Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingos gleivės, dienos ir ovuliacija

QUOTE(Elenna @ 2012 01 31, 19:38)
as daugiau nei puse metu sekiau tik savo vaisingas gleives, raisausi ir jos visada budavo 11-12 ciklo diena, daug slidu, kiausinio baltymo. bt ir ot nesekiau mat dar nezinojau ot kvailumas  doh.gif . tai norejua uzklaust jei po vaisingu gleiviu, kurios 11-12 c.d. ar mazdaug preliminariai galiu tiketis kad mano ovuliacija ateis po 24 ar 12 val? t.y. 13 c.d. ( ciklas 28-29d)


As kaip suprantu, baltymo gleives rodosi kelios dienos pries O, kad suspet padaryt ND ir spermiukai spetu nukeliauti ir laukti ispuolancio moters kiausinelio, tai manau nuo tos dienos kai pamatai gleives O bus 1-3 dienu begyje, plius as visada zinau kada man jau nebevaisinga diena, nes 1-2 DPO man pasirodo geltonos spalvos tirstu gleiviu, tai ta diena jau skaitau kaip 100 proc nebevaisinga ir zinau kad O jau tikrai buvo, visus mano kartus tai sutapo su visais kitais pozymiais.
Atsakyti
Merginos, jei kam reikia galiu perleisti isigytus EGENS ovuliacijos testukus po 1.2 Lt/vnt Jautrumas 20 miu/ml. 4u.gif
Turiu gal 60 vnt (imant visus - atiduosiu po 1 Lt.)

Jei domina - parasykite i az. Vilnius,Fabijoniskes...
Atsakyti
Sveikos merginos. Esu pas jus naujoke, noreciau patarimo.Sakykit gal zinot ar ovuliacijos testas gali parodyti nestuma?gal ir juokingas klausimas, bet man smalsu labai pasidare smile.gif
MM jau veluoja, pozymius nestumo kaip ir jauciu, pasidariau du nestumo testus rode neigiama, o kiti du labai labai nerysku vaiduokliuka. ir dabar is neturejimo ka veikt pasidariau ovuliacijos testa ir jis parode du bruksnelius... smile.gif idomiai cia, nes ovuliacijos kaip ir neturetu buti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(barbyte26 @ 2012 02 04, 11:50)
Sveikos merginos. Esu pas jus naujoke, noreciau patarimo.Sakykit gal zinot ar ovuliacijos testas gali parodyti nestuma?gal ir juokingas klausimas, bet man smalsu labai pasidare smile.gif
MM jau veluoja, pozymius nestumo kaip ir jauciu, pasidariau du nestumo testus rode neigiama, o kiti du labai labai nerysku vaiduokliuka. ir dabar is neturejimo ka veikt pasidariau ovuliacijos testa ir jis parode du bruksnelius... smile.gif idomiai cia, nes ovuliacijos kaip ir neturetu buti... g.gif


greiciausiai,kad jus laukiates)) nes kiek zinau, OV rodo nestuma:)) beto ir vaiduokliukus matet:) 4u.gif
Atsakyti
Laba diena As pas jus naujoke 4u.gif
Norejau paklausti permatomos gleives atsirado penktadieni(12CD) ir buvo visa diena ir dar siastadieni ryte Ciklas 26dienos. OT siastadieni po piet parode T tamsia juostele(13CD) bet jau tada gleiviu nebuvo. Su BT man nesiseka nes as vis pamirstu pamatuoti. Tai tik matavau antradieni (9CD) buvo 36,8 ketvirtadieni(11CD) 36,8 ir siandien (14CD) 36,5 Tai ir nezinau mano O jau ivyko ar ne g.gif Gal man dar siandien OT pakartuoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(anzelikal @ 2012 02 05, 16:13)
Laba diena As pas jus  naujoke  4u.gif 
Norejau paklausti permatomos gleives atsirado penktadieni(12CD) ir buvo visa diena ir dar siastadieni ryte Ciklas 26dienos. OT siastadieni po piet parode T tamsia juostele(13CD) bet jau tada gleiviu nebuvo. Su BT man nesiseka nes as vis pamirstu pamatuoti. Tai tik matavau antradieni (9CD) buvo 36,8 ketvirtadieni(11CD) 36,8 ir siandien (14CD) 36,5 Tai ir nezinau mano O jau ivyko ar ne  g.gif  Gal man dar siandien OT pakartuoti?  g.gif


