Įkraunama...
Įkraunama...

Inkstų policistozė

Esu neščia 37sav. gydytojas vaikeliui įtaria, kad padidėje inkstai. Tai įvardino kaip inkstų policistozė. Gal kuriai taip buvo? Prašau pasidalinti savo patirtimi.
Atsakyti
Nesitikėjau, kad forume bus užvesta ši tema. Nes kaip suprantu, inkstų policistozė nėra dažnas reiškinys. Man taip pat tai - aktuali tema ir problema. Internete kol kas neperlabiausiai apie tai radau inromacijos.
Mano vaikui pamatė, kad su inkstuku negerai, kai buvo 32 nėštumo savaitė. Kai gimė, diagnozė pasitvirtino. O pas jus abieju inkstukų ar vieno inksto policistozė?
Daktarai siūlo policistinį inkstuką operuoti. Man dabar labai aktualu, kaip žmonės gyvena ir jaučiasi su vienu inkstu? Ar jie turi kažkaip save prisižiūrėti, nevalgyti tam tikro maisto ir pan.
Atsakyti
Nu vat, turim ir mes šitą bėdą verysad.gif mums beveik du mėnesiukai, ir aptiko atsitiktinai, mat pakliuvom į ligoninę su meningitu, tyrė mus iš visų galų ir atrado....kolkas nieko, pastoviai reikia tirt šlapimą ir tiek...paskui bus matyt...gal cistos nedidės, gal dings savaime...o gal ir didės....tada reiks šalint inkstuką verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Ir pas mus inksto policistoze verysad.gif Nustate,kai dar buvau nescia 30 savaite.
Suneliui 2 metukai,tai daznai darom slapimo tirimus,vaziuojam konsultuotis i Vilniu,i Santariskes,pas daktara Griciu.
Labai noreciau suzinoti kaip sekasi likimo draugams,ar mazeja tos cistos?Pas mus stovi vietoj,tai daktaras neoperuoja.
Atsakyti
mano dukrytei tuoj 7 m.netycia pries 2 metus aptiko instuki cistu, tai pries metus viena punktavo Kauno klinikose.dabar reikia stebet, ar nedideja
Atsakyti
QUOTE(gabija2000 @ 2007 02 27, 01:11)
mano dukrytei tuoj 7 m.netycia pries 2 metus aptiko instuki cistu, tai pries metus viena punktavo Kauno klinikose.dabar reikia stebet, ar nedideja


Punktavo-ka reiskia?
Atsakyti
o ar kada turint policistoze turejote inkstu uzdegima, slapimtakiu infekcij ir pan????? ar dideles ir ar daug tu cistu????
Atsakyti
QUOTE(Gustomamyte @ 2007 02 27, 14:06)
o ar kada turint policistoze turejote inkstu uzdegima, slapimtakiu infekcij ir pan????? ar dideles ir ar daug tu cistu????


Pas mus daug cistu,vienos mazesnes,kitos didesnes verysad.gif
Siuo metu slapimo paselio tyrimas blogas,gerem antibijotikus,bet nepadeda,Vilniuje nustate kad gali buti nuo to kad pimpaliukas susiaurejes,kaip ten vadinasi fimoze g.gif tai turbut operuosimes,na dar laukiu konsultacijos pas urologa.
Atsakyti
Na, mums itaria lyg ir inksto policistoze (taciau kiti gydytojai sia diagnoze paneige). Taip pat kiekviena men darome slapimo tyrima. Del cistu, tai nefrologas sake, kad esant mazoms cistelems ju operuoti neimanoma. verysad.gif O ar tas jusu policistinis inkstukas veikia?
Atsakyti
QUOTE(Gustomamyte @ 2007 02 27, 17:37)
Na, mums itaria lyg ir inksto policistoze (taciau kiti gydytojai sia diagnoze paneige). Taip pat kiekviena men darome slapimo tyrima. Del cistu, tai nefrologas sake, kad esant mazoms cistelems ju operuoti neimanoma. verysad.gif  O ar tas jusu policistinis inkstukas veikia?


Ne,neveikia verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Tai turetu matyti per echoskopa,ar yra pas jus cistu ar ne.
Atsakyti
Nagi,mamytes,pasidalinkit savo patirtimi,kaip jus laikotes 4u.gif
Atsakyti
verysad.gif mes irgi sergam... nors dar esam pilvuke wub.gif
Atsakyti