Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... 19 namučiai

mandy333, va cia yra siustuvu. Jie yra koduoti ir nekoduoti, tau pagal turima modeli reiktu pasiaiskinti kuris tinka labiau wink.gif

http://www.sportnutr...l...679&id4=678

http://www.sportnutr...l...679&id4=678

Del pulso daznio - jei truksta intensyvesniu treniruociu, gi galima pvz. 2 treniruotes per savaite pasidaryti ilgesnes 125-130 pulso zonoje ir kokias tris intensyvesnes aerobineje zonoje. Gi niekas neliepia varyti pastoviai tuo paciu ritmu. Taip, gal net efektyviaus, kad organizmas gauna ivairaus skirtingo kruvio wink.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif

Visai noreciau prie jusu prisijungt, bet nezinau, ar as cia isvis limpu, nes mano tikslas kitoks ax.gif Savo figura esu beveik patenkinta, na yra keli papildomi cm po gimdymo, bet kazkaip jie manes neerzina tiek, kad del ju imciausi kazkokiu veiksmu... Bet as apskritai labai mazai judu, ir kuo toliau, tuo labiau jauciu tinguli, energijos trukuma, nedarbinguma. Tai pradejau ieskoti patinkanciu video ir bent truputi sportuoti namie, kol vaikas miega, kad isjudinti kuna, susildyti kaulus, pasikrauti energijos. Ir man sis uzsiemimas patinka! Tiesa, tiek laiko beveik nejudejus, tai uztenka 10-15 min, kad kita diena skaudetu visa kuna... doh.gif
Dabar labai ieskau kokio nors nuotaikingo, energingo, bet trumpo 5-10 min apsilimo video, kuris tiktu isblaskyti miegus ka tik prabudus, nes esu totali peleda...
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 11 16, 11:30)
Sveikos, merginos  4u.gif

Visai noreciau prie jusu prisijungt, bet nezinau, ar as cia isvis limpu, nes mano tikslas kitoks  ax.gif Savo figura esu beveik patenkinta, na yra keli papildomi cm po gimdymo, bet kazkaip jie manes neerzina tiek, kad del ju imciausi kazkokiu veiksmu... Bet as apskritai labai mazai judu, ir kuo toliau, tuo labiau jauciu tinguli, energijos trukuma, nedarbinguma. Tai pradejau ieskoti patinkanciu video ir bent truputi sportuoti namie, kol vaikas miega, kad isjudinti kuna, susildyti kaulus, pasikrauti energijos. Ir man sis uzsiemimas patinka! Tiesa, tiek laiko beveik nejudejus, tai uztenka 10-15 min, kad kita diena skaudetu visa kuna...  doh.gif
Dabar labai ieskau kokio nors nuotaikingo, energingo, bet trumpo 5-10 min apsilimo video, kuris tiktu isblaskyti miegus ka tik prabudus, nes esu totali peleda...


Sveika, patikėk, čia renkasi ne tik tie, kurie nori numesti svorį. Taip kad gali drąsiai įsijungti į diskusijas smile.gif 4u.gif
Aš tai esu apsoliuti pelėda, todėl rytinis judėjimas (sportas) man, deja, nėra priimtinas ir yra daugiau kančia nei malonumas blush2.gif
Atsakyti
sauliuxxx, sveika prisijungusi drinks_cheers.gif Man miegus gerai išblaškydavo Turbo Jam 20 min workout, ten cardio iš esmės, bet muzika užvedanti mirksiukas.gif

Aš va dabar susimąsčiau, sportuot tai sportuoju, bet norisi ir biure neapkerpėt samanom biggrin.gif Gal turit kokių minčių/idėjų neintensyviai mankštelei?
Atsakyti
O panos, man vis iškyla klausimas, o kaip jūs sportuojat. Pasileidžiat filmuką ir kartu darot?


Ir grįžtant prie FrostyFrosty. Man tai atrodo, kad per daug čia ji buvo užsipulta, dabar tikriausiai jau nesirodys. O tokios teigiamos ir užvedančios energijos buvo įnešus. Manau ji pati labai gerai žino, kad limonadai blogai, ji juk 20 kg atsikratė. Tai jau tikrai pavydėtinas rezultatas. Nu tik tokia diena jai pasitaikė ir viskas. Gi būna. Manau, svarbu neužsiciklinti ant to, o eiti tolyn 4u.gif .
Atsakyti
sveikos sportsmenkos smile.gif
parsisiunciau JM 30day shred. gal kas paaiskintu ka tie leveliai reiskia? kaip suprantu su lyg kiekvienu leveliu buna sunkesni pratimai?? Nelabai angliskai suprantu kaip ten sportuot, kaip tuos levelius pasiskirstyt? smile.gif
Dariau siandien pirmaja manksta (po kokiu 3metu pertraukos) oj buvo sunku wink.gif ora gaudziau kaip galejau, bet smagu smile.gif
Atsakyti
labas dar karta. as taip ir neprisistaciau. esu 22metu. ugis 1,64 sveriu 65-66. noreciau numesti bent iki 60kg. pati sportuoju su pertraukom jau kokius 10 metu. intensyviausiai vasara, nes tada begiodavau iki 1val. na o kai salta man lieka tik sokdyne ir ivairus pratimai namuose. nesenai isbandziau pratimus ziuzanos man jie thumbup.gif , tik kaikurie dar sunkoki. mano didziausia problema yra uzpakalis ir kojos
Atsakyti
QUOTE(Shantalė @ 2011 11 16, 14:29)
labas dar karta. as taip ir neprisistaciau. esu 22metu. ugis 1,64 sveriu 65-66. noreciau numesti bent iki 60kg. pati sportuoju su pertraukom jau kokius 10 metu. intensyviausiai vasara, nes tada begiodavau iki 1val. na o kai salta man lieka tik sokdyne ir ivairus pratimai namuose. nesenai isbandziau pratimus ziuzanos man jie  thumbup.gif , tik kaikurie dar sunkoki. mano didziausia problema yra uzpakalis ir kojos

Labas, o kaip čia yra, kad tiek metų sportuojant svoris didokas? blush2.gif Gal organizmas negaluoja? unsure.gif Gal pirmiausia reiktų tyrimus kokius atlikti, o ne sportu stengtis tai pakeisti. Ar tiesiog labai nesveikai maitiniesi?
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2011 11 16, 15:40)
Labas, o kaip čia yra, kad tiek metų sportuojant svoris didokas? blush2.gif Gal organizmas negaluoja? unsure.gif Gal pirmiausia reiktų tyrimus kokius atlikti, o ne sportu stengtis tai pakeisti. Ar tiesiog labai nesveikai maitiniesi?

priesingai del maisto: niekada nesu valgius jokiu hamburgeriu, kebabu ir kitokio greito maisto... atsisakiau cipsu jau senai, gazuotais gerimais nesimegauju, o alkoholis buna gal tik pora kartu metuose ir labai saikingai. saldumynai? hm.. nepiknaudziauju ir jais, tik kartais save palepinu. as ir pati nezinau kodel man svoris nesinormalizuoja g.gif ! na is tiesu tai anksciau virs 70kg sveriau, atsikraciau jau nemazai.. gal mano medziagu apykaita leta yra ir siaip as nuo vaikystes buvau apkuni, stambiu kaulu... vasara mamos ruostas maistas aisku kaloringas pakankamai, o kai skanu tai ir atsispirt sunku. todel kai sportuoju pas mane raumenys uzauga ir jie aisku sunkesni yra todel ir svoris laikosi doh.gif. is isvaizdos niekas nepasakytu, kad sveriu 66kg, atrodo maziau, nes turiu tvirta kuna, stangru, nera jokiu drebuciu biggrin.gif , bet vistiek man apatine dalis stamboka verysad.gif
Atsakyti
O kokį dydį drabužių nešioji? 36?

Atsakyti
sveikos, kas naujo?

ten tiek prirasete, as nepulsiu teisintis ir aiskinti kodel ir kam ir kaip as maitinuosi, manau tai yra kiekvieno pasirinkimas, juk neateinu cia paverkti kokia nesveika esu, kaip svoris nekrenta ir paskui neparasau kitoje zinuteje,kad geriu limonadus kertu spurgas ir pn. smile.gif

atejau atvirksciai pasigirti, -1,5kg per savaite.Nustebau smile.gif manau,kad esme siame uzsiemime, kuri kas ryta dariau 3 dienas.Pasirode kazkas smagaus ir aktyvaus.Tiesa, as tiek neistempiu, pristabdydavau tam tikrose vietose, atsigerdavau, prasieidavau per kambari.Ka jus manote? smile.gif


Papildyta:
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 11 16, 11:30)
Sveikos, merginos  4u.gif

Visai noreciau prie jusu prisijungt, bet nezinau, ar as cia isvis limpu, nes mano tikslas kitoks  ax.gif Savo figura esu beveik patenkinta, na yra keli papildomi cm po gimdymo, bet kazkaip jie manes neerzina tiek, kad del ju imciausi kazkokiu veiksmu... Bet as apskritai labai mazai judu, ir kuo toliau, tuo labiau jauciu tinguli, energijos trukuma, nedarbinguma. Tai pradejau ieskoti patinkanciu video ir bent truputi sportuoti namie, kol vaikas miega, kad isjudinti kuna, susildyti kaulus, pasikrauti energijos. Ir man sis uzsiemimas patinka! Tiesa, tiek laiko beveik nejudejus, tai uztenka 10-15 min, kad kita diena skaudetu visa kuna...  doh.gif
Dabar labai ieskau kokio nors nuotaikingo, energingo, bet trumpo 5-10 min apsilimo video, kuris tiktu isblaskyti miegus ka tik prabudus, nes esu totali peleda...



labas, cia kazkas kazkam buvo rekomendaves joga svorio metimui, jiems ji netinka, taciau tau - tobulai 4u.gif ka pirmiausiai joga padaro tai pagerina kraujotaka, suteikia energijos, nustoja salti galunes ir zinoma, kunas bus patenkintas thumbup.gif jau nekalbu apie tai jog man asmeniskai tai buvo puiki priemone atsipalaiduoti valandziuke.

youtubeje pilna medziagos thumbup.gif paieskok pvz yoga for energy , ji orientuota bus i energijos pakelima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FrostyFrosty: 16 lapkričio 2011 - 16:35
QUOTE(gitulia @ 2011 11 16, 09:42)
mandy333, va cia yra siustuvu. Jie yra koduoti ir nekoduoti, tau pagal turima modeli reiktu pasiaiskinti kuris tinka labiau wink.gif

http://www.sportnutr...l...679&id4=678

http://www.sportnutr...l...679&id4=678

Del pulso daznio - jei truksta intensyvesniu treniruociu, gi galima pvz. 2 treniruotes per savaite pasidaryti ilgesnes 125-130 pulso zonoje ir kokias tris intensyvesnes aerobineje zonoje. Gi niekas neliepia varyti pastoviai tuo paciu ritmu. Taip, gal net efektyviaus, kad organizmas gauna ivairaus skirtingo kruvio wink.gif

oj kokia ilga darbo diena buvo, o dar be sporto doh.gif
Aciukas gitulia kad stengiesi man padet mirksiukas.gif bet as gyvenu ne Lt tai vietiniuose saituose jau radau, ir gerai kad parasei kad yra koduoti ir nekoduoti, buciau ne nepaziurejusi ir uzsisakius doh.gif
o prie tokio pulso galiu pasakyti, bus sunku priprasti, nes is charaktelio as "greituke" ax.gif tai viskas turi vykt intensyviai smile.gif seip as treniruojuosi pagal P90X, tai kaip ir sudaryta programa, nieko ten nekeitinesiu.Seniau daug kardio darydavau kol numeciau svori, dabar ir su svoriais noriu reikalu turet mirksiukas.gif o kaip tu pati treniruojies?
Papildyta:
naujokes sveikos prisijungusios 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(FrostyFrosty @ 2011 11 16, 16:43)
sveikos, kas naujo?

ten tiek prirasete, as nepulsiu teisintis ir aiskinti kodel ir kam ir kaip as maitinuosi, manau tai yra kiekvieno pasirinkimas, juk neateinu cia paverkti kokia nesveika esu, kaip svoris nekrenta ir paskui neparasau kitoje zinuteje,kad geriu limonadus kertu spurgas ir pn. smile.gif

atejau atvirksciai pasigirti, -1,5kg per savaite.Nustebau  smile.gif manau,kad esme siame uzsiemime, kuri kas ryta dariau 3 dienas.Pasirode kazkas smagaus ir aktyvaus.Tiesa, as tiek neistempiu, pristabdydavau tam tikrose vietose, atsigerdavau, prasieidavau per kambari.Ka jus manote? smile.gif
skok pvz yoga for energy , ji orientuota bus i energijos pakelima.

sorry frosty, jei ka ne taip pasakiau, tikrai nenorejau izeist ar uzgauti.Tik savo nuomone issakyti g.gif Aisku tavo reikalas tavo mityba, tu esi suaugus moteris ir pati gali atsakyti uz savo veiksmus g.gif dziaugiuosi del tavo pasiekimu 4u.gif ir gerai kad nuo musu nepabegai, kaip kazkas galvojo ax.gif tavo patarimai reikalingi ir laukiami mirksiukas.gif susirinkom cia sportuot, tai ta ir darykim mirksiukas.gif
pagal tuos video pati esu strakaliojusi, na muzika ten"veza" juodai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti