Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingos gleivės, dienos ir ovuliacija

QUOTE(Selva @ 2012 01 28, 13:22)
O paprastai ivyksta paskutine vaisingu gleiviu diena, arba, iskart pakitus gleivems is vaisingu i nevaisingas.
Matematinis paskaiciavumas vien tik is ciklo trukmes- netikslus ir O ribos gali buti labai placios. Tradiciskai O buna 10-16dienu iki mmm.

Taip, norint bent mazdaug zinoti, kada ta O reikai imtis stebejimu- jei ne OT, tai BT, bei ne BT, tai gleives, jei ne gleives, tai seiles, jei ne seiles, tai gimdos kaklelis ir t.t. ir pan.

as seip bt nematuodavau, bet atejus vaisingom kausinio tipo gleivem kita diena pamatavau temp ji buvo 36,9.(aisku vienkartinis t pamatavimas tai ner ainformatyvu, paskui ji jau ir nebekrito) tai kaip sakoma temp pakila jau kai buna ivykus ovuliacija, nes ja pakelia progesteronas skiriams is geltonkunio. beto ta diena jauciau toki maudiam tempina gan stipru pilvo apacioj desinej, tai ir galvoju ar tai tuo metu vyko kiausinelio isejimas, ar jau isejusio kiausinio vietoj geltonkunis pletojos ir pakele temp?(tiesa diena pries buvo N.D.) nes kaip atskirt ta jausmas ovuliacijos ir pvz geltonkunio formavimasi nes po to jauciau panasiu skausmus dar karst nuo karto apie 1,5-2 sav, gines uzklausiau sakau kodel taip , tai ji sake galejau jaust geltonkunio formavimasi, paskui apie ji uzskaiciau kad jis toks darinys kad vos ne visa kausides plota uzima ir uzauga nuo 3-iki 5 cm net blink.gif tai gal ir realu jaust kai jis ten kerojas g.gif
sudetigi mes organizmai g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elenna: 28 sausio 2012 - 13:07
O gali taip buti, kad vaisingos greives buna, bet O nevyksta? Bandau OT, bet jie jau antras menuo nerodo, kad turetu buti O g.gif Kaip suprantu, tai is gleiviu vien nieko dar negalima spresti...
Atsakyti
QUOTE(Supersmile @ 2012 01 31, 16:28)
O gali taip buti, kad vaisingos greives buna, bet O nevyksta? Bandau OT, bet jie jau antras menuo nerodo, kad turetu buti O  g.gif Kaip suprantu, tai is gleiviu vien nieko dar negalima spresti...

Pabandyk dar BT pamatuot. Kiek girdejau tie OT ne visoms tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forinta @ 2012 01 31, 17:37)
Pabandyk dar BT pamatuot. Kiek girdejau tie OT ne visoms tinka smile.gif


Seniau kazkada matuodavau BT, tai lyg rodydavo O.
Labai idomu, del kokiu priezasciu OT ne visoms tinka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Supersmile @ 2012 01 31, 17:04)
Seniau kazkada matuodavau BT, tai lyg rodydavo O.
Labai idomu, del kokiu priezasciu OT ne visoms tinka?  g.gif

Siaip nezinau, bet manau gali but, kad kai kuriu organizmas nepakankamai prigamina LH, todel niekad nerodo, arba per daug prigamina, tada vos ne visada teigiama rodo. Cia tik mano pamastymai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Supersmile @ 2012 01 31, 17:04)
Seniau kazkada matuodavau BT, tai lyg rodydavo O.
Labai idomu, del kokiu priezasciu OT ne visoms tinka?  g.gif

Ar teisingai atliekate? pagrindiniai reikalavimai bent 2 valandas nevartoti skysciu ir darytis po pietu kasdien tuo paciu metu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupale @ 2012 01 31, 18:14)
Ar teisingai atliekate? pagrindiniai reikalavimai bent 2 valandas nevartoti skysciu ir darytis po pietu kasdien tuo paciu metu 4u.gif


Taip, bent 3val negeriu ir darau po pietu g.gif Seniau kazkodel darydavau su rytiniu, tai ryskesni OT budavo..
Atsakyti
QUOTE(Supersmile @ 2012 01 31, 17:19)
Taip, bent 3val negeriu ir darau po pietu  g.gif  Seniau kazkodel darydavau su rytiniu, tai ryskesni OT budavo..


