Įkraunama...
Įkraunama...

Gaminame su Tupperware indais

QUOTE(laurindre @ 2012 04 20, 07:08)
Kefyro ir sviesto temperatura turi buti vienoda 4u.gif Jei neina suvienodinti, statyk visa Shefa i gerokai silta, net karsta vandeni ir suk kol prades pliausketi, priedus tik tada dek. 4u.gif


Nu atrodo taip ir darau g.gif Vienu žodžiu, darysiu tol, kol gausis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte33 @ 2012 04 20, 21:37)
Ačiū už info 4u.gif


Nėra už ką. bigsmile.gif TW gaminių kainos nėra mažos, todėl verta palaukti akcijų. Kai kurios mamytės parduoda mažai naudotus gaminius, kurių kaina mažesnė. thumbup.gif Sėkmės gaminant su TW. 4u.gif
Atsakyti
Kokia jus darote tesla kuciukams?Uzsimaniau kazko "prie televizoriaus" rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2012 05 05, 19:47)
Kokia jus darote tesla kuciukams?Uzsimaniau kazko "prie televizoriaus"  rolleyes.gif

Sveikutės 4u.gif Pradėjau ir aš naudoti TW indus. smile.gif Geras daiktas, visko norisi, bet ir pinigėlių gaila. wub.gif Bandžiau daryti ledų formelėse plombyrinius ledus (500 ml grietinėlės ir pusė indelio kond. pieno su cukrumi). Laikiau šaldytuvo kameroje 5 val. Viską padariau kaip ir pagal instrukcijas, bet išimant ledą pusė ledo pasilieka formoje, kažko lygtai trūksta. Tiesa skonis puikus. thumbup.gif Kokia jūsų patirtis tokių ledų gamyboje?
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2012 05 05, 18:47)
Kokia jus darote tesla kuciukams?Uzsimaniau kazko "prie televizoriaus"  rolleyes.gif

..darau paprasta mieline tesla, tik be riebalu blush2.gif
Atsakyti
Pries pora dienu dariau ledus formelese:500g grietineles ir 0,5indelio kondensuoto pieno.gavosi labai gerai,labai skanu,nors ir labai riebu biggrin.gif Tik tokio kiekio per daug 6-ioms formelems,uztektu visosms 12-kai.Kita syki darysiu is puses normos.
Atsakyti
QUOTE(rasike @ 2012 05 23, 18:39)
..darau paprasta mieline tesla, tik be riebalu blush2.gif

Bet ar gaunasi tokie traskus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 06 07, 09:29)
Pries pora dienu dariau ledus formelese:500g grietineles ir 0,5indelio kondensuoto pieno.gavosi labai gerai,labai skanu,nors ir labai riebu biggrin.gif Tik tokio kiekio per daug 6-ioms formelems,uztektu visosms 12-kai.Kita syki darysiu is puses normos.


Aš irgi tokiu ką tik padariau. Bet buvo sunku "sukišti" į tas formeles. Gal per daug suplakiau? g.gif .
Man gavosi 10 tokių formelių ir dar liko šiltiems ledams lotuliukas.gif
Atsakyti
nerandu kitos temos, todel paklausiu cia - gal zinote ar UK prekiaujama tupperware? nes nelabai ka randu..
Atsakyti
zinoma, kad prekiaujama.... taciau per eBay laaabai skurdi pasiula
Atsakyti
QUOTE(Dange* @ 2012 07 05, 16:29)
nerandu kitos temos, todel paklausiu cia - gal zinote ar UK prekiaujama tupperware? nes nelabai ka randu..

Per eBay UK gyvenantis brolis ieškojo, tai siuntėsi iš JAV, nes UK praktiškai nieko nėra... Tada aš čia supirkau ko reikėjo, nes vis tiek siuntinį ruošiau, tai tuo pačiu... Tikrai pigiau išėjo, pirkau iš Supermamos skelbimu lentos "Tupperware išparduotuvė" (suradau šaunia patikima narę, man ir užsakė ko reikėjo, ir iš jos "sandėliuko" išsirinkau).
Atsakyti


Viska susipirkau turguose uz kapeikas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 08 liepos 2012 - 14:41