Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikai, šalikėliai

Naujas snoodas smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Ateinu su pirmuoju snood'u... Man jisai labai patinka
user posted image
Atsakyti
Labai gražus, o kokio ilgio jį mezgei bumbasi.
dabar ir aš mezgu.

Atsakyti
QUOTE(SmilgaS @ 2012 12 10, 15:14)
Labai gražus, o kokio ilgio jį mezgei bumbasi.
dabar ir aš mezgu.

Ačiū.. Dabar yra apie 150 cm. Buvo ilgesnis, teko nuardyti... Man netiko.
Dabar mastau sūnui megzti rankovę, kuris tiesiog ant kaklo užsimauna.. Nesiskųs, kad šaliko nemoka užsirišt.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bumbasi: 10 gruodžio 2012 - 15:57
bumbasi, tikrai labai gražiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
labai gražu, mergaitės 4u.gif
Atsakyti
Rugiaveideee, Bumbasi - labai grazu 4u.gif kadangi abi ikelet po snood'a tai paklausiu abieju smile.gif atliko suliuku nuo sukneles, apie 200-250 g, sumaniau ir as kazka tokio nusimegzt, tik va iskilo klausimai keli, ar jus i ploti juos mezgat ar i igli ir kiek mazdaug akiu uzdedat, bei koks rastukas geriausiai tiktu jam ? 4u.gif
Atsakyti
Tresnia, matai aš mezgu ne virbalais, dirstelk 27 psl. tai pas mane tokie storesni gaunasi. O sumezgu 4 matkučius po 100 gr.
Atsakyti
Man išėjo 3,5 matkelio po šimtą gramų, šešto nr. virbalais. Siūlas buvo storokas. Mezgiau į ilgį. Dėjau apie 70 berods akiių, nes norėjau plataus..
Atsakyti
aš mezgiau į plotį ir sumeziau 250 g, bet mano megztas buvo ne kelis kart apsukamas, o kaip kojinė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2012 12 10, 20:41)
Man išėjo 3,5 matkelio po šimtą gramų, šešto nr. virbalais. Siūlas buvo storokas. Mezgiau į ilgį. Dėjau apie 70 berods akiių, nes norėjau plataus..

Labai šaunus tavo mezginys. O tai koks plotis būtų centimetrais ax.gif nes matau, kad ir ant galvos gali užsitraukti thumbup.gif Jei nesunku pamatuok blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Unera @ 2012 12 11, 10:55)
Labai šaunus tavo mezginys. O tai koks plotis būtų centimetrais  ax.gif  nes matau, kad ir ant galvos  gali užsitraukti  thumbup.gif  Jei nesunku pamatuok  blush2.gif

Ačiū 4u.gif Plotis 33 cm ramybės būsenoje. Todėl ir mezgiausi platesnį, kad ant galvos užsidėti, vietoj kepurės...
Atsakyti