Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriamoji vizualizacija - 15

QUOTE(Auksaranke7 @ 2011 12 13, 22:20)
Taip, tai labai svarbu.  Nuostabu gyventi atvira širdimi.

Papildyta:
Kaip žinoti, kiek ir ar išvis tų svetimų dalių turim?

O jeigu nė apie vieną žmogų negatyviai negalvojam, jei nuoskaudų nebėra ir atleidom visiem, kas skaudino-tai ir svetimų dalių nebėr? smile.gif



pradziai paklausiu - ar tikrai? bukyt bent sau atvira..

to mes ir turim siekti, kad tokiu zmoniu musu kelie ir gyvenime ir Zemej nebutu..
kad visems mes jaustume tik Dieviskus jausmus.
to ir linkiu visems.
Atsakyti
QUOTE(Eugi @ 2011 12 14, 16:03)
pradziai paklausiu - ar tikrai? bukyt bent sau atvira..

to mes ir turim siekti, kad tokiu zmoniu musu kelie ir gyvenime ir Zemej nebutu..
kad visems mes jaustume tik Dieviskus jausmus.
to ir linkiu visems.

gal galit apibūdinti Dieviškus jausmus?
Dievas ne tik glaudžia, bet ir muša. kartais stipriai.
Atsakyti
QUOTE(locust @ 2011 12 14, 16:14)
gal galit apibūdinti Dieviškus jausmus?
Dievas ne tik glaudžia, bet ir muša. kartais stipriai.


laba diena, aciu uz klausima.
sio metu jums turetu rupeti musu zemiskos energijos, nes viskas ir yra Dievo.blogos kad mes jas suvoktume ir liktume tik su gerom.bet nebutinai patirti blogas, cia jau nebent musu pasirinkimas. o ka as turejau omenije Dieviskus jausmus, t.y. ka Dievas jaucia mums - savo kuriniams, vaikams - tik Meile.
as rasiau apie sias energijas. viskas kas teigiama, kas kuria ir teikia laime ir dziaugsma yra Dieviskos energijos kuriu mes turim siekti, kuriomis mes turim pripilditi save.
nebent jus turejo kazka kito omeni, nes reik suformuluot klausima tiksliau.
cia pvzd-

situ atsisakom-

neigama- piktis, baime, niekinimas, egoizmas, pavydas, kerstas, isdydumas, garbes ir valdzios troskimas, susireiksmynimas, istvyrkymas, isdavyste, apgaule, pasileidimas, manipuliavimas, kitu kontrole, sadizmas, ziaurumas, mazohizmas, abejingumas, nepagarba, panieka, tinginiste ir t.t.


sitas isileidziam i save, ir jomis gyvenam -

teigiama- meile, rupestingumas, uzojauta, tikeimas, viltis, istykimybe, atsidavymas, gailestingumas, pakantumas,tolerancija, pagarba, atsokomybe, ramybe, samoningumas, supratingumas, atlaidumas, venybe, draugyste, dekingumas, besalygiskumas, gerumas, svelnumas, jautrumas, stiprybe ir t.t


tikiosi jums tapo aiskiau.
aciu.
Atsakyti
Sveiki, noreciau jusu patarimo. 4u.gif
Noriu kaledoms knygu, svarstau apie Anastacija ir Likimo valdymo galimybes. smile.gif

Ka skaitet, ar visu prasyt ?
Girdejau kad likimo valdymo galimybes nuo trecios knygos skaityt, o ar anastasija visa skaityt ?
Ko dar galeciau prasyt. Labai patiko Prasykite ir bus duota thumbup.gif
Dekinga uz betkokius patarimus blink.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Demetra_ @ 2011 12 14, 20:00)
Sveiki, noreciau jusu patarimo.  4u.gif
Noriu kaledoms knygu, svarstau apie Anastacija ir Likimo valdymo galimybes.  smile.gif

Ka skaitet, ar visu prasyt ?
Girdejau kad likimo valdymo galimybes nuo trecios knygos skaityt, o ar anastasija visa skaityt ? 
Ko dar galeciau prasyt. Labai patiko Prasykite ir bus duota  thumbup.gif
Dekinga uz betkokius patarimus  blink.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif  smile.gif


O knygą "Budintojai" ar skaitei?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 12 14, 20:12)
O knygą "Budintojai" ar skaitei?

Skaiciau, labai patiko smile.gif smile.gif gal dar ka panasaus tipo zinote ?
Atsakyti
QUOTE(_Demetra_ @ 2011 12 14, 20:30)
Skaiciau, labai patiko  smile.gif  smile.gif  gal dar ka panasaus tipo zinote ?


Rusų kalba yra... Lietuviškai nežinau...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 12 14, 20:35)
Rusų kalba yra... Lietuviškai nežinau...

Ar yra knygu lietuviu kalba apie fraktalus bei gydyma sviesa smile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(_Demetra_ @ 2011 12 14, 21:26)
Ar yra knygu lietuviu kalba apie fraktalus bei gydyma sviesa  smile.gif ?


Yra, bet antrosios nerekomenduoju.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 12 14, 14:57)


aš sutinku su šiom mintim. na tikrai ne veltui tas posakis atsirado "atsargiai su savo norais, nes jie gali ir išsipildyti". Jeigu žmogui to nereikia, jam reikia ne to arba su tuo ko nori jis nemokės tvarkytis - jam ir nelemta to turėti. Bet jeigu jis atkakliai sieks, prašys, gaus, bet su visom pasekmėm. Galbūt tai ir yra tos vadinamosios pamokos, kuriomis, kaip kai kurie žmonės galvoja, visata tikrina mūsų tikėjimą. Gal realiai tai čia joks patikrinimas ir mes jo net negautume, jeigu taip karštai nenorėtume to, kas mums nepriklauso. Privestė susimąstyt g.gif
Atsakyti
Laba diena

labai sunku klausyt tu pokalbiu, jau taip reikia ausis itempt, o dar tie pertraukinejimai schmoll.gif siaip mintys aiskios ir teisingos. Mes is tiesu negalim zinot kas mums geriausia, juo labiau negalim zinoti, kas geriausia kitiems. Todel nereikia lysti su savo patarimais ar netgi pykti, kad kazkas tu patarimu neklauso. Nors visi labai megstam pamokint smile.gif
Del pasekmiu, faktas, kad yra. Paskaitykit ir komentarus po tuo filmuku. Patiko. Apie tai kad net blogos pasekmes - yra pamokos. Ir apie tai, kad mes vizualizuojam tai, kas jau yra nulemta. Yra kur toliau mastyti sitom temom. Cia pries kelis menesius kai Vaizgante bande itikinti, kad mes vizualizuojam tai, kas jau nulemta, kas skirta, galvojau nu apie ka ji cia kalba, o dabar pati pradedu taip mastyt..
Atsakyti
QUOTE(Algyte @ 2011 12 15, 09:03)
Cia pries kelis menesius kai Vaizgante bande itikinti, kad mes vizualizuojam tai, kas jau nulemta, kas skirta, galvojau nu apie ka ji cia kalba, o dabar pati pradedu taip mastyt..


Va va... ax.gif
Atsakyti