Įkraunama...
Įkraunama...

Inkstų policistozė

QUOTE(alionke @ 2007 02 27, 12:20)
Punktavo-ka reiskia?

Reiskia,kai su spec.adata issiurbia cistos turini.
Kai laukiausi,geriau vaistu,kurie sutrikde vaisiaus slapinimasi,todel mane gasdino,kad gimes vaikleis gali tureti inkstu policistoze. Bet si diagnoze panasu,kad nepasitvirtino. Vos tik gimus dukrytei,is kart jai dare inkstu echoskopija ir cistu neatrado. Dar kelis menesius sekeme slapimo tyrimus,bet atrodo,kad viskas normaliai.
Sekmes ir stiprybes mamytems ir vaikiukams 4u.gif
Atsakyti
coco, o ka tu gerei?

Atsakyti
sveikutės,
kai buvau 19 sav. nėčia gydytojai, darydami echo, pamatė, kad vienam leliuko inkstuke yra cistų - iki gimdymo kiekvieną mėnesį eidavau darytis echo, stebėjo... nenorėdami, kad gimdymo metu inkstuką suspaustų, man darė cezario pjūvį.

porą dienų praleidom Santariškėse, darė tyrimus - viskas buvo gerai, išskyrus padidėjusį kreatininą, bet po savaitės ir jis susitvarkė po švenčių vėl važiuosim pasirodyti gydytojams...
šiaip sakė, kad jei inkstukas didėtų - tektų operuoti, o gali tiesiog arba cistukės, arba pats inkstukas sunykti unsure.gif

Ignui jau 2 mėn., siusioja daug, tas džiugina... biggrin.gif tik nežinau ar tas policistinis inkstukas veikia, nes daktras sakė, kad audinio beveik nelikę, tik cistos unsure.gif

norėtųsi pabendrauti su mamytėm, kurių leliukai turi panašių bėdų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fixa @ 2007 12 24, 10:58)
norėtųsi pabendrauti su mamytėm, kurių leliukai turi panašių bėdų 4u.gif

mums pradžioje rado vieną..... ginė echoskopu....
tada kai jau po 2 sav nuvažiavau į santariškes (nes eilė atėjo, gerai kad rugsėjo mėn buvau jau pasiskambinusi......)
jau rado, kad abu inkstai policistiniai ir vaikiukui prognozių jokių verysad.gif

bet aš tikiu kad viskas gerai bus. kad jos sunyks.... va jau po to... praėjo... lygiai 2 savaitės- o mažylis juda, kruta, džiugina mane wub.gif

labai laukiu gimdymo, o jau tada manau medicina pagelbės... nors jam gal ir saugiau įščiose būti g.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Fixa, o , sakyk, kaip jūs maitinatės, na suprantu, kad pienuku, bet ką tu pati valgai? nes žinau kad vaikučiams, ir žmonėms su šia liga priklausoma spec. dieta smile.gif
ir ar pas jus giminėje turėjo kas tokią ligą?
beja, pas kokią ginę tu lankeisi būdama nestuke.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žm0nytė: 27 gruodžio 2007 - 08:39
QUOTE(Žm0nytė @ 2007 12 27, 09:38)
Fixa, o , sakyk, kaip jūs maitinatės, na suprantu, kad pienuku, bet ką tu pati valgai? nes žinau kad vaikučiams, ir žmonėms su šia liga priklausoma spec. dieta  smile.gif
ir ar pas jus giminėje turėjo kas tokią ligą?
beja, pas kokią ginę tu lankeisi būdama  nestuke.gif ?


na, man niekas apie jokią dietą nieko nesakė, todėl valgau ką ir visi žmonės biggrin.gif aišku, vengdama maisto, nuo kurio pūstų pilvelį...

pas artimiausius giminaičius jokių problemų dėl inkstų nebuvo ir nėra schmoll.gif kai darė echo, daktarė saklė, kad inkstų policistozė dabar dažnas reiškinys, o kai paklausiau iš kur ir kaip? sakė, kad neaišku, tieisog atsiranda unsure.gif

nėštumo metu lankiausi Šeškinės poliklinikoj, pas daktarą Hamoudeh, bet echo man darydavo Antakalnio klinikų Perinatalogijos centre daktarė Poltevskaja ( schmoll.gif ), docentė Arlauskienė ( thumbup.gif ) ir dar viena daktarė ( thumbup.gif ), bet jos pavardės nepamenu rolleyes.gif

pas Igną kairys inkstukas policistinis, o kitas sveikas.

kai atvažiavau gimdyt, apžiūrėjusi rezidentė pasakė, kad "vis tiek išpjaus inkstuką" blink.gif doh.gif bet vėliau Santariškėse daktarai pasakė, kad čia jau galutinis atvejis, dabar tik stebės...

