Įkraunama...
Įkraunama...

Ar tikrai yra kažkas trečias?

NA tai ir isvaziuok, pabukite atskirai, lai susivokia kas jam darosi ir ko jis nori.
Atsakyti
QUOTE(Dziurgita:) @ 2011 11 14, 16:31)
NA tai ir isvaziuok, pabukite atskirai, lai susivokia kas jam darosi ir ko jis nori.



...ir kankintis vargšei spėliojant, kas iš tiesų su jos vyru nutiko ir ar gerai pasieglė išvažiuodama doh.gif
Aš tai turbūt savęs labiau pagailėčiau, ir prieš išvažiuodama, išsiaiškinčiau, kas ir kaip. Kad iš to iškilę tolimesni sprendimai būtų pagrįsti.
Atsakyti
QUOTE(sweet_dreams @ 2011 11 14, 14:55)
Galų gale pasakė žmonai, kad ji važiuotų į Lietuvą pabūti, pailsėti ir duoti jam laiko susivokti, ko jis nori iš tiesų. doh.gif


grazia forma vyras pasake: Buk gera atsiknisk ir nebetrukdyk megautis gyvenimu man biggrin.gif

ko cia nesuprast.. seimai ir santykiams pabaiga cool.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2011 11 14, 15:35)
...ir kankintis vargšei spėliojant, kas iš tiesų su jos vyru nutiko ir ar gerai pasieglė išvažiuodama  doh.gif 
Aš tai turbūt savęs labiau pagailėčiau, ir prieš išvažiuodama, išsiaiškinčiau, kas ir kaip. Kad iš to iškilę tolimesni sprendimai būtų pagrįsti.


Išvažiavau, susitarėm, kad kai jis apsispręs, ko nori toliau praneš. Bet abejonių dabar tūkstančiai.. Nors kartu gyventi jau buvo neįmanoma, nes begalinė įtampa tvyrojo namie, pastovios ašaros ir bejėgiškumas.
Visgi manau, kad išsiaiškinti situaciją labai svarbu.. Būtent ne vardais ir pavardėmis, bet tiesiog norisi žinoti, kas vyksta...Jis neigia bet kokius kitus santykius, aiškina, kad nieko nėra ir negali būti. Bet kaip pačios sakėte, faktai kalba už save doh.gif Meilė tam žmogui yra didelė ir beprotiška ir jeigu jam tikrai kažkas blogai, norisi padėti.. Todėl ir noriu žinoti, kas ten vyksta... Dar kelios savaitės prieš grįžtant jis kalbėjo apie tai kaip pasiilgo, nori būti kartu, kad grįžus reiktų pradėti planuoti vaikutį ir štai, per kelias savaitės viskas taip kardinaliai pasikeitė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 11 14, 13:48)
grazia forma vyras pasake: Buk gera atsiknisk ir nebetrukdyk megautis gyvenimu man  biggrin.gif

ko cia nesuprast.. seimai ir santykiams pabaiga  cool.gif

tai juk ji sako kad ne bigsmile.gif jei cia tik svinguoja, tai viskas cia oki thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sweet_dreams @ 2011 11 14, 16:53)
Išvažiavau


Jūs jau Lt? Oho kaip greit rolleyes.gif

Klausimas: ar nesutarėt dėl laiko, KADA jis jums praneš, ko nori ir su kuo? Ar taip ir paliko jus pakabintą nežinoje, lauksite mėnesį, metus ar dešimt metų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 14 lapkričio 2011 - 15:59
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 11 14, 15:48)
grazia forma vyras pasake: Buk gera atsiknisk ir nebetrukdyk megautis gyvenimu man  biggrin.gif

ko cia nesuprast.. seimai ir santykiams pabaiga  cool.gif


Jo, po tokių pareiškimų, kažkodėl nenuostabu, kad Lietuvoje skiriasi 70 proc. porų ax.gif Labai lengva pirmiems sunkumams užgriuvus lėkti skirtis, bet daug sunkiau tuos sunkumus įveikti.
Sweat_dreams, gal pabandykite pakalbėti su jo draugais? Gal jie ką žino ir galėtų Jums padėti? Faktas, kad kažkas tikrai vyksta ir Jums svarbu žinoti, kas, kad galėtumėte priimti sprendimą dėl tolimesnio savo elgesio 4u.gif
Atsakyti
Jo... dėl laiko reikėjo susitart.

