Įkraunama...
Įkraunama...

Šalikai, šalikėliai

Sveikos, gal pagelbesite:
vyras uzsimane, kad jam vietoj saliko apžykakle, na kaip golfa numegzciau.
gal turite schemute?
O kaip manote, jei primityviai daryciau, numegzciau ilga juosta kaklui, o paskui nuleisciau akis ir tik kvadrata ant pilvo, na kaip susegama seilinuka. labai tragiskai butu?
laukiu dar originaliu schemuciu
Atsakyti
As tai megzciau kakla kaip golfui(tik is virsaus),tada platinciau pagal peciu ploti,nugaroje uzbaigciau anksciau,prieki palaipsniui ilgesni pamegzciau(mazdaug kaip seilinukui biggrin.gif )ir viska uzbaigciau.Gautusi kazkas panasaus kaip vaikam kepures-salmuko apacia.
Atsakyti
O jeigu megzti virbalais snoodą, tai koks raštas gražiausiai gulasi iš nesudėtingų?
Aš dar tik pradedanti, labai norisi minkšto ir puraus ax.gif
Atsakyti
tada rinkčiausi anglišką stulpelį.
Atsakyti
Stengsiuos įvaldyti, Ačiū smile.gif
Atsakyti
sveikos, vis pasiziuriu i jusu grazius darbelius, ir sugalvojau ir as nunarpliot viena blush2.gif tik labai ilgai jis man mezgesi biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
labai gražu, grazke. man baktusas per dieną, max dvi nusimezga.
Atsakyti
grazke: visai normalaus ilgio tavasis baktusas. As savajam panasaus ilgio mezgiau. Kai apsivynioja ji, ilgis pats tas buna. smile.gif
Tiesa, laaabai grazios spalvos. Labai graziai jas suderinai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2012 12 15, 17:16)
labai gražu, grazke. man baktusas per dieną, max dvi nusimezga.

4u.gif labai nuobodziai man skaiciavos vis po tas 4 eilutes, nes siulai ploni ir mezgiau 3 nr virbalais...

QUOTE(Getira @ 2012 12 15, 19:52)
grazke: visai normalaus ilgio tavasis baktusas. As savajam panasaus ilgio mezgiau. Kai apsivynioja ji, ilgis pats tas buna. smile.gif
Tiesa, laaabai grazios spalvos. Labai graziai jas suderinai. thumbup.gif

dekoju, o spalvu nieko nederinau, cia toks margas siulas... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 3grazke: 16 gruodžio 2012 - 09:31
grazke: aha, tada klausimas iskilo- o kaip siulai vadinasi? Laabai jau man tas margumas patiko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2012 12 16, 15:11)
grazke: aha, tada klausimas iskilo- o kaip siulai vadinasi? Laabai jau man tas margumas patiko. smile.gif

sitie http://www.e-midara....4467-1-205.html 4u.gif
Atsakyti
Gal ir man pagelbetumet mielos mezgejos.. Uzsimaniau salika nusimegzti, bet truputuka nesuprantu shemutes.. va nuoroda..salikas
Numezgiau 6 eiles, ir dabar nelabai suprantu, kaip toliau tuos uzmetimus daryti.. blush2.gif aciu labaii, labai ax.gif
Atsakyti