Įkraunama...
Įkraunama...

Mamos ir anytos:padeda ar trukdo?III

QUOTE(Kis Kis Kis @ 2013 09 17, 16:15)
akwa1 oi kaip as tave suprantu.. pas  mane panasi situacija, tik va geriausia as niekad netapsiu, kuo toliau tuo as blogesne pagal ja darausi.. ir as nenoriu jokios pagalbos gimus kudikiui  schmoll.gif


Pagalba yra gerai, kada jos reikia, o ne tada kai ji primetama ir stebisi, kokia tu nedekinga... Bandysiu tartis graziuoju... Gal pavyks mirksiukas.gif Draugemis netapome, bet bent jau mažiau loja...
Atsakyti
Turiu anytą svečiuose, tad ji tik kalbina mažylę, o šį juokiasi. Nieko nepatarinėja, gal elgesys atitinka sveiką bendrą nuovoką ir nekliūna už akių rolleyes.gif Bet esmė, kad tai nėra piktumų šaltinis, o kol jos guguoja, aš galiu ir duše ilgiau užtrukt ir namie nudirbt darbukus thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man mamyte labai labai padeda, o ir maziukas ja labai myli, ji moka ji nuraminti 4u.gif Labai esu mamai dekinga, tai paprasau nulekia ka nupirkti, tai mane isleidzia pusvalandukui(na realiai prireike tik kai dokumentus tvarkyti keliavom)
Atsakyti
Butu neblogai ne tik pasiguosti sioje temoje, bet ir pasidalinti kaip ''paprotinome'' per daug ikyriai lendancias anytas... ax.gif
Atsakyti
Laba smile.gif
Kažkaip pas mane tarpinis variantas. Kartais anyta trugdydavo, kartais padedavo.
As jau tokio budo, kad negaliu klausyti pamokslu kurie prasilenkra su realybe.
Yra mane mokius, kad nevalia taip ilgai maitint. Tada sunui 1metai buvo. Yra primigtinai siulius primaitint kazkokiais ryziu ir pieno naminiais misiniais. Baisiausiai pakraupus budavo kaip rengdavau mazaji. Kodel karsta vasaros diena neuzdengtom ausim nuo vejo, ir ne ilgais marskinukais o nuogas voliojas. Oi, dar daug tokiu ir panasiu dalykeliu.
Bet siaip tikrai padedavo, ir uzsiimdavo su vaiku:)
Dabar nauja anyta turesiu, bus matyt. Bet itariu, kad panasi biggrin.gif
Atsakyti
Trukdo. Ne tik anyta, bet net ir mama doh.gif . Nes viska o viska dariau "ne taip" doh.gif iki tokio lygio, kad viena karta pareiske, kad per daug valgyti duodu vaikui doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
oi net nenoriu galvoti kas bus gimus vaikeliui.. jau dabar i musu norus jai nusispjauti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kis Kis Kis @ 2013 11 05, 08:49)
oi net nenoriu galvoti kas bus gimus vaikeliui.. jau dabar i musu norus jai nusispjauti  verysad.gif

bus kaip ir man, 2 menesius pati viena auginau vaika be niekieno pagalbos, o kai atvaziavo pas mus, sako davai maudyk vaika, noriu paziuret kaip maudai 100% duodu kad ne taip doh.gif
Atsakyti
O kaip jūs reaguojat į visus tuos absurdus?
Atsakyti
Savo situacijoj del maudyniu grieztai pasakiau kiad vaikui jau 2 men ir kad iki siol vaikas svarus, nenuplikytas ir t.t, iki siol susitvarkiau su naujagimiu pati tai kad nedristu man aiskint kad ne taip maudau! pavyko thumbup.gif
Atsakyti
Skaitau pasisakymus ir kartais net juokas suima. Kai kurios marčios iš adatų skaldo vežimus. Viena pyksta, kad padeda, kita pyksta, kad nepadeda, trečia alpsta, kad echoskopijos nuotrauką į facebooką įkėlė (ak, privatumo pažeidimas vertas skundo į Strasbūrą), ketvirta bamba, kad vaikui anyta nupirko jogurtą su GMO (jėzaumarijairjuozapaišventas), penkta plaukus raunasi, kad į krikštynas nepakvietė. Naujai iškeptos mamos mano, kad anytos nemoka vaikų auginti, lyg tie vyrai kopūstuose užaugo. Jei gyvensit gyvenimą savo vėžiose, jokia anyta neprivers iš jų išsukti. Žinau, ką sakau. Mano anyta su pirmąja dukra irgi norėjo tapti vaikų auklėjimo guru, pasakiau, kad, ok, sutinku, tu žinai daugiau už mane - imk, augink, o aš ateisiu karts nuo karto pasimokyt. Tai buvo pasakyta juokaujant, bet su aiškia užuomina. Jei suvoki, kad anyta tavo vaiko nenutručins, nenunuodys ir nesužalos, galima iš to nemažai išlošti. Šiaip mano anyta nuostabi, kartais pasimatuojam jėgomis, bet iš esmės, man pasisekė, išties nemažai iš jos išmokau.
Atsakyti
Nežinau, kaip ir ką darys anyta, bet mamą jau dabar "girdžiu", kad vaikas mažai aprengtas ir kad jam šalta smile.gif.

Išgyvensiu, kaip kad pati išgyvenau, nors iki šiol pasižiūri į mane suaugusią ir klausia, ar man tikrai nešalta biggrin.gif. Manau, kad tiek mano mama, tiek anyta anūkėlę mylės. O kai mylės, tai ir nenuskriaus.
Atsakyti