Įkraunama...
Įkraunama...

Mamos ir anytos:padeda ar trukdo?III

QUOTE(karaciukas @ 2014 03 05, 12:06)
Visada sakydavau , kad niekaka niekada  niekada po vedybu negyvensiu nei su savo tevais nei su anyta po vienu stogu..... bet likimas kitaip buvo suplanaves  biggrin.gif



O Jūs nebandėte su savo vyru pasikalbėti? Sudėtinga, pastoviai jausti diskomfortą, taikstytis. Dėkite visas pastangas gyventi atskirai.
Atsakyti
o kokia gera tema thumbup.gif as tokio amziaus kad jau beveik galeciau buti anyta lotuliukas.gif ( man 40 metu) tai kai gime sunus pries 17 metu pamenu labai norejosi mamos pagalbos, gyvenom atskirai bet gretimam name, tai ir isleisdavo visur mus ir siaip daug padejo thumbup.gif anyta tai tik svecias budavo toks kuklus tai mes su ja sutariam gerai smile.gif bet po to visgi budavo tokiu dalyku kurie irgi pradejo erzinti, kadangi vienam kieme gyvenom, pamenu, skambina ir sako kur esi? vaiku pilnas kiemas o jusu ner doh.gif zodziu viska mato, viska nori zinoti doh.gif po 10 metu pertraukos gime antrasis sunus, tuomet as jau pati buvau pakankamai nebe per jauna kad apseiti viena be mamu biggrin.gif

as kai busiu anyta tai tikrai nesikisiu i vaiku gyvenimus ir anuku auginimus schmoll.gif biggrin.gif pagelbeti ir padeti visuomet galesiu jei tik paprasys, nu jei tektu kartu gyventi ir vaikutis pastoviai rektu, verktu tai nei nezinau ka reiktu daryti g.gif kartais matai kad daroma ne taip bet va zmogus taves nesiklauso unsure.gif
Atsakyti
Mano mama irgi visai nesikisa, jei paklausiu ko tai pasako, o vat anyta... doh.gif toks jausmas kad ji pasaulio visazine ir persa savo nuomone, neduok dieve nepadarysi kaup ji nori tai is kart kyla konfliktas, ji nepatenkinta.... zodziu ... aciu dievui gyvenam laaaabai toli vienas nuo kitu thumbup.gif
Atsakyti
Svarbiausia nesileist i diskusijas su visaziniais. Isklausyt o gyvent pagal save.
Atsakyti
QUOTE(karaciukas @ 2014 03 05, 13:06)
Visada sakydavau , kad niekaka niekada  niekada po vedybu negyvensiu nei su savo tevais nei su anyta po vienu stogu..... bet likimas kitaip buvo suplanaves  biggrin.gif...


O kaip jūsų pačios santykiai su sūnumi, klauso jūsų, ar vos tik kas, bėga po močiutės sparneliu slėptis? Man visada atrodė, kad tokiose sąlygose augę vaikai tampa senelių lepūniukai.
Mes kartu negyvenam ir tai močiutė nr.1, nes visada stoja vaiko pusėn, o mes su vyru nuolat jos kritikuojami. Močiutė žino geriausiai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sesita: 06 kovo 2014 - 17:23
[quote=Sesita,2014 03 06, 18:21]
O kaip jūsų pačios santykiai su sūnumi, klauso jūsų, ar vos tik kas, bėga po močiutės...
Va cia ir yra pats didžiausias minusas, kai kas nors vaikui draudžiama, ar neleidžiama, mociute visada uzstoja ji ir dar pasako jus privalot vaikui duot tai ko jis nori. ir dar pasakoma tu mamai pasakyk taip ar anaip, ir jinai jam leidžia absoliuciai viska. kai as ji subaru jis tikrai lekia pas mociute ir gauna saldainiu. .... as jo akyse neturiu autoriteto. Jis manes klauso tik tada kai nieko nera namuose. mane is proto veda pasakymas vaikelis yra mazas todel negali trimetis pats nusiauti batu ar nusivilkti striukes, vaikui leidžiama tik sunybes krest savarankiskai,
Arba "tu vaikui issvirei neskaniai valgyt, tuoj mazuti as tau blyniuku pakepsiu' nors pati žinau kad sriuba nera pati jo megiamiausia bet jis ja valgo... bet kam ja valgyt jeigu jam uztenka tik suniurzgėti pries lekste ir jam jau pupso pries nosi kalnas blynu su puslitriu saldžios uogienes.
Savi namai yra didžioji mano gyvenimo svajone, tikiu kad svajones kartais pildosi.
Atsakyti
[quote=karaciukas,2014 03 07, 08:32]
[quote=Sesita,2014 03 06, 18:21]
O kaip jūsų pačios santykiai su sūnumi, klauso jūsų, ar vos tik kas, bėga po močiutės...
[/quote]
Mūsų sūnelis dar mažas ir nesupranta ką sako, bet mane erzina pastovus manęs nuvertinimas. Ak, kokia mama negera, neduoda čiulptuko (ir neduosiu, jei jis jo neima nuo gimimo, verkia, tai kam per prievartą brukti, ar taikytis pabarstyti cukrumi ir slapta pratinti) Arba, ak kokia mama negera, pati valgo, tau neduoda. Na taip, troškinį , tokiam mažam. Vyras sako, tu per jautriai reaguoji. Bet mane erzina. Pastoviai bruka kompotus ir visokias uogienes, na jei nevalgėme jų iki šiol, tai ir nepradėsime. Turime mažai vietos, pripildžiau pilną šaldytuvą, jau net į drabužinę pradėjau krauti. Galų gale išdalinau biggrin.gif Geriame tik vandenį. Sako tau, sunku įtikti. g.gif Man ir nereikia įtikti, aš jau pilnai susiformavus asmenybė smile.gif su savo poreikiais, įpročiais, negaliu imti ir pasikeisti.
Atsakyti
QUOTE(karaciukas @ 2014 03 07, 08:32)

