Įkraunama...
Įkraunama...

Muilo gamyba su šarmu V d.

aciu uz komplimentus, ilgai uztruko, po truputi atsiputus ir pagavus kurybine gyslele imuosi darbo, neforsuoju ir nedarau masiskai visko biggrin.gif uztad Kaledoms bus dovanos suruostos thumbup.gif o ir ilgai nereiks rupintis kuo praustis, nes turesiu ka veikt ir be muilo gaminimo biggrin.gif
Atsakyti
Ooo. Na va, turiu dabar į ką akis paganyt prie arbatos kibiro biggrin.gif
Ievulyte, taviškiai fantastiški. Rimtai čia prieš Kalėdas ir kitus įvykius padirbėta!
Kukulyte, man labiausiai patiko rožių ir tas dažytas su juodu ir raudonu moliais. Ir šiaip, šaunūs visi smile.gif

Kad jau visos rodomės, tai aš atsinešiu savo naujausią. Prisiviriau muilo tikrai per akis, bet taaaaip knietėjo bent kažką išvirti. Nesusilaikiau, taip sakant doh.gif Savaitę be muilo virimo ištverti man kažkokia misija neįmanoma.

Švelnusis muilas - su daug kakavos sviesto, ožkos pienu, medetkomis, ramunėlėmis, bekvapis.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Man kukulytes kavos muiliukas labai patiko, toks siltas atrodo, kaip pyragelis smile.gif

Evah, tavieji kaip visad nuostabus 4u.gif

O jus Kaledoms dovanosit rankdarbius ar pirksit dovaneles? Man tas pamisimo laikotarpis labai nepatinka, kai reikia lakstyt po sausakimsas parduotuves ir dovanu ieskot. Del to rankdarbiai yra labai gerai biggrin.gif
Atsakyti
Vienintelės dovanos, kurias aš pati perku Kalėdoms, yra savo mažajam laugh.gif Muilas jam jau nebedaro įspūdžio. Visi kiti jau susitaikė, kad iš manęs gali daugiau nieko kito ir nesitikėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Evah @ 2011 11 16, 14:43)
Vienintelės dovanos, kurias aš pati perku Kalėdoms, yra savo mažajam laugh.gif Muilas jam jau nebedaro įspūdžio. Visi kiti jau susitaikė, kad iš manęs gali daugiau nieko kito ir nesitikėt biggrin.gif


muilai tavo kaip visada wub.gif
o del rankdarbiu dovanojimo as pritariu thumbup.gif
tokia svente kaip kaledos man su jaukumu kazkaip asocijuojasi - praktiskas priktines dovnas galima dovanot gimtadienio proga ax.gif
Atsakyti
[quote=Evah,2011 11 16, 14:25]
Kukulyte, man labiausiai patiko rožių ir tas dažytas su juodu ir raudonu moliais. Ir šiaip, šaunūs visi smile.gif

Oi, aciu smile.gif



Evah, muiliukas nuostabus kaip visada!
Atsakyti
[quote=Suoka,2011 11 16, 12:01]

Muiliukas su himalaju druska. Vos švelniai švenčiantis gavosi, ir nors deta daug kokos ir linu semenu , vis tiek ne trupučio neputojantis. Tai nesupratau kas ne taip ar taip turi būti.
Klausimas, kaip kitoms sekesi virti ir kas gavosi muila su druska?


Muilas su druska - pats mėgiamiausias dušui.
Virta jau nemažai kartų, visada gaudavosi, o gerai putoti pradeda tik po 2-3 mėnesių ir tai užpylus gerokai vandens.

Pariebinimą darau didelį - pradžioj darydavau net 10-12%, dabar - kokius 7%.
Aliejai - stengiuosi, dėti kokos apie 50%, kiti aliejai - ricinos (iki 10), palmių, sviestmedis, kartais alyvų, vynuogių kauliukų, dygminų.
Bet kartą viriau tik su 20% kokoso, 40-palmių, kiti ricinos, sviestmedis ir alyvų, tai turiu pasižymėjusi užrašuose, kad buvo labai puikus muilas.

Skystis - kokoso pienas , natūralus (geriau tinka) arba iš skardinės, esu dariusi su 20%riebumo grietinėle ( 2/3 skysčio), irgi neblogai , tik muilas atrodė labai riebus.

Į skystį visda dedu citrinos rūgšties ir fruktozės; druskos dedu dabar jau mažiau - 40-50% aliejų svorio, tai pjaustant ir vartojant nebetrupa. Dabar naudoju Himalajų ( gal tokia mada), anksčiua dėdavau jūros druską, ko gero su ja geresnis rezultatas, (klausimo dėka prisiminiau ir sekantį virsiu su jūros druska).

Jei norisi labai balto - iš karto išpilsčius - į šaltį arba šaldymo kamerą, jei nėra galimybės (vasarą ir kamera užimta), palieku taip, tai gaunasi įvairiai priklausomai nuo priedų - gelsvas ar rusvas. Kėpinu nedažnai. labiausiai tiko petitgreinų EA.