Aha zinau, kad norint pagauti tiksliai LH banga OT gali buti net atliekami 3 kart per para: ryte, po pietu ir vakare, taciau man cia neaiskus reikalas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupale @ 2012 01 31, 18:37)
Aha zinau, kad norint pagauti tiksliai LH banga OT gali buti net atliekami 3 kart per para: ryte, po pietu ir vakare, taciau man cia neaiskus reikalas schmoll.gif


Keistas reikalas tie OT g.gif
Dabar dar ir sona mausti pradejo, nuo vakar vaisingos gleives - atrodytu arteja O, bet per pietus OT vos blanki juostele doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Supersmile @ 2012 01 31, 17:28)
O gali taip buti, kad vaisingos greives buna, bet O nevyksta?

Taip.
Atsakyti
As su OT paskutiniu metu daug zaidziu tai jau patirties turiu cool.gif
Pvz man sis ciklas su didele cista, mm truko su 4-5 dienu pertrauka 2 kartus, maniau jau si men O nepagausiu, tai tada kai pagal kalendoriu turejo but dariau OT ir jie man visi vienodo ryskumo buvo 4-5 dienas, tokia vos blanki juostele antra. Jau maniau nurasysiu si cikla, nes ir gleives lyg nesirode, kai dariau OT, arba rodes ne visai baltymo tik panasios. Ir ka jau pamirsau tuos OT ir viena diena sedziu tualete popietej ir pasivalius kruva baltymo gleiviu nutysta, as tik OBA ir pasidarau OT - nezinau kiek buvau gerus negerus, man tai niekad nebuvo aktualu - OT isryskejo mygom ir labai ryski II juostele buvo ax.gif esu viena karta darius 2 kart paroj - 10 ryte ir 10 vakare, vakarinis buvo ryskesnis, todel zinojau kad jau LH pikas ir kita ryta ovuliacija jau vyks, nes nuo pacio piko LH O vyksta po 12 val. Jei daroma karta dienoj tada siuloma laukti O 1-2 dienu begyje.

Beje as tyriausi hormonus, mano visi hormonai geri, todel LH pasigamina kada reik ir kiek reik, ir man OT rodo kada reik. Taigi jeigu OT neryskeja, pasiulyciau issitirti visus lytinius hormonus, ir pasiziuret ar normose wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Majaj @ 2012 01 31, 19:10)
As su OT paskutiniu metu daug zaidziu tai jau patirties turiu  cool.gif
Pvz man sis ciklas su didele cista, mm truko su 4-5 dienu pertrauka 2 kartus, maniau jau si men O nepagausiu, tai tada kai pagal kalendoriu turejo but dariau OT ir jie man visi vienodo ryskumo buvo 4-5 dienas, tokia vos blanki juostele antra. Jau maniau nurasysiu si cikla, nes ir gleives lyg nesirode, kai dariau OT, arba rodes ne visai baltymo tik panasios. Ir ka jau pamirsau tuos OT ir viena diena sedziu tualete popietej ir pasivalius kruva baltymo gleiviu nutysta, as tik OBA ir pasidarau OT - nezinau kiek buvau gerus negerus, man tai niekad nebuvo aktualu - OT isryskejo mygom ir labai ryski II juostele buvo  ax.gif esu viena karta darius 2 kart paroj - 10 ryte ir 10 vakare, vakarinis buvo ryskesnis, todel zinojau kad jau LH pikas ir kita ryta ovuliacija jau vyks, nes nuo pacio piko LH O vyksta po 12 val. Jei daroma karta dienoj tada siuloma laukti O 1-2 dienu begyje.

Beje as tyriausi hormonus, mano visi hormonai geri, todel LH pasigamina kada reik ir kiek reik, ir man OT rodo kada reik. Taigi jeigu OT neryskeja, pasiulyciau issitirti visus lytinius hormonus, ir pasiziuret ar normose wink.gif

as daugiau nei puse metu sekiau tik savo vaisingas gleives, raisausi ir jos visada budavo 11-12 ciklo diena, daug slidu, kiausinio baltymo. bt ir ot nesekiau mat dar nezinojau ot kvailumas doh.gif . tai norejua uzklaust jei po vaisingu gleiviu, kurios 11-12 c.d. ar mazdaug preliminariai galiu tiketis kad mano ovuliacija ateis po 24 ar 12 val? t.y. 13 c.d. ( ciklas 28-29d)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elenna: 31 sausio 2012 - 18:40