Įkraunama...
Įkraunama...

Gaminame su Tupperware indais

QUOTE(Viltis* @ 2012 03 14, 14:14)
tai darykit vieną sluoksnį su žele žirnelių konservuotų, kitą sluoksnį morkų, dar kitą, mėsos pjaustytos gabaliukais, kitą vėl kokio produkto...juk čia fantazijos reikalas... mirksiukas.gif


O! gera ideja! Ir taip paprasta smile.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turite ir galite pakomentuoti, kaip naudojamas TW torto formavimo žiedas? Kaip is jo gražiai išimti tortą, jo nesugadinus? Su paprastais metaliniais viskas paprasta: šonas atsidaro ir išsiima. O kaip su šituo? g.gif
Atsakyti
Merginos padekite niekur nerandu berods Saules buvo trupininis pyragas su rikota ir obuoliais silikono formoje mirksiukas.gif turejau isisaugojus nuoroda, bet dabar jos neatidaro http://www.tupper.lt.....s pyragas.pdf
Atsakyti
Kaip reikia gaminti suri uzsaldzius kefyra?Viena ausimi girdejau,bet matyt kazka ne taip darau,nes nesigauna man niekas unsure.gif
Atsakyti
As uzsaldau kefyra saldymo induke 800 ml, o paskui atidarau, apverciu i Servofikso kiauraindi, uzdengiu dangciu ir palieku per nakti. Gaunasi svelni varske. Jei nori surio, tai jau reiketu surmaisyje varvinti ir po to paslegti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2012 04 19, 20:44)
As uzsaldau kefyra saldymo induke 800 ml, o paskui atidarau, apverciu i Servofikso kiauraindi, uzdengiu dangciu ir palieku per nakti. Gaunasi svelni varske. Jei nori surio, tai jau reiketu surmaisyje varvinti ir po to paslegti  4u.gif

Nu va,sitaip darau ir as,bet kad man tas kefyras atitirpsta ir pats pradeda varveti.Jokios varskes as ten nematau lens.gif
Atsakyti
O tai koki kefyra naudoji. Man viskas gerai gavosi, apacioje liko tik skaidrios isrugos, kurios man irgi labai skanios, as jas isgeriu lotuliukas.gif Gal maisei. As ta leda palieku ir nieko nejudinu, kol pilnai neistirpsta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurindre: 19 balandžio 2012 - 19:54
Karta naudojau saltibarsciu,o paskui bandziau su skystesniu.Na taip,ledo lieka,bet betirpstant jam man jau pradeda varveti pats kefyras.As varvinu surmaisyje.
Atsakyti
Tai gal per daug susispaudzia, pabandyk varvinti kiauraindyje, nes jis neturi dideliu gabaliuku kaip varske, o yra kaip kremine varske. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2012 04 19, 21:08)
Karta naudojau saltibarsciu,o paskui bandziau su skystesniu.Na taip,ledo lieka,bet betirpstant jam man jau pradeda varveti pats kefyras.As varvinu surmaisyje.


As sakyciau, kad per liesa kefyra naudoji g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2012 04 19, 21:17)
Tai gal per daug susispaudzia, pabandyk varvinti kiauraindyje, nes jis neturi dideliu gabaliuku kaip varske, o yra kaip kremine varske. 4u.gif



QUOTE(Simuute @ 2012 04 19, 21:36)
As sakyciau, kad per liesa kefyra naudoji  g.gif


Bandysiu tikrai,nes taip rupi koks skonis bigsmile.gif Tik dabar pilsiu gal puse to indelio,greiciau veiksmas vyks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2012 04 19, 20:50)
Bandysiu tikrai,nes taip rupi koks skonis  bigsmile.gif  Tik dabar pilsiu gal puse to indelio,greiciau veiksmas vyks  biggrin.gif


Aš tai perku 3,2 arba 3,5 proc. kefyrą ir man viskas puikiai gaunasi, tik, kad man per naktį neatitirpsta reikia paros blush2.gif bet viskas kitkas puikiai gaunasi smile.gif

Vat tik problema man su Quick Shef III, niekaip kąstinys neišeina schmoll.gif atrodo viską darau pagal "instrukciją" bet.... Gal galit kas papasakot kaip darot kąstinį? 4u.gif
Atsakyti