Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlų dieta-4

QUOTE(Naistė @ 2011 11 16, 14:26)
Savitre, labai fainas megztinis. Bet vyras, turbūt, labai mažas, kad taip greitai įveikei smile.gif O aš SB tokios spalvos nieko neapvilkčiau

Ačiū už pagyras bet mano vyras tikrai nera smulkus jo ugis 189cm o liemens apimtis 104cm o dar ir rankos nestandartiškai ilgos kai noras labai didelis palepinti vyra tai imanoma viskas o ir raštas lengvas nereikia daug galvoti mezgi ir tiek tai ir nusimezga greitai ir lengvai


toms kurios nori pirkti siulus galiu pasakyti tik tiek pirkit pirkit kai turesit daugiau nei aš tada aš vel pradesiu lotuliukas.gif o kol kas turiu koki siulu maždaug tiek kiek pati sveriu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Naistė @ 2011 11 10, 16:53)
Aš kartais pasidžiaugiu, kad ne Marijampolėj gyvenu, o tai persikraustyčiau į tą krautuvytę. 2 kartus per metus važiuojam Marijampolėn (per Vėlines ir motinos dieną, MB mama ten palaidota), tai tada nervinuos, kad visada išeiginės išpuola  ax.gif


Tąkart paskaičius pasidžiaugiau, kad negyvenu ten ir neperku siūlų, bet pirmadienį sesuo netyčia atsidūrė Marijampolėje ir, aišku, nuvažiavo iki parduotuvės... Sugebėjau nusipirkti siūlų telefonu... Daugiau negu 2 kg..... blink.gif
susipratau ką padariau tik po pusvalandžio... blush2.gif bet gražučių tokių nusipirkau ax.gif
Atsakyti
Savitre, o kiek turi? Aš apie 80 kg... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemugne @ 2011 11 17, 14:13)
Savitre, o kiek turi? Aš apie 80 kg... lotuliukas.gif

Aš turiu apie 80-90kg ir tuoj dar kokius 6-8kg siuntinuka iš mamos gausiu biggrin.gif o tiksliai sverti kažkaip nedrystu nes bijau kad skaičiai gali per daug šokiruoti blush2.gif bet jaučiu kad reiks visus lobius išsitraukti persižiureti gal kils nauju ideju ir minčiu ir tuo pačiu pasverti viska, bet to artimiausiu laiku neplanuoju daryti
Atsakyti
Išsitraukti siūlus yra gerai. Aš susvėriau (buvo apie 83 kg), o dabar vis perkraustau dėžes ir atsirenku siūlų keliems darbams. Po to vėl kraustau. Taip nepamirštu, ką turiu.
Atsakyti
Oi, prisijuokiau. Ligonių palata. Grupinės terapijos kampelis. Tik žiūriu, kad nei vienai negerėja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Naistė @ 2011 11 17, 15:40)
Oi, prisijuokiau. Ligonių palata. Grupinės terapijos kampelis. Tik žiūriu, kad nei vienai negerėja  lotuliukas.gif

jo čia tikras ligoniu kampelis biggrin.gif o gerėja vienai tikrai žinau ir matau kaip iš 10kg ribos išejo i 8-9kg zona bigsmile.gif tai gi tamstai jau gerėja thumbup.gif ir matosi kaip skaičiukai mažeja o ir karts nuo karto dar ir koks darbelis pasirodo thumbup.gif

taigi ka kuri dabar gaminat pasigirkit? aš gaminu tunika tik neaišku kada pabaigsiu aš ja labai jau ji man letai mezgasi
Atsakyti
truputis sumazejo
siulu likuciai
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2011 11 17, 18:13)
truputis sumazejo
siulu likuciai
user posted image
user posted image
user posted image

Labai, labai dailios kojinytės wub.gif, puikus būdas mažinti atsargas thumbup.gif o aš turiu apie 10kg. antsvorį, tai tikiuosi jį gerokai per porą mėnesių sumažinti, nes baigsiu darbus ir lauksiu savo mažylio pasirodant nestuke.gif tai turėsiu laiko ir galėsiu siūlus naikint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dream85 @ 2011 11 17, 20:28)
Labai, labai dailios kojinytės wub.gif, puikus būdas mažinti atsargas thumbup.gif o aš turiu apie 10kg. antsvorį, tai tikiuosi jį gerokai per porą mėnesių sumažinti, nes baigsiu darbus ir lauksiu savo mažylio pasirodant nestuke.gif tai turėsiu laiko ir galėsiu siūlus naikint biggrin.gif



buk zmogus ir necituok foto bent jau iskarto po posto kuris ir pasirode su savo darbeliais, nes uzknisa juodai tokie 'bajeriai'. Bent jau maza foto butu..negi sunku paimti ir istrinti ta foto is komentaro? Aciu uz supratinguma
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2011 11 17, 15:48)
jo čia tikras ligoniu kampelis biggrin.gif o gerėja vienai tikrai žinau ir matau kaip iš 10kg ribos išejo i 8-9kg zona  bigsmile.gif  tai gi tamstai jau gerėja  thumbup.gif  ir matosi kaip skaičiukai mažeja o ir karts nuo karto dar ir koks darbelis pasirodo  thumbup.gif 

taigi ka kuri dabar gaminat pasigirkit? aš gaminu tunika tik neaišku kada pabaigsiu aš ja labai jau ji man letai mezgasi


Ane? tongue.gif Aš kartais paslapčiom prisiperku, staigiai sumezgu ir niekam nesakau, kad pirkau ax.gif Kad ir dabar pirkau 0,5 kg sesės suknei, o iš dietos bus tik rankovės. Pirmadienį gal jau parodysiu, nors ne, antradienį. Nes mama tik sekmadienį išskrenda pas sesę. Ir kitai sesei paltas jau į pabaigą. Ten tai visai iš dietos apie 1 kg turėtų būti. Žie, jau ir iš 8 kg išlipsiu biggrin.gif
Atsakyti
ulialia merginos. na pas mane gal tik keturiasdešim ir tai vargiai. bet vis tiek.

dabar garsiai sakau kad einu savitre sekt cool.gif biggrin.gif skaičiai ant diržiuko įkvepia. niekaip su savuoju svoriu nesusitariu. a būčiau lieknesnė tai ir siūlus greičiau nudietinčiau, kiltų daugiau noro pasipuošt ir daugiau kas tiktų....manau
Atsakyti