Įkraunama...
Įkraunama...

Nuospaudos

QUOTE(giedrute_o @ 2008 10 29, 12:09)
Cia kiek beziurint apie tas nuospaudas.. tai visada raso nepatogi avalyne, keisti avalyne ir panasiai..  unsure.gif
O pas mane ant rankos pirsto nuospauda.. nuo rasymo.. tai man avalynes pakeitimas nepades  lotuliukas.gif

Teks dėvėti pirštines rašant lotuliukas.gif
Atsakyti
turėjau nuospaudą ant kojos mažojo piršto. sunaikinau liaudišku receptu. vienas diedukas papasakojo kaip pašalino tai pradžioje mama išbandė to po aš. ir pavyko thumbup.gif iš naujo neatsirado. mat jos turi savybę atsinaujinti. reikia pamirkyti kojas šiltame vandenyje, kiek įmanoma nugramdyti suragėjusią odą nuo nuospaudos. ir kai nugramdote ant nuospaudos matosi raudonas taškas, tai tą vietą reikia patepti acto esenciją geriau ant kokio smeigtuko apvynioti vatos. po kelių tokių procedūrų , man užteko 2 kartų. atsiranda tokia balta kaip siūlas nuospaudos šaknis, kurią reikia pasistengti visą pašalinti, jei lieka koks gabaliukas tos šaknies, ji po kiek laiko atauga.
Atsakyti
sveikules 4u.gif kiek matau, mamytes apie labai skirtingas nuospaudu rusis raso ... biggrin.gif vienos apie tokias, kur nutrinama oda iki mesytes einant ilgai tarkim i zygi su tais paciais batais, kitos apie tokias, kur uzsideda tiesiog suragejes senas odos sluoksnis tarkim ant pado nuo aukstakulniu, kulno etc... o mane jau ilgai kankina du mazi guziukai ant antro ir trecio pirstuku kojos, neatsimenu kada ir nuo ko atsirade, gal net tada kai paaugle buvau, bet tada tiesiog laksciau ir nesirupinau, maniau praeis.. blush2.gif o dabar, kai jau jauna moteris, emiau nerimaut kad nedingsta net kai basutem tevaikstau, kai nera kam trinti!! tad dariau reida per kosmetikos salonus kur internete skelbia "nuospaudu salinimas", ir ka jus manot - taip ir maniau, kad cia jau tas variantas, kai nuospauda darosi karpos tipo - su viduriuku, su branduoliu ir saknele ar kazkas panasaus. ir tokiu sako mes nesalinam, kreiptis i dermatologus savo poliklinikoj. tai vat rytoj is ryto varau pakalbet pas dermatologe kairiukscio gatvej, salia gyvenu ir registraturoj sake gal net uzsirasyt nebutina, tiesiog pakalbet ka daryt wub.gif papasakosiu, jei kam bus aktualu kaip man sekes, nes pasiryzau ieskot iki galo pagalbos ir atsisveikint su savo grozybem mielybem!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pikudama @ 2009 06 17, 21:16)
o mane jau ilgai kankina du mazi guziukai ant antro ir trecio pirstuku kojos, neatsimenu kada ir nuo ko atsirade, gal net tada kai paaugle buvau, bet tada tiesiog laksciau ir nesirupinau, maniau praeis..  blush2.gif

As turiu tokia pacia problema doh.gif Zinau nuo kuriu batu atsirado tie guziukai, tai mesiu lauk juos, nors ant kojos labai graziai atrodo blush2.gif Galvojau gal apmazes guziukai, kai nebenesiosiu batu, bet ne tokie patys nei dideja, nei mazeja. Tai dabar avalyne pirksiu, kad nebutu suspausti pirstai.
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2009 06 18, 11:34)
As turiu tokia pacia problema doh.gif Zinau nuo kuriu batu atsirado tie guziukai, tai mesiu lauk juos, nors ant kojos labai graziai atrodo blush2.gif Galvojau gal apmazes guziukai, kai nebenesiosiu batu, bet ne tokie patys nei dideja, nei mazeja. Tai dabar avalyne pirksiu, kad nebutu suspausti pirstai.