Papildyta:
[quote=Ievulyte,2011 11 16, 13:33]



Arbatmedzio-eukaliptu
Kedru giraite
medetku-kastilijos
metu gaiva
Vaikiskas sviestmedziu


Labai puikūs muilai! Iš visų labiausiai patiko šitie.
Norėjau paklausti, kaip išgaunat tokią gražią pilką spalvą? Ar čia tik nuotraukose tokia pilka, o natūroj kiti atspalviai?
Papildyta:
[quote=Kukulyte,2011 11 16, 13:35]
Pagaliau ikeliau savo nuotraukytes i flickr, taigi, pasirodau ir as.

Puikūs muilai!

O su druska trupa dėl didelio druskos kiekio ( mano nuomone) ir pjaustyti jį reikia dar šiltą.
Man geriausiai tinka dėti 40-50% druskos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 16 lapkričio 2011 - 18:37
[quote=Suoka,2011 11 16, 11:01]

O ko dėta į tą alaus muilą, kad taip nerealiai kvepia? ax.gif
Papildyta:
[quote=Ievulyte,2011 11 16, 12:33]

Ievulyte, nearalūs muilai thumbup.gif . Aš apšalūus smile.gif. Jau galvojau mes jų taip ir nesulauksim mirksiukas.gif . Superinės spalvos. Ta švelni žalsva, rausva. Ar čia vien tik su moliais tokios spalvos išgautos?
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2011 11 16, 18:42)
Arbatmedzio-eukaliptu
Kedru giraite
medetku-kastilijos
metu gaiva
Vaikiskas sviestmedziu
Labai puikūs muilai! Iš visų labiausiai patiko šitie.
Norėjau paklausti, kaip išgaunat tokią gražią pilką spalvą? Ar čia tik nuotraukose tokia pilka, o natūroj kiti atspalviai?


aciu, viskas priklauso nuo dedamo molio proporciju - atkaltas reikalas, isbandyta ivairiu variantu smile.gif

QUOTE(Ingrid2 @ 2011 11 16, 19:20)
Ievulyte, nearalūs muilai  thumbup.gif . Aš apšalūus smile.gif. Jau galvojau mes jų taip ir nesulauksim  mirksiukas.gif . Superinės spalvos. Ta švelni žalsva, rausva. Ar čia vien tik su moliais tokios spalvos išgautos?


Aciu 4u.gif taip taip, tik su moliais, arbatom. As vis laikaus principo jokiu sintetiniu priedu, jokiu dazikliu, kvapas tik et.al. isgaunamas. Muilai neatrodo labai ryskus, gal kai kurie nykoki, kvapai ne tokie idomus, bet vis dar laikaus ir nepasiduodu pagundai sugriesyt biggrin.gif
Atsakyti
Ievulyte, žinok man tokie muilai ir yra gražiausi - natūralių spalvų. Aš saviškių spalvas išgaunu tik naudodama skirtingus aliejus. O kai kurių muilų net nekvėpinu, man malonus ir nekvėpinto muilo kvapas smile.gif
Vakar pagaliau prisiverčiau ir nufotkinau savuosius muilus, tai gal artimiausiom savaitėm prisiversiu įkelti čia nuotraukas lotuliukas.gif
Beje, kad jau vakar buvo kalbėta apie druskos muilus, tai vakare pirmą kartą prausiausi duše su 2 mėnesius brandintu druskiniu - 100 proc kokosinis su daaaaug stambios Himalajų druskos. Muilas putoja labai gerai, druska šiek tiek nutrupa mat stambi labai, ir labai jau aštrus muilas. Kažkada buvo kalbėta, jog druskiniai muilai nešveičia, kad jie lyg nugludinti akmenukai, tai su maniškiu reikia atsargiai trint, kad odos nesusibraižyti doh.gif Čia turbūt druskos kiekis muile ir jos stambumas tokį efektą duoda.
Atsakyti
Labas rytas,

musu paskutiniai muilai ax.gif
user posted image

user posted image

ir tas uzputojes doh.gif pabrandinsiu , mat ji velnias, bet jauciu, kad teks ji trenkt i siuksliu deze verysad.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaiva number 1: 17 lapkričio 2011 - 08:25
QUOTE(agee @ 2011 11 17, 09:19)

Beje, kad jau vakar buvo kalbėta apie druskos muilus, tai vakare pirmą kartą prausiausi duše su 2 mėnesius brandintu druskiniu - 100 proc kokosinis su daaaaug stambios Himalajų druskos. Muilas putoja labai gerai, druska šiek tiek nutrupa mat stambi labai, ir labai jau aštrus muilas. Kažkada buvo kalbėta, jog druskiniai muilai nešveičia, kad jie lyg nugludinti akmenukai, tai su maniškiu reikia atsargiai trint, kad odos nesusibraižyti  doh.gif Čia turbūt druskos kiekis muile ir jos stambumas tokį efektą duoda.



Na taip, aš iš pradžioj irgi dėdavau stambią druską, nes gražiau, bet dabar dedu tik smulkią (būtent dėl to aštrumo efekto sumažinimo), tik viršu dėl grožio pabarstau stambiais kristalais
Atsakyti