Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlų dieta-4

gal ir man reiktu kai tokia kaina bet kad nezinau ka megzti doh.gif ir be to labai tyngiuuuuuuuu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 11 11, 20:33)
gal ir man reiktu kai tokia kaina bet kad nezinau ka megzti  doh.gif  ir be to labai tyngiuuuuuuuu  blush2.gif

as ir perku mastau, bet tiksliai nezinau. tokia kaina apsimoka, bet ka megzti biggrin.gif reiks mastyt iskart kad zinot koki kieki kokiu sulu pirkt.. as dat sunuo nupirkau megztukui.. noriu ir sau kazko siltesnio biggrin.gif du siulus sudejau tai labai storas mezginukas gaunasi smile.gif
sakau gal kokia stora megztini/paltuka megztis g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2011 11 11, 21:37)
as ir perku mastau, bet tiksliai nezinau. tokia kaina apsimoka, bet ka megzti biggrin.gif  reiks mastyt iskart kad zinot koki kieki kokiu sulu pirkt.. as dat sunuo nupirkau megztukui.. noriu ir sau kazko siltesnio biggrin.gif  du siulus sudejau tai labai storas mezginukas gaunasi smile.gif
sakau gal kokia stora megztini/paltuka megztis g.gif

tai va kad nezinant kam ir ka megzti reiks sunku ir siulus pirkti nes gerai jeigu koks kamuoliukas liks, o jeigu truks ir negausi paskui jau ir didene kaina kaip kad buna kas tada mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2011 11 11, 20:51)

Papildyta:
atsiprasau kad ieskau cia pagalbos, bet rasiau i tema ten niekas neatsako, o noriu baikti mezginuka.
uzdaviau klausimuka sioje temoje, zinute 406.
labai dekoju kuri atsakys, galit y az, nereiks temukes sios tersti, arba i tema kurioje uzdaviau klausimeli.
http://www.supermama...?...8333&st=396
dekoju 4u.gif

Kristynka, jei supratau klausimą, bandysiu atsakyti, aš siaurinu suimdama eilės pradžioje ir pabaigoje - sumezgu dvi akis kartu (nelieka man jokių skylių), o kitas eiles mezgu pagal raštą, žiūrint kaip greitai reikia siaurinti.

Šauniai dietinatės thumbup.gif
Aš kelis dietinius baigiau, kai nufotkinsiu pasirodysiu.
Atsakyti
Kristynka, as ten atsakiau kur ir klausei, tikrai anskciau nemaciau klausimelio taviskio smile.gif
Atsakyti
dirbu ir dietinuosi tikiuosi kad ir toliau pavyks tokiu tempu darbuotis megztinis vyrui numezgiau per 6dienas (ir nereikejo net naktineti) sunaudojau 720gr
http://public.fotki....0grpriekis.html
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2011 11 15, 16:38)
dirbu ir dietinuosi tikiuosi kad ir toliau pavyks tokiu tempu darbuotis megztinis vyrui numezgiau per 6dienas (ir nereikejo net naktineti) sunaudojau 720gr
http://public.fotki....0grpriekis.html

puiku thumbup.gif ir darbas ir dietos rezultatas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Savitre, labai fainas megztinis. Bet vyras, turbūt, labai mažas, kad taip greitai įveikei smile.gif O aš SB tokios spalvos nieko neapvilkčiau
Atsakyti
man jokios pasaulio dietos nepades assa.gif ...tik nuviaziavau siandien iki bazes, ir vel visokiausiu siulu prisipirkau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(perle70 @ 2011 11 16, 15:54)
man jokios pasaulio dietos nepades assa.gif ...tik nuviaziavau siandien iki bazes, ir vel visokiausiu siulu prisipirkau ax.gif

Ir aš jau nelabai tikiu, kad padės, nes kaip tik naršau internetines siūlų parduotuves blush2.gif bet.... stengiuosi ką nors sunaikinti .. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(anny @ 2011 11 16, 17:24)
Ir aš jau nelabai tikiu, kad padės, nes kaip tik naršau internetines siūlų parduotuves  blush2.gif  bet....  stengiuosi ką nors sunaikinti .. doh.gif

kad as sunaikinu maziau nei prisiperku blush2.gif ...va kur beda
o dar pazystami is visu kampu traukia ir atnesa g.gif ...turbut kad be darbo nesedaciau
Atsakyti
Aš irgi sugriešijau... Reikėjo mocheros vienai skarai, o kadangi norimos spalvos buvo babinoje 100 g ir niekas nenorėjo vynioti, tai teko paiimti viską...
Bet gal tai nesiskaito, nes iki šiandien siūlus paskutinį kartą buvau pirkusi gal daugiau kaip prieš du metus?
Atsakyti