Įkraunama...
Įkraunama...

J’ADORE PARIS

QUOTE(Arturas15 @ 2011 12 02, 16:04)
Ką daryti? g.gif    mirksiukas.gif

Rodyk, rodyk biggrin.gif Moterys zydi, kai sudaromos tam salygos mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Arturas15 @ 2011 12 02, 14:04)
Žmonos vardu dėkoju už tokius gražius žodžius 4u.gif . Tik dabar prieš mane dilema: rodyti tavo žinutę žmonai, ar ne?  g.gif Jei parodysiu, po toookių pagyrų gali labai užriesti nosį ir nebekreipti dėmesį į tą, kuriam laaaabai pasisekė ax.gif . Ką daryti? g.gif    mirksiukas.gif

Čia mitas biggrin.gif Protinga moteris niekad neužries nosies nuo vienos kitos pagyros blush2.gif
Aš giriu abu mirksiukas.gif 4u.gif Puiki šeima ir tikrai ne tik žmona, bet abu man nepanašūs į turistus.
Gaila, kad reportažas eina į pabaigą, vis tik labai širdis džiaugiasi, kad jį parašėte. Likau sužavėta...
Atsakyti
Pirmiausia noriu padėkoti už galimybę susipažinti su Jumis ir žmona.Žaviuosi Jumis wub.gif 4u.gif
Tik dabar turėjau galimybę viską perskaityti nuosekliai mirksiukas.gif Aprašymas thumbup.gif ... nuotraukos gražios, tačiau man asmeniškai pačios gražiausios naktinio Eifelio bokšto wub.gif
Norėjau paklausti, o Luvre taip laisvai viską galima fotografuoti? g.gif ...jei taip, tai būtų šiek tiek keista bigsmile.gif

QUOTE(Cobre @ 2011 12 02, 15:16)
Rodyk, rodyk  biggrin.gif  Moterys zydi, kai sudaromos tam salygos  mirksiukas.gif  biggrin.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astra777: 02 gruodžio 2011 - 15:19
QUOTE(akcent @ 2011 12 02, 16:32)

Aš giriu abu mirksiukas.gif  4u.gif

O as tai svetimiems vyrams komplimentu nezarstau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 12 02, 16:07)
O as tai svetimiems vyrams komplimentu nezarstau  biggrin.gif

biggrin.gif Aš traktuoju tai daugiau kaip pagyrą žmogui (žmonėms) (neskirstau į vyrus ir moteris) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akcent @ 2011 12 02, 18:15)
biggrin.gif Aš traktuoju tai daugiau kaip pagyrą žmogui (žmonėms) (neskirstau į vyrus ir moteris) smile.gif

biggrin.gif
As senoviska biggrin.gif Va geriau pagyriau uz nuotraukas ir t.t., ir pan., uz grazu veida negirsiu biggrin.gif
Atsakyti
Bučiau nebuvus Paryžiuje, šitas reportažas tikrai įkvėptų.... thumbup.gif Bet būtinai dar pakartosiu kelionę į šį nuostabų miestą su toookia nepakartojama, nenusakoma ir nesuprantamai gera aura wub.gif

P.S. Žmona verta sulauktų pagyrų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnytė: 02 gruodžio 2011 - 16:44
Gražu... Smagu skaityti ir žiūrėti. Ačiū 4u.gif


P.S.
Dėl tos nuotraukos šeimyninės, tai iš pradžių pagalvojau, kad čia bajeris, kad kažkokius vietinius nufotkinot... ax.gif
Atsakyti
Taip, įdomi diskusija išsivystė mirksiukas.gif . Matyt veikia tai, kad tema apie meilės miestą biggrin.gif . Tarp kitko, parodžiau Jūsų žinutes žmonai. Tai dabar visa tokia patenkinta bigsmile.gif ir dėkoja Jums už tooookius komplimentus ax.gif . Bet sutikite: tokia nuostabi žmona - šiek tiek ir vyro nuopelnas rolleyes.gif (kas kitas uodegą pakels? blush2.gif ). Na o jei rimtai, tai po šių Astros777 žodžių
QUOTE(Astra777 @ 2011 11 21, 16:04)
jaučiu, kad laukia kažkas netikėto ir įdomaus. 4u.gif

privalėjau surasti kažką netikėta: ne tik Jums, bet ir man. Taip gimė idėja įdėti tokio tipo nuotrauką. Bet, manau, apie tai užteks: juk tema ne apie mūsų šeimyną, o apie Paryžių.

QUOTE(Astra777 @ 2011 12 02, 15:18)
man asmeniškai pačios gražiausios naktinio Eifelio bokšto wub.gif

Sutinku su Jumis - net savo avatarą pasikeičiau (jei vis dar matote Veneciją, spauskite F5). Specialiai Jums dar keletas naktinio Eifelio nuotraukų:

user posted image

user posted image

user posted image

QUOTE(Astra777 @ 2011 12 02, 15:18)
Norėjau paklausti, o Luvre taip laisvai viską galima fotografuoti? g.gif ...jei taip, tai būtų šiek tiek keista bigsmile.gif
  drinks_cheers.gif

Taip, Luvre viską fotografavom laisvai, tik žinoma be blykstės. Dabar galvoju ir neprisimenu nė vieno objekto Paryžiuje, kuriame būtų draudžiama fotografuoti g.gif

QUOTE(jsgute @ 2011 12 02, 09:25)
O Pompidou centro kieme buvo toks crazy fontanas, pilnas ryskiu elementu.  Negi nebeliko?  rolleyes.gif

Čia - žadėta nuotrauka (turbūt šnekėjote apie tai?):

user posted image

Ko gero pasistengsiu šiandien iki gilios nakties baigti savo reportažą. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arturas15: 02 gruodžio 2011 - 19:52
QUOTE(Arturas15 @ 2011 12 02, 19:49)
Čia - žadėta nuotrauka (turbūt šnekėjote apie tai?):

user posted image

Ko gero pasistengsiu šiandien iki gilios nakties baigti savo reportažą.  smile.gif



Fontanas savo vietoj-aš rami lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Arturas15 @ 2011 12 02, 21:49)
Bet sutikite: tokia nuostabi žmona -  šiek tiek ir vyro nuopelnas rolleyes.gif (kas kitas uodegą pakels?  blush2.gif ).

Na laba diena, tai vat as savotiskai ir gyriau tave, juk rasiau, kad moteris zydi, kai sudaromos salygos mirksiukas.gif Tai jei ponia Arturiene zydi ir klesti, vadinasi salygos sudarytos mirksiukas.gif

Man labiausiai chimeeeeeros patiko, Eifelis vistik nenustebino. O tos pabaisiukos visos tokios israiskingos, su charakteriais veidukuose ir pozose... mmmmm, mieli gyvuniukai wub.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Malonu buvo prisiminti šį miestą su Jumis
Atsakyti