Įkraunama...
Įkraunama...

Nuospaudos

Esu girdejusi, kad po nuospaudu salinimo kitiems sunku pilnai priminti ******, slubuoja, sunku batus rasti sau tinkamus.
Kazkada ziurejau laida per tv tai sake anksciau ar veliau bet vistiek teks apsilankyti pas chirurga su tokiomis pedu problemomis verysad.gif
Atsakyti
Pusles geriau svariai prakirpti ar pradurti, bet visai nenuplesti, tai nebus tokia popa smile.gif Uzklijuoti pleistru ir bent kuri laika nenesioti tu batu, kurie pritryne. O jei labai trina nauji batai - apskritai siulyciau eit i parduotuve ir grazint (jei pirkot ne anksciau kaip pries dvi savaites, tai galima, va kaip tik siandien grazinom). Jei tikrai bjauriai trina, as netikiu tokiais dalykais kaip ''issinesios'', ''prasitampys''. Taip sakyciau nebent apie truputi ankstoka bata, o ne toki, nuo kurio koja zaizdota.

Ir dar. Kai apsiauni basnicia, zymiai dazniau pritrina nei su kojine. Siaip netrinantys batai man yra pritryne, jei vaikstau daug ir greitai, skubu, karsta.
Atsakyti
Jokiu budu negalima nuo pusles nukirpti odos! Gali infekcija uzsinesti,o ir skauda juk.Reikia paimti sterilia adatele ir atsargiai pradurti pusle dviejose vietose,tada per skylutes isstumti skysti,uztepti galima kokiu tepaliuku. Po pusle susiformuoja nauja oda,ir tik tada galima nulupti senaja,kai galutinai sugyja zaizdele.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 06 28, 00:16)
Jokiu budu negalima nuo pusles nukirpti odos! Gali infekcija uzsinesti,o ir skauda juk.Reikia paimti sterilia adatele ir atsargiai pradurti pusle dviejose vietose,tada per skylutes isstumti skysti,uztepti galima kokiu tepaliuku. Po pusle susiformuoja nauja oda,ir tik tada galima nulupti senaja,kai galutinai sugyja zaizdele.

drinks_cheers.gif sutinku. Tik adateles tokiam dalykui man naudoti gaila, as tai truputi prakerpu su zirklem, kurias pries tai nuvalau spiritu.
Atsakyti
Merginos man ta pati beda, bet cia kazkurioj temelej paskaitinejau kad moterys urgo pleistrus nuospaudoms gyre.. ir pabandziau. Kolkas labai patenkinta.. bent jau is visu bandytu pleistriuku geriausia rezultata parode.. pabandykit gal pades
Atsakyti
QUOTE(Anjė @ 2009 06 28, 12:08)
Merginos man ta pati beda, bet cia kazkurioj temelej paskaitinejau kad moterys urgo pleistrus nuospaudoms gyre.. ir pabandziau. Kolkas labai patenkinta.. bent jau is visu bandytu pleistriuku geriausia rezultata parode.. pabandykit gal pades

išbandžiau urgo pleistrus, viską dariau pagal instrukciją: kiekvieną dieną kojas mirkiau po 20min ir po to užklijuodavau naują pleistrą, taip 4 ar 5 kartus. Nuospauda pabaltavo, pabijojau ilgiau procedūrintis, po kelių dienų ta oda nusilupo (labai stora) ir nuospauda liko savo vietoje rolleyes.gif kelias dienas leidau odai sustiprėt, nes nusilupo didesnis plotas nei reikėjo ir bandysiu klijuot vėl, tik kad nuospauda gal dvigubai padidėjo.... doh.gif
Atsakyti
Pas mane anksciau visada budavo tu guziuku tarp koju pirstu. Bet pavyko rasti vaista - skysti, kuriuo patepus jie isnykdavo. Tiksliai nepamenu kaip ten elgtis reikdavo. Kaip tycia nesenai ismeciau buteliuka, senas jau buvo. Tik pamenu, kad pirkau eurovaistinej. Buteliukas maziukas dezutej, nupiesta peda ir toks ale teptukas nuo kurio lasa. Nusipirkit, tikrai geras.
Pas mane dar yra dideles nuospaudos ant pedu. Va jas tai pjauti reikia. Kaune 3 oje ligonineje, dienos chirurginiame jas salina. Vilniuje tai nezinau. Paciai labai reikia.
Atsakyti
Sveiki! Parasysiu,kaip man sekesi tvarkytis su nuospaudom! Po visu mirkymu,pleistru,tepaliuku,kelis kart geluoniu salinimo, kai galvojau,kad jau reikes chirurginio isikisimo,pabandziau FABERLIC krema kojoms,kuris vadinasi ,,krem ot mozolei i natoptysei,, Uztepiau ant tvarstuko,uzklijavau pleistru ir jau po nakties mano nuospaudos suminkstejo tiek, kad nebebuvo astraus skausmo, o po to vis laikydavau uzklijuota ir diena ir nakti-pastoviai. Pradzioj suminkstino,o po truputi atsisluoksniavo visas plotas. Bet svarbiausia-neskausmingai! Ta kremuka galima nusipirkti tik per platintojus,tiesa jis brangokas, kazkur virs20lt 30ml. Bet man tikrai padejo, pabandykit, gal ir jums pades! Sekmes besigydancioms! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(**Luka** @ 2009 06 28, 16:48)
Pas mane anksciau visada budavo tu guziuku tarp koju pirstu. Bet pavyko rasti vaista - skysti, kuriuo patepus jie isnykdavo. Tiksliai nepamenu kaip ten elgtis reikdavo. Kaip tycia nesenai ismeciau buteliuka, senas jau buvo. Tik pamenu, kad pirkau eurovaistinej. Buteliukas maziukas dezutej, nupiesta peda ir toks ale teptukas nuo kurio lasa. Nusipirkit, tikrai geras.
Pas mane dar yra dideles nuospaudos ant pedu. Va jas tai pjauti reikia. Kaune 3 oje ligonineje, dienos chirurginiame jas salina. Vilniuje tai nezinau. Paciai labai reikia.

vat mano ta baisioji pirmoji ir kolkas vienintelė gyvenime biggrin.gif nuospauda ir yra ant kulno, tai gal jau nustot kankintis su namudinėm priemonėm... g.gif
Atsakyti
As manau susikaupsiu pjaustymui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina O. @ 2009 06 28, 00:38)
drinks_cheers.gif sutinku. Tik adateles tokiam dalykui man naudoti gaila, as tai truputi prakerpu su zirklem, kurias pries tai nuvalau spiritu.


Taigi paprasta siuvimo adata paimk,arba ziogeli,isdezinfekuok spirite ir pimyn smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita @ 2009 06 28, 14:08)
išbandžiau urgo pleistrus, viską dariau pagal instrukciją: kiekvieną dieną kojas mirkiau po 20min ir po to užklijuodavau naują pleistrą, taip 4 ar 5 kartus. Nuospauda pabaltavo, pabijojau ilgiau procedūrintis, po kelių dienų ta oda nusilupo (labai stora) ir nuospauda liko savo vietoje  rolleyes.gif kelias dienas leidau odai sustiprėt, nes nusilupo didesnis plotas nei reikėjo ir bandysiu klijuot vėl, tik kad nuospauda gal dvigubai padidėjo....  doh.gif


Hm g.gif O kaip oda nusilupo o nuospauda liko? Arba labai giliai ta nuospauda buvo..ta prasme nemaza..
Atsakyti