O tai jeigu svingeriai, gal pati pasisiūlysit į kompaniją jiems? g.gif
Žiū, ir santuoką dar išsaugosit. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 14 lapkričio 2011 - 16:01
QUOTE(flight @ 2011 11 14, 15:58)
Jūs jau Lt? Oho kaip greit rolleyes.gif

Klausimas: ar nesutarėt dėl laiko, KADA jis jums praneš, ko nori ir su kuo? Ar taip ir paliko jus pakabintą nežinoje, lauksite mėnesį, metus ar dešimt metų?


Antra diena esu Lietuvoj. Konkretaus laiko nesutarėm, tiesiog jis paprašė duoti jam laiko apsispręsti ir susivokti savyje. Žadėjo lankytis pas psichologus, aišku, nežinau ar tai tiesa, bet...
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2011 11 14, 17:01)
O tai jeigu svingeriai, gal pati pasisiūlysit į kompaniją jiems?  g.gif
Žiū, ir santuoką dar išsaugosit. biggrin.gif



Šiaip, jei jau svingeriai, tai vienas vyriškis ten negalėtų eiti - jam reikalinga pora. Svingeriavimo esmė - pora keičiasi su kita pora partneriais.
Aš labiau manyčiau, kad staigus rimtas įsimylėjimas..

Ir dar, panašu, kad žmona išvykdama ir nesatydama jokių sąlygų, jam tik atrišo rankas. Jis žmonos prarasti nebijo, žino, kad lauks, taigi, pasimėgauti gyvenimu visos galimybės, be perspektyvos vėliau už tai susimokėti. Paskui, jei ką, žmonai pasakys, kad buvo depresija, kad buvo ištikimas, ir vėl saugiai sugrįš į ankstesnį gyvenimą. Jokios rizikos...
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2011 11 14, 16:07)
Šiaip, jei jau svingeriai, tai vienas vyriškis ten negalėtų eiti - jam reikalinga pora. Svingeriavimo esmė - pora keičiasi su kita pora partneriais.
Aš labiau manyčiau, kad staigus rimtas įsimylėjimas..

Ir dar, panašu, kad žmona išvykdama ir nesatydama jokių sąlygų, jam tik atrišo rankas. Jis žmonos prarasti nebijo, žino, kad lauks, taigi, pasimėgauti gyvenimu visos galimybės, be perspektyvos vėliau už tai susimokėti. Paskui, jei ką, žmonai pasakys, kad buvo depresija, kad buvo ištikimas, ir vėl saugiai sugrįš į ankstesnį gyvenimą. Jokios rizikos...


Ar SMS žinutėje tikrai buvo kalbama apie svingerių vakarėlius, kadangi gyvenam užsienyje draugo išsireiškimas buvo gang bang. Žodžiu, atvažiuok, darysim gang bang, o mergina (buvo parašytas vardas) žiūrės. Kiek aš suprantu, gang bang yra grupinis seksas.
Taip, gal ir kvailai padariau, kad nesusitarėm dėl laiko, kurį jam duodu apsispręsti. Bet tikrai esu labai pasimetus ir kartais jau pati nesuprantu, ką ir kodėl darau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sweet_dreams @ 2011 11 14, 14:06)
Antra diena esu Lietuvoj. Konkretaus laiko nesutarėm, tiesiog jis paprašė duoti jam laiko apsispręsti ir susivokti savyje. Žadėjo lankytis pas psichologus, aišku, nežinau ar tai tiesa, bet...

nu man cia vistiek idomiai....
kazkaip per naiviai cia viskas....
buvo isvykus keliems menesiams ---> gryzo namo ----> rado sumisusi vyra... itariama neistikimybe... bet vistiek ji palieka kuriam laikui, nes jam dar reikia laiko apsisresti????? g.gif g.gif
tik klausimas ar apsispresti ar dar laiko pasidulkint????
nes panasu, kad jis mato kad gali naudotis situacija tai tinkamai ir isnaudoja....
zmonos nera salia ir jam laisva koja ir pimpis g.gif
Atsakyti