02 27, 13:05)
Sveikutes, Ka is Aidos studijos rekomenduotumet? Aciu 4u.gif


sveikutes
IRINA.
Atsakyti
QUOTE(Natalja_B @ 2012 02 24, 15:51)
Laba diena merginos ir as kazkada turejau bedu su geltona spalva, pati esu tamsaus plauku, ir isgauti balta galvojau neimanoma
, bet pasirode kad jei papuoli pas gera kirpeja viskas iseina super
Noreciau parekomenduoti HEDERA grozio salona, kirpeja Monika, super smile.gif
ir kerpa ir dazo tiesiog fantastiskai.
Aisku cia tik mano nuomone, juk kiekvienas turi atrasti pagal saves.


As taip pat lankausi pas Monika, rezultatais visada patenkinta ir kaip zmogus ji maloni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sandra.g @ 2012 02 29, 20:47)
sveikutes
IRINA.


Aciu uz atsakyma 4u.gif Kodel butent ji? Dazo ar kerpa gerai? Kokios kainytes mazdaug?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilgakoja: 01 kovo 2012 - 08:52
Sveikos, noriu paklausti, gal kuri zinote kokia gera kirpeja, kuri dirbtu su keune arba milk shake plauku dazais? gali dirbti ir namuose g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgakoja @ 2012 03 01, 09:51)
Aciu uz atsakyma 4u.gif  Kodel butent ji? Dazo ar kerpa gerai? Kokios kainytes mazdaug?


ir dazo ir kerpa gerai.dar destytoja dirba.desto kirpejoms.fainas zmogutis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti