Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... 19 namučiai

QUOTE(linnn @ 2011 11 16, 16:28)
O kokį dydį drabužių nešioji? 36?

cia klausimas man buvo? blush2.gif
Papildyta:
Frosty bandziau nesenai pagal ta video pastrikinet ax.gif
oj doh.gif as ten nespeju, puse pozu neiseina padaryt greitai doh.gif, kantrybes neturiu schmoll.gif
bet kiek ten eksperimentavau strikinedama, tai jautesi, kad gerai degina riebaliukus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Shantalė @ 2011 11 16, 18:25)
cia klausimas man buvo? blush2.gif

jo jo, kokio dydžio tavo kelnės? g.gif nes dėl bliuskų, tai ir papukai gi skiriasi, čia tarkim jau gali truputį svyruoti, bet kelnės?

nu aš irgi stambių kaulų, ūgis panašus, čiut didenis, bet jei sverčiau kiek Tu, tai būtų liūdna unsure.gif

gal su skydliauke ar hormonais turi bėdų tik pati to nežinai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2011 11 16, 18:33)
jo jo, kokio dydžio tavo kelnės? g.gif nes dėl bliuskų, tai ir papukai gi skiriasi, čia tarkim jau gali truputį svyruoti, bet kelnės?

nu aš irgi stambių kaulų, ūgis panašus, čiut didenis, bet jei sverčiau kiek Tu, tai būtų liūdna unsure.gif

gal su skydliauke ar hormonais turi bėdų tik pati to nežinai? unsure.gif

38-40 verysad.gif
bet jei butu problemu tada man atrodo nebuciau sukudus. o tai tu sportuoji daznai? kiek kcal suvartoji per diena? koks tavo figuros tipas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shantalė: 16 lapkričio 2011 - 18:40
QUOTE(Shantalė @ 2011 11 16, 18:25)
cia klausimas man buvo? blush2.gif



aha, tau 4u.gif . Jau atsakei smile.gif . Čia šiaip buvo įdomu, nes pasakei, kad kaulai sunkūs. Aš irgi taip dažnai sakau, nors nežinau, ar teisingai čia teigiu. Tai įdomu buvo 4u.gif .

Aš būdama apie 160cm ir sverdama 60-61kg telpu į 36 dydžio drabužius.


a, tiesa, čia merginos prisidavinėja duomenis: liemuo, klubai, šlaunis smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linnn: 16 lapkričio 2011 - 18:50
QUOTE(linnn @ 2011 11 16, 18:49)
aha, tau 4u.gif . Jau atsakei smile.gif . Čia šiaip buvo įdomu, nes pasakei, kad kaulai sunkūs. Aš irgi taip dažnai sakau, nors nežinau, ar teisingai čia teigiu. Tai įdomu buvo 4u.gif .

Aš būdama apie 160cm ir sverdama 60-61kg telpu į 36 dydžio drabužius.
a, tiesa, čia merginos prisidavinėja duomenis: liemuo, klubai, šlaunis smile.gif .

nu tai tu gal smulkute? as raumenu nemazai turiu rolleyes.gif
na o per kuria vieta jus matuojat sias kuno dalis? nes as irgi matuojuosi, bet pvz liemuo mano buna 2 skaiciai: 1. per ploniausia vieta, 2. zemiau bambos. slaunis irgi:1. per storiausia vieta netoli kirksnies 2. per viduri slaunies
Atsakyti
QUOTE(Shantalė @ 2011 11 16, 18:38)
38-40 verysad.gif
bet jei butu problemu tada man atrodo nebuciau sukudus. o tai tu sportuoji daznai? kiek kcal suvartoji per diena? koks tavo figuros tipas?

Aš maždaug kas antrą dieną, nes kasdien laiko pritrūksta, tai tas, tai anas...
Kalorijų aš neskaičiuoju, nes aš apskritai nemoku dietų laikytis kaip tokių kažkokių, man jos būna nesąmoningos atrodo ir pan. ax.gif Aš tiesiog valgau daug vaisių, daržovių, o toliau jau visą kitą kaip išeina ar tai mėsa, žuvis ar varškė ir kiti priedai kaip bulvės, kruopos ar pan. Be to aš nevengiu saldumynų, nes man jų norisi, tik dažnai darausi pati, kad nebūtų man visokių dažiklių ir cukrų naudoju rudą ax.gif Figūra mano tokia, kad dideli pečiai, kuriuos labai myliu wub.gif ir išryškėję klubai, o rankos tarkime ir blauzdos pas mane lieknos, talija vietoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shantalė @ 2011 11 16, 19:01)
nu tai tu gal smulkute? as raumenu nemazai turiu rolleyes.gif
na o per kuria vieta jus matuojat sias kuno dalis? nes as irgi matuojuosi, bet pvz liemuo mano buna 2 skaiciai: 1. per ploniausia vieta, 2. zemiau bambos. slaunis irgi:1. per storiausia vieta netoli kirksnies 2. per viduri slaunies



oi, patikėk, manęs smulkute toli gražu nepavadinsi. Aš neesu stora, aš, nu tokia, kresna.

Man vienas treneris sakė, kad liemenį reik matuoti kiek galima labiau įtraukus pilvą. Nes tada vienodai pasimatuoja.
Aš taip nedarau - neįtraukiu kiek galiu, o paprasčiausiai tiesiai atsistoju - tokia pasitempimo poza. Ir matuoju per ploniausią vietą. O šlaunelę ir klubus matuoju per storiausias vietas.
O kaip kitos matuoja - nežinau.

Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2011 11 16, 16:43)
manau,kad esme siame uzsiemime, kuri kas ryta dariau 3 dienas.Pasirode kazkas smagaus ir aktyvaus.Tiesa, as tiek neistempiu, pristabdydavau tam tikrose vietose, atsigerdavau, prasieidavau per kambari.Ka jus manote? smile.gif

Man gražu pažiūrėti, bet aš jau tokių aerobikinių tipų atsikandusi gyvenime, tai pati jau visai nenoriu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(linnn @ 2011 11 16, 19:14)
Aš taip nedarau - neįtraukiu kiek galiu, o paprasčiausiai tiesiai atsistoju - tokia pasitempimo poza. Ir matuoju per ploniausią vietą. O šlaunelę ir klubus matuoju per storiausias vietas.
O kaip kitos matuoja - nežinau.

Man regis, kad taip dauguma, bent aš taip tikiuosi smile.gif
Atsakyti
na tada supratau, galiu savo skaiciukus jums pateikti:
liemuo: 69cm
klubai: 94
slaunis: 58cm
Atsakyti
QUOTE(Shantalė @ 2011 11 16, 19:23)
klubai: 94
slaunis: 58cm


ir nori pasakyti čia 38-40 dydžiai g.gif blink.gif .
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2011 11 16, 19:39)
ir nori pasakyti čia 38-40 dydžiai g.gif  blink.gif .

nu blink.gif drinks_cheers.gif išmatavimai tai visai norma, kad pas visus tokie dar būtų. Tai iš kur tas svoris? Gal svarstyklės senos biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
oj soriukas doh.gif klubai 98cm. ne i ta skaiciu paziurejau. labai labai atsiprasau blush2.gif blush2.gif
nu svarstykles tai neelektronines, tokios papigios, bet gerai rodo ax.gif
Atsakyti