kadangi man tos dvi nuospaudos ale "karpos" jau ir 20 poru batu pakeitus (nesioju tik odinius ir tikrai patogius) per ilga laika nekiek nepamazejo, ir kazkuriam kosmetologijos kabinete sake, kad sitokio tipo kai prikimba, tai sunku atsikratyt be chirurgo intervencijos, as sakiau nieko nebelauksiu ir mokslu sesijai pasibaigus, imsiu intensyviai ieskot pagalbos thumbup.gif jau uz keleto dienu blush2.gif
Atsakyti
ir as turiu ant padu tokias gelsvas... vis mirkau mirkau, trinu jas su akmenuku, tam kartui pagereja, nors kojos atrodo tikrai NE idealiai .. vos vos tik vaizdas pagereja, ir mazieji pirsteliai irgi, toks net gumbelis jau sad.gif ir kremais tepu, ir bruzinu ale nieko...
pikudama na kaip tau sekes? buvai? jau dare ka nors?
Atsakyti
QUOTE(pikudama @ 2009 06 18, 11:40)
kadangi man tos dvi nuospaudos ale "karpos" jau ir 20 poru batu pakeitus (nesioju tik odinius ir tikrai patogius) per ilga laika nekiek nepamazejo, ir kazkuriam kosmetologijos kabinete sake, kad sitokio tipo kai prikimba, tai sunku atsikratyt be chirurgo intervencijos, as sakiau nieko nebelauksiu ir mokslu sesijai pasibaigus, imsiu intensyviai ieskot pagalbos  thumbup.gif  jau uz keleto dienu  blush2.gif

Paskui parasyk kaip sekesi smile.gif
Atsikratyti tu nuospuodu liaudiskomis priemonemis tikrai nepavyks. Man gal truputi tik sumazejo, nes anksciau tai net atsikise stipriai buvo tie guziukai ir tokie kaip pamelynave, bet dabar kai nenesioju tu batu per kuriuos turiu sias problemas, tai lyg geresnis vaizdas..
Atsakyti
as tai ivairius nesioju batus ne vienus, bet niekaip neatsikratau as ju... o gal visi blogi ka? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Akutee @ 2009 06 19, 12:19)
as tai ivairius nesioju batus ne vienus, bet niekaip neatsikratau as ju... o gal visi blogi ka? biggrin.gif

Man siuo metu tai beveik visi blogi smile.gif Tai spaudzia, trina, nors anksciau tikrai su tais batais nesu turejusi problemu. Taip iseina negalesiu nesioti smailianosiu batu, nes jau pirstams vietos mazai doh.gif
Atsakyti
na mano nemanau kad visi blogi, man nei trina, nei spaudzia, bet kadangi nepraeina tai persasi tokia isvada,,o seip ir be smailianosiu yra graziu batuku.. mmm? wink.gif
Atsakyti
mergaites, as dabar dar sia savaite neieskojau, egzaminai uzpuole, bet kita jau tikrai. nu dar kita tai jau tikrai tikrai lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu jau as kaip "isigijau" nuospaudas, tai isnaikinti nepavyksta niekaip. O bandziau visaip. Pati tepliojau visokiom priemonem - nepadejo. Ejau pas kosmetologe, tai sake, kad tokio dydzio, visai isnaikinti gali nepavykti, bet vis tiek su azotu tepe. Pradzioj dar nieko, bet po keleto kartu, galvojau, kad i darba basai teks eiti lotuliukas.gif - skausmas baisus, nors ir niekur nesiliecia, o kai batus apsiauni, tai visiskai sluba lieku. Nusispjoviau ir galvoju, ko cia kankintis, jei nera garantijos, kad pades. verysad.gif Skaiciau, kad dideles nuospaudas galima panaikinti chirurginiu budu - bet bijau, tai pati kiek sugebu "apsitvarkau" ir vaikstau toliau. Kol ju visai nepanaikinsi, jos atsinausins is naujo - nesvarbu kokius batus avesi.
Atsakyti