Įkraunama...
Įkraunama...

Geri kirpėjai Klaipėdoje

QUOTE(sandra.g @ 2012 03 04, 15:01)
ir dazo ir kerpa gerai.dar destytoja dirba.desto kirpejoms.fainas zmogutis thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

o kur kerpa? kokiam salone? ir kokios kainos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(braske24 @ 2012 03 01, 23:28)
Sveikos, noriu paklausti, gal kuri zinote kokia gera kirpeja, kuri dirbtu su keune arba milk shake plauku dazais? gali dirbti ir namuose g.gif

Mano kirpeja dirba su Keune.Dirba kur yra ''Vilkas'' ten penkiaaustis prie gatves ir kirpykla pirmame auksta,pavadinimas ''Gera kirpykla''. Kirpejos vardas Vaida smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sandra.g @ 2012 03 04, 11:01)
ir dazo ir kerpa gerai.dar destytoja dirba.desto kirpejoms.fainas zmogutis thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Apsilankiau sendiena biggrin.gif Super, tikrai patiko thumbup.gif Ir pati labai maloni ir sutvarke graziai. Aciu uz rekomendacija 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilgakoja: 06 kovo 2012 - 22:51
Gal patarsyte kokia gera kirpeja Akropolyje?
Atsakyti
QUOTE(mollif @ 2012 03 10, 18:23)



Salon+ Benita labai faina kirpeja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgakoja @ 2012 03 06, 23:50)
Apsilankiau sendiena biggrin.gif  Super, tikrai patiko thumbup.gif  Ir pati labai maloni ir sutvarke graziai. Aciu uz rekomendacija 4u.gif

Kiek sumokejote? Ka butent dare?
Atsakyti
Labutis, aš irgi keletą metų lankiausi pas Audrių, plaukai iki krūtinės tuo metu buvo, dažydavau tamsiai rudai ir darydavo kirpimą visada sumokėdavau iki 150 lt. Bet pradėjo nebepatikti, tai, kad nesuprato mano plaukų, mano plaukai raitoksi į visas puses, o jis padarydavo kiprimą tiesiem plaukam, tuos plaukus ištiesina - taip aš išeidavau su nuostabiai gražiais žvilgančiais plaukais, bet.... išplaunu galvą ir vėl ant galvos varnų lizdas. Po to ėjau pas paprastą kirpėją tai vaizdelis visai nekoks, kiek dažydavo tai išeidavai ryžai ruda arba juoda, nors kirpdavo tik galiukus bet vaizdelis... Dabar esu atsiauginusi natūralią plaukų spalvą, po dukrytės gimimo išslinko nemažai plaukų, žodžiu pažiūrėjus į veidrodį verkti norisi. Ką galite rekomenduoti, koks kirpėjas moka ir gali dirbti su nepaklusiais besiraitančiais plaukais?
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2012 03 10, 19:27)
Kiek sumokejote? Ka butent dare?


Sruogavo saknis, dejo tona ir pakirpo galiukus. Sumokejau 180:)
Atsakyti
O kiek Aidos studijoj +- vien uz kirpima sumokat?
Atsakyti
Buvau Salon plus Akropolyje pas Benitą. man labai patiko. thumbup.gif Manau, kad suradau savo kirpėją. biggrin.gif Bet aišku visu poreikiai skirtingi. Kirpimas 60 lt. 4u.gif Galima registruotis internetu.
Atsakyti
QUOTE(Ilgakoja @ 2012 03 12, 12:50)
Sruogavo saknis, dejo tona ir pakirpo galiukus.  Sumokejau 180:)

O su kokios firmos dazais ji dirba? Ta prasme sviesino srougelem saknis? Ir tona dejo ant saknu tik?
Atsakyti
QUOTE(*NeiDa* @ 2012 03 05, 13:54)
Mano kirpeja dirba su Keune.Dirba kur yra ''Vilkas'' ten penkiaaustis prie gatves ir kirpykla pirmame auksta,pavadinimas ''Gera kirpykla''. Kirpejos vardas Vaida smile.gif

o ar brangiai ima? g.gif ir kur tiksliau ta kirpykla, nes nezinau, kur tas Vilkas... g.gif
Atsakyti