Labas,

kai pamatai gleives, tai rodo kad laikas daryti ND ir kad O bus 1-2 dienų bėgyje, dažniausią tą dieną, kai gleivės rodosi, arba sekančią, OT būna jau teigiamas. Žodžiu ovuliaciją tau vyko 1-2 dieną po teigiamo OT. Visi šiti požymiai yra prieš ovuliaciją, tam kad matytum kad reik suskubti ND smile.gif OT teigiamas būną tik 1 dieną, jau sekančia jis būna neigiamas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Majaj: 06 vasario 2012 - 09:39
QUOTE(Majaj @ 2012 02 06, 10:39)
Labas,

kai pamatai gleives, tai rodo kad laikas daryti ND ir kad O bus 1-2 dienų bėgyje, dažniausią tą dieną, kai gleivės rodosi, arba sekančią, OT būna jau teigiamas. Žodžiu ovuliaciją tau vyko 1-2 dieną po teigiamo OT. Visi šiti požymiai yra prieš ovuliaciją, tam kad matytum kad reik suskubti ND smile.gif OT teigiamas būną tik 1 dieną, jau sekančia jis būna neigiamas.

dar truputuka noriu paklausineti Vakar (14CD) ryta pikino o vakare pilva skaudejo. Vaikeli planavom 12CD vakara ir 14CD ryta Su BT matavimu man nesiseka nes nakti tenka atsistoti pavaiksciuoti prie vaiko tai pabunda tai atsikloja Siandien ryta 15CD pabudau kad karstis muse o BT tik 35,8 rode Tai kazi ar verta kazko tikietis Labai noriu kad suplanuociau bet bijau prisisvajuoti
Atsakyti
QUOTE(anzelikal @ 2012 02 06, 11:18)
dar truputuka noriu paklausineti Vakar (14CD) ryta pikino o vakare pilva skaudejo. Vaikeli planavom 12CD vakara ir 14CD ryta Su BT matavimu man nesiseka nes nakti tenka atsistoti pavaiksciuoti prie vaiko tai pabunda tai atsikloja Siandien ryta 15CD pabudau kad karstis muse o BT tik 35,8 rode Tai kazi ar verta kazko tikietis Labai noriu kad suplanuociau bet bijau prisisvajuoti


Jūs suprantat, kad nieko čia neprispėliosit? 14 CD greičiausiai įvyko O, jeigu prieš tai padarėt ND, bent kelias dienas iš eilės, ir jeigu 14 CD padarėt ND, tada po 8-12 dienų pradėkit save stebėt, nes vaikelis gimdoje įsitvritina TIK PO 6-8 dienų po ovuliacijos, todėl kad ir kas dabar bevyktų, nieko negalit vertinti, o kadangi keliatės prie vaiko, tai BT galit iš vis nematuot, nieko gero ji neparodys.
Atsakyti
Sveikos smile.gif
nezinau ar i ta tema rasau, bet norejau paklausti. Ar jus jauciat kokius nors ovuliacijos pozymius? Tarkim pilvo tempima, skausma ar kazkas pan.?
Atsakyti
sveikos,

gal kas stebit gimdos kaklelio padeti? pradejau dometis ir siuo metodu, gal yra jau praktikuojanciu ir kaip sekasi ? atskiros temos apie tai neuzmaciau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo debesuole: 13 kovo 2012 - 09:15
QUOTE(Nailea @ 2012 03 09, 17:51)
Sveikos smile.gif
nezinau ar i ta tema rasau, bet norejau paklausti. Ar jus jauciat kokius nors ovuliacijos pozymius? Tarkim pilvo tempima, skausma ar kazkas pan.?

As kartais jauciu.Man buna ,kad paskaudena kokias kelias val vienos ar kitos kiausides srityje.Si men jautesi kaire .
Atsakyti
QUOTE(debesuole @ 2012 03 13, 09:14)
sveikos,

gal kas stebit gimdos kaklelio padeti? pradejau dometis ir siuo metodu, gal yra jau praktikuojanciu ir kaip sekasi ?  atskiros temos  apie tai neuzmaciau  smile.gif


Pati kazkada domejausi siuo klausymu,..zinau kad pries Mm (2-3dd) kaklelis nusileidzia,minksteja,siek tiek atsiveria..

Po OV buna standus,ir aukstyn lyg tais g.gif
Atsakyti