Atsakyti
QUOTE(Fixa @ 2007 12 27, 13:39)
Perinatalogijos centre daktarė Poltevskaja ( schmoll.gif ),
bet vėliau Santariškėse daktarai pasakė, kad čia jau galutinis atvejis, dabar tik stebės...

va va šita mane priėmė pirmą kartą - sakė gaila kad tiek daug savaičių mum... mol abortą padarytų ir viesiems ramiau būtų verysad.gif
tai ji man iki šiol akyse stovi su tais žodžiais verysad.gif

na man dar 2 mėnesius kažkaip išnešioti savo auksiny kiaušiny - o tada manau viskas bus pagydoma wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm0nytė @ 2007 12 27, 18:04)
va va šita mane priėmė pirmą kartą - sakė gaila kad tiek daug savaičių mum... mol abortą padarytų ir viesiems ramiau būtų verysad.gif 
tai ji man iki šiol akyse stovi su tais žodžiais verysad.gif


blink.gif ir man panašiai sakė doh.gif ir iš viso mes su MB ja pasibaisėjom doh.gif

ir iš karto "nustatė" diagnozę - Poteris 2. kai paskui jau daktaras, pas kurį gimdžiau, paklausė ar taio man nustatė genetikai, o aš pasakiau, kad ne, o šita daktarė, tai jis korektiškai nutylėjo, nors matėsi, kad nepritarė tai diagnozei... po to kita daktarė žiūrėjo, vėl klausė kas "nustatė", o išgirdusi, kad jos kolegė puolė manęs raminti, kad tai tikrai nebūtinai tai yra rolleyes.gif

o ką tau sako? pas ką lankaisi? kur ruošiesi gimdyti?

nes mus iš Antakalnio dar vežė į Santariškes su spec. mašina (nors to nereikėjo, bet taisyklės reikalauja unsure.gif ) ir 2 dienas ten praleidom - superinis aptarnavimas thumbup.gif

pamatysi, viskas bus gerai mirksiukas.gif mūsų leliukai stiprūs. o beje, ko laukiatės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fixa: 28 gruodžio 2007 - 14:45
QUOTE(Fixa @ 2007 12 28, 14:44)
o ką tau sako? pas ką lankaisi? kur ruošiesi gimdyti?
pamatysi, viskas bus gerai mirksiukas.gif  mūsų leliukai stiprūs. o beje, ko laukiatės?

tikiu ir meldžiuosi, kad tik viskas būtų gerai wub.gif
VGN lankausi, pas gerą tikrai ginę. Ji mane ir apramino normaliai - paaiškino išsamiau ir kad negali būti taip blogai kaip jie sako ir pan. nei ten, kur turėjo tai padaryti bash.gif
mes laukiamės - berniuko wub.gif išsvajoto ir ilgai laukoto sūnelio wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žm0nytė: 31 gruodžio 2007 - 17:31
Sveikos. Esu nauja nare. Noreciau prisijungti prie pokalbio apie inkstu policistoze. Esu 32 sav.nescia ir pries 3 sav. musu suneliui ir nustate sia liga. Apimta panikos,nulekiau i Kravcenkienes ginek.klinika. Tai ten ne tik kad nepaguode,bet pasake baisia diagnoze-vieno inksto isvis nera,o kitas-cistinis. Atsakymas mazdug toks-50/50. Tada nuejau i antakalnio per.centra,kur pasake,kad vienas inkstas sveikas,o kitas cistinis. Zodziu,dabar gyvenu nesusivokdama... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(skirmute @ 2007 12 31, 21:02)
Sveikos.  Esu nauja nare. Noreciau prisijungti prie pokalbio apie inkstu policistoze. Esu 32 sav.nescia ir pries 3 sav. musu suneliui ir nustate sia liga. Apimta panikos,nulekiau i Kravcenkienes ginek.klinika. Tai ten ne tik kad nepaguode,bet pasake baisia diagnoze-vieno inksto isvis nera,o kitas-cistinis. Atsakymas mazdug toks-50/50. Tada nuejau i antakalnio per.centra,kur pasake,kad vienas inkstas sveikas,o kitas cistinis. Zodziu,dabar gyvenu nesusivokdama... verysad.gif

Nusiramink ir lauk leliuko gimimo. Tada viskas ir paaiskes. Daznai pacios blogiausios prognozes tik prognozemis ir lieka. Sekmingo nesiojimo ir gimdymo. O beje,tau cezari darys ar leis paciai gimdyti?



