Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingos gleivės, dienos ir ovuliacija

QUOTE(Gule @ 2012 01 05, 21:51)
Kaip tik šiandien po akim papuolė štai tokia informacija: Spermatozoidai gyvybingi būna mažiausiai 2 dienas.

o daugiausiai g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elenna @ 2012 01 05, 22:55)
o daugiausiai  g.gif  bigsmile.gif


Ilgiausiai apie 7 paras.
Atsakyti
Papildyta:
QUOTE(Gule @ 2012 01 06, 10:44)
Ilgiausiai apie 7 paras.

tai va kodel as su pirmu vaiku iskart po mmm pastojau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renata&raldas: 06 sausio 2012 - 20:07
QUOTE(renata&raldas @ 2012 01 06, 20:06)
Papildyta:

tai va kodel as su pirmu vaiku iskart po mmm pastojau  thumbup.gif


o gal jusu ciklas trumpas arba ovuliacija vyko anksciau
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2012 01 05, 19:51)
Kaip tik šiandien po akim papuolė štai tokia informacija: Spermatozoidai gyvybingi būna mažiausiai 2 dienas.

o jus man pasakykit, gal ir juokingai nuskambes, jei po pasimylejimo kita diena i vonia maudutis ejau, ar neisplaukia tie spermiukai? labai megstu vonias ir kazkaip bijau dabar kad neisplautu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(felija @ 2012 01 06, 18:23)
o gal jusu ciklas trumpas arba ovuliacija vyko anksciau

Ciklas budavo labai nereguliarus 33-38d.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renata&raldas: 07 sausio 2012 - 11:20
QUOTE(renata&raldas @ 2012 01 06, 21:06)
tai va kodel as su pirmu vaiku iskart po mmm pastojau  thumbup.gif

Pastoti iškart po mėnesinių galima ne tik tuo atveju, jei ciklai itin trumpi, o spermatozoidai labai ilgaamžiai, bet ir jei ankstesniame cikle neįvyko ovuliacija (neužfiksuotas BT pakilimas) - tuomet kraujavimas nelaikomas tikrosiomis mėnesinėmis ir vaisingiausias laikas gali būti iškart po jo ar net kraujavimo metu.
Atsakyti
QUOTE(renata&raldas @ 2012 01 06, 21:06)
Papildyta:

tai va kodel as su pirmu vaiku iskart po mmm pastojau  thumbup.gif

as irgi thumbup.gif
Atsakyti
Man labai smalsu ar yra tarp jusu tokiu, kurios prisimena arba tikrai zino kiek dienu pries ovuliacija ivyko jusu tas LA, po kurio tariamai pastojote? nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cuqui: 10 sausio 2012 - 21:28
sveikos merginos 4u.gif
del vaisingu gleiviu jusu nuomone norejau suzinot, kaip manot jei visuose cikluose kiausinio baltymo isskyras stebedavau apie 11-12 c.d. tai lekinta c.d. ar kiek dienu o tu iskyru pasirodymo realu atbegt ovuliacijai, ar gali ir ta pacia diena, ar dar po dienos labiau tiketina g.gif ???
is anskto lb aciu uz ats 4u.gif
Atsakyti
Pas mane dabar sutrumpejo ciklai paskutiniu metu tai 25, 26 kartais 28d. Tai kada mazdaug ovuliacija turetu vykti? Jei nematuoju bt tai kaip man zinoti? Tik pagal gleives bandyt spet?
Atsakyti
QUOTE(Elenna @ 2012 01 27, 11:04)
sveikos merginos  4u.gif
del vaisingu gleiviu jusu nuomone norejau suzinot, kaip manot jei visuose cikluose kiausinio baltymo isskyras stebedavau apie 11-12 c.d. tai lekinta c.d. ar kiek dienu o tu iskyru pasirodymo realu atbegt ovuliacijai, ar gali ir ta pacia diena, ar dar po dienos labiau tiketina g.gif  ???
is anskto lb aciu uz ats  4u.gif

O paprastai ivyksta paskutine vaisingu gleiviu diena, arba, iskart pakitus gleivems is vaisingu i nevaisingas.

QUOTE(kordelija @ 2012 01 27, 14:23)
Pas mane dabar sutrumpejo ciklai paskutiniu metu tai 25, 26 kartais 28d. Tai kada mazdaug ovuliacija turetu vykti? Jei nematuoju bt tai kaip man zinoti? Tik pagal gleives bandyt spet?

Matematinis paskaiciavumas vien tik is ciklo trukmes- netikslus ir O ribos gali buti labai placios. Tradiciskai O buna 10-16dienu iki mmm.

Taip, norint bent mazdaug zinoti, kada ta O reikai imtis stebejimu- jei ne OT, tai BT, bei ne BT, tai gleives, jei ne gleives, tai seiles, jei ne seiles, tai gimdos kaklelis ir t.t. ir pan.
Atsakyti