Va cia ir yra pats didžiausias minusas, kai kas nors vaikui draudžiama, ar neleidžiama, mociute visada uzstoja ji ir dar pasako jus privalot vaikui duot tai ko jis nori.

reiketu primint, kad ji ne viska leido ir ne viska dave savo vaikams (manau, kad taip ir buvo). Kad tada ji augino savo vaikus taip, o jus auginsit taip, kaip jus norit. kaip dabar cia gali but, ji savo vaikam gal saldaines ribojo, o anukam duoda kiek nori? Tai ka, nuosaviem vaikam gailejo saldainiu? Reikia primint ja pacia.

QUOTE(rasamk @ 2014 03 07, 08:45)
Mūsų sūnelis dar mažas ir nesupranta ką sako, bet mane erzina pastovus manęs nuvertinimas. Ak, kokia mama negera,

pakalbekit rimtai su savo vyru. Tai jis turi issprest sita problema. Jo mama, todel bus geriau, jei tai jis su ja issiaiskins. Jis privalo grieztai pasakyt savo motinai, kad daugiau negirdetu niekada ir niekur kalbant, kokia mama bloga, ar tevas blogas, jai nevalia griaut tevu autoriteto. Ir viskas. Be jokiu diskusiju. Bet tai turi buti jo pokalbis. Aisku, jei vyras kelmas ir mamai bijos tai pasakyt, tada jus turit tai pasakyt savo anytai. Tevu zodis vaikui turi buti lemiamas, o ne seneliu.
P.S. pagalvokit apie buto ar, kad ir namo dalies nuoma. Geriau kukliau gyvent, bet nervai bus sveikesni.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2014 03 07, 09:34)
reiketu primint, kad ji ne viska leido ir ne viska dave savo vaikams (manau, kad taip ir buvo).


Mes negyvename kartu smile.gif pas mus į svečius atvažiuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasamk @ 2014 03 07, 09:38)
Mes negyvename kartu smile.gif pas mus į svečius atvažiuoja doh.gif

tada dar geriau. visad reikia primint, kol pagaliau i galva daeis, kad MUSU NAMAI, MUSU TAISYKLES. Ir nesileist i jokias diskusijas.
Blogiau kai svetimuose namuose sedi. Bet ir tada - vaikus turi teise aukleti tik tevai. Jie uz juos atsako.
Atsakyti
QUOTE(rasamk @ 2014 03 07, 10:38)
Mes negyvename kartu smile.gif pas mus į svečius atvažiuoja doh.gif


nieko sau, nu kaip i svecius atvaziuojanti per daug sau leidžia.
Atsakyti
O mano būsimoji anyta jau dabar aiškina, kaip reikia vaikus auginti, nors dar net nesu nestuke.gif Jau įsivaizduoju, kad arba važiuos ir aiškins, arba skambins kas valandą su savo patarimais. O štai mano mama norėčiau, kad būtų arčiau ir reikalui esant pagelbėtų. Bet dėl jos esu rami, pati pirma nepradės aiškinti, ką ir kaip daryti, kol nepaprašysiu. Žodžiu, turiu nuostabią mamą thumbup.gif
Atsakyti