Atsakyti
QUOTE(skirmute @ 2007 12 31, 20:02)
vieno inksto isvis nera,o kitas-cistinis. Atsakymas mazdug toks-50/50. Tada nuejau i antakalnio per.centra,kur pasake,kad vienas inkstas sveikas,o kitas cistinis. Zodziu,dabar gyvenu nesusivokdama... verysad.gif

Skirmute, mergyt, labai užjaučiu wub.gif
bet negali taip būti blogai, pamatysi.
Ypatingai, kai skirtingose vietose - skirtingas diagnozes duoda.
Privatininkai išvis nublūdo - kai skaičiau plaukai piestu stojosi blink.gif

Mums maždaug iš paguodos irgi sakė 50/50 - bet kai nuėjau pas savo ginę, ji man išsamiau paaiškino.
Niekas tavo mažiukui neatsitiks kol jis yščiose wub.gif o kai pagimdysi - tada medikai padarys ką reikia padaryti.
Kada sekantis vizitas į antakalny?
Pas kokią ginę vaikštai? Kur?

Būk gerutė, rūpinkis sveikata, nepergyvenk (nes tai kenkia) - nusiteik optimistiškai - tikėkit abu su vyru ir viskas bus gerai wub.gif

Aš tikiu wub.gif

P.S. mano ginė klausė koky gimdymą rekomendavo santarai ir prenit. - sakau - sakė atnešti skrodimo rezultatus blink.gif
Tai ji žiūrėjo į mane .... sako - padarysim cezary, tada nepažeisim mažiukui inkstukų, kuriuos jam gimus galima gydyti. Kaip gydyti nuspręs jam gimus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žm0nytė: 01 sausio 2008 - 15:48
Sveikos,mamytes. Labai smagu,kai randi tave suprantanciu zmoniu...Aciu uz palaikyma. Atsakysiu zmonytei i jos klausimus. as lankausi privacioje klinikoje Maxmeda pas gydytoja Kasilovskiene. Tikrai labai sauni ir rupestinga gydytoja. Pries tai lankiausi Antakalnio pol.pas Giliasiaviciene. Nezinau,kaip kitoms ji,bet man-tai moteriske,kuri neturi teises dirbti gydytoja. Vieno apsilankymo metu ji mane pasvere. aisku,svoris buvo didelis. As jos ir klausiu:per daug sveriu? O ji man sako: man kitu svoriai nerupi,as rupinuosi tik savo svoriu. Geras,ane? Kai pasvere Kasilovskiene,iskart nusiunte i Santariskes atlikti gliukozes toleravimo testo. Viskas buvo gerai,bet pats poziuris gydytoju i besilaukiancia moteri...O kai Antakalnio gydytojos paprasiau pasakyti leliuko lyti,tai ne tik kad nepasake,o dar ir isbare,kad rupinuosi ne sveikata,o lytimi. Manau,kad tai normalus moteriskas noras.Todel nemanau,kad nusipelniau moralo...Zodziu,galeciau dar papasakoti apie tos moteriskes slykstu elgesi,bet gal nusibodau jau:) O i per.centra dabar neisiu,nes toje privacioje klinikoje dirba per. centro skyriaus vedeja,tai,sakiau,pasitarsiu su savo gydytoja,kaip man toliau elgtis. Beje,mums dar nustate virksteles 2 kraujagysles. O tai rodo kazkokia patologija. Tai gali buti ir inksto patologija,bet ir sirdies bedos...Turiu dar istirti leliuko sirdi. Tai va,siam kartui tiek. Jei nenusibodau,parasykit man dar:) Tiesa,ar,merginos,jusu visai seimai nerekomendavo issitirti pas genetikos del policistozes? As turiu ir dukra 9 metu,tai dabar butinai ir ja tirsiu...
Atsakyti