Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlų dieta-4

kam ideju truksta "vaišinu" biggrin.gif
http://fotki.yandex....bum/147072/?p=0
Atsakyti
Sveikos merginos, labai grazi jusu temuke, deja neuztikau jos kazkaip anksciau. Bet pati buvau sugalvojusi sunaikinti savo visus turimus siuliukus ir tik tuomet pirkti naujus. Ir man tai pavyko liko tik mazi trupineliai irisiniu siuliuku. Bet dar zinoma mano dieta nebuvo ispudinga tokia kaip jusu, galbut 5kg turejau, bet beveik per metus ja iveikiau. Bet darbeliu turbut nuotrauku nedesiu, nes vis dedavau i kitas temas, kur atitikdavo temos pavadinima. bet jums visoms linkiu dideles sekmes ir kantrybes toliau tesiant dietas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sarafanas į darželį iš visokių ten likučių....

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mitutok @ 2011 11 10, 12:51)
Sarafanas į darželį iš visokių ten likučių....


Mitutok, tikrai operacija pavadinimu 'siuliuku likuciu naikinimas' pavyko 100 proc.! O dar ypac kai matau tokia laiminga manekene bigsmile.gif
Atsakyti
Niu, neprarandu aš vilties visai. Visai nedaug bėra likę, tik apie 9 kg biggrin.gif O Meškutė kad pasidarbavus. Aš kartais pasidžiaugiu, kad ne Marijampolėj gyvenu, o tai persikraustyčiau į tą krautuvytę. 2 kartus per metus važiuojam Marijampolėn (per Vėlines ir motinos dieną, MB mama ten palaidota), tai tada nervinuos, kad visada išeiginės išpuola ax.gif
Atsakyti
ir as siek tiek pasidietinau smile.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Naistė @ 2011 11 10, 16:53)
Niu, neprarandu aš vilties visai. Visai nedaug bėra likę, tik apie 9 kg  biggrin.gif O Meškutė kad pasidarbavus. Aš kartais pasidžiaugiu, kad ne Marijampolėj gyvenu, o tai persikraustyčiau į tą krautuvytę. 2 kartus per metus važiuojam Marijampolėn (per Vėlines ir motinos dieną, MB mama ten palaidota), tai tada nervinuos, kad visada išeiginės išpuola  ax.gif


Džiaugtis reikėtų, nes antsvoris žyyymiai padidėtų tongue.gif
Atsakyti
norfoje savaitgalio akcija siulams -45proc doh.gif
pas mus norfoj mazas pasirinkimas, bet spejau jau prigriebt kelis matkeliu po 2lt doh.gif o dar kur sekmadienis kad vel iki norfos nenueiciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2011 11 11, 16:41)
norfoje savaitgalio akcija siulams -45proc doh.gif
pas mus norfoj mazas pasirinkimas, bet spejau jau prigriebt kelis matkeliu po 2lt doh.gif  o dar kur sekmadienis kad vel iki norfos nenueiciau biggrin.gif


oiiiiii Kristynuka .. niu niu niu huh.gif tikrai padedi atsilaikyti nepirkaliojus siulu - nu tai rimtai- einu ir as iki tos norfos..idomu kas ten gero bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carollina @ 2011 11 11, 15:47)
oiiiiii Kristynuka .. niu niu niu  huh.gif tikrai padedi atsilaikyti nepirkaliojus siulu - nu tai rimtai- einu ir as iki tos norfos..idomu kas ten gero  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

ka cia atsilaikysiu kai siulu tokios kainos biggrin.gif pinigas susitaupys, veliau nereiks pirkti uz brangesne kaina biggrin.gif
Papildyta:
atsiprasau kad ieskau cia pagalbos, bet rasiau i tema ten niekas neatsako, o noriu baikti mezginuka.
uzdaviau klausimuka sioje temoje, zinute 406.
labai dekoju kuri atsakys, galit y az, nereiks temukes sios tersti, arba i tema kurioje uzdaviau klausimeli.
http://www.supermama...?...8333&st=396
dekoju 4u.gif
Atsakyti
o kas per siulai norfoj bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 11 11, 20:11)
o kas per siulai norfoj  bigsmile.gif

bent kur as pirkau.... tai nezinau, nera nei pavadinimo tik sudetis, vieni buvo 100proc akrilo, buvau kada pirkus tai tikrai geri (tik siulas storokas, gaunasi kietas mezginys jai mazesniu virbalu ar vaseliu darai daikteli) o siandien as pirkau 41vilnos, kita dalis akrilas, truputi toks siurkstokas siuliukas, bet nekanda man... buvo dar po 4lt (be akcijos cia) tie po 4lt tai margi, man spalvos nepatiko... o situ su vilna yra spalvikiu bet kad man jos nelabai, gelsva kita smelio spalvos, bordo, melynos, juoda...
50g 236m.
noriu tunikai susipirk siulu bet spalvos nesumastau doh.gif o ir pasimeciau kiek reiktu ant manes.
Atsakyti