Įkraunama...
Įkraunama...

Saulėlydžio sagos mylėtojų buveinė :)

Mes salėj gal dvylika buvom, šalia porelė sėdėjo. Volturių tik trise sulaukėm lotuliukas.gif

Partizane, kažko man nei linko, nei paveiksliuko nerodo blink.gif

Vietomis Edvardo ir Bellos bendravimas ne natūralus atrodė, o va su Džeikobu tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Kas ten per daina buvo, kai Bella su Edvardu priesaiką sakė?? Ir knygoj gi jie aiškiai pasakė, kad nesakys, kol mirtis mus išskirs. Ar čia tik titruose taip išvertė? Nebepamenu kaip sakė g.gif

Nepastebėjau vaizdo pro Kalenų namo langus lotuliukas.gif Stebėjau veidus ir viską, ko kompe nesimato lotuliukas.gif

Bet ar negalėjo to Bellos anoreksiškumo taip neperspaust? Tikrai nemalonu žiūrėt buvo unsure.gif ir tas veidas...

Edvardas man labai patiko Esmės saloj, kai Bella jį gundė lotuliukas.gif tada tikrai malonumą jis juto, kitur tai net nzn... Persikreipęs ir šiaip ne toks. Gal plaukai per trumpi buvo rolleyes.gif

Bet rimtai, kodėl negalėjo filmuose jų išvaizdos palikt tos pačios? doh.gif Dar tie gelsvai rudi lęšiai taip negražiai akis didino doh.gif Emetas tamsiom gražiai atrodė bigsmile.gif
Atsakyti
tik tikruose blogai. angliškai sakė - as we shall live. dar pabambėjom, kad va, vertėjai bent knygą būtų paskaitę
Atsakyti
Pliukst, sakai kad ju bendravimas nenaturalus... tai as cia is vieno interviu taip sakau dbr: na kad jis visgi vampyras.. o ne siaip... aisku jis ten nugalejo savo troskima jai( kraujo turiu omeny).. bet jei gi tokie kitokie... tai as manau kad cia todel taip smile.gif

vienu zodziu, kolkas as labai megaujuosi filmu... trukumu tai daug yra.. bet vis viena megaujuosi... noreciau dar kokius 15 kartu paziuret biggrin.gif
Atsakyti
čiut aprtpuolio negavau, ieškojau senu pavadinimu blush2.gif biggrin.gif

nu aš tai vis tik vertinčiau filmą gerai ax.gif man tai buvo tų niuansų tokių gal bet visumoj kokį 9duočiau

aš irgi kaip antajo, laukiu kol pasirodys geros kokybės kur aprsisiųst ir tada dar nioliką kartų žiūrėsiu ir tyrinėsiu kieno nosis per ilga, kieno perukas nekoks, kieno kambarys ne tas ir panašiai biggrin.gif

o mes kai buvom savaitgalį ir vidurdienį tai kiek mergaičių dauug buvo lotuliukas.gif biggrin.gif
o vyras po filmo pasakė kad vis tik čia mergaitiškas filmas ir jokie vilkai, voltūriai nepavyriškins biggrin.gif na aišku su pirmuoju Twilight tai nėr ką lygint, nes ten vapšė mergaitėms, poto lyg bandė vyriškint bet vis tik ...

man Belos vestuvinė suknelė sapne buvo nekokia, tokia jau labai masofkinė, o vat ta tikroji su nugaroje ta gražia dalim tai wau wub.gif

aš kaip Edwos gerbėja tai man jis visur buvo gražus, o toj Esės saloje tai išvis dievas lotuliukas.gif wub.gif

Atsakyti
meduolia, tau juk terminas greit smile.gif tai užsuk pranešti po visko biggrin.gif wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 11 23, 14:23)
meduolia, tau juk terminas greit smile.gif tai užsuk pranešti po visko biggrin.gif wink.gif


topsecret.gif tikrai taip, kartu ir noriu bet ir bijau lyg pirmas kartas būtų unsure.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 23 lapkričio 2011 - 18:04
filme tos suknelės dailiau atrodė

įmesk dar Belos mamos suknelę, jei rasi 4u.gif

Esmė tai juodaplaukė visai schmoll.gif


dar grįšiu prie senos diskusijos. kaip stefa kryptingai romaną rašė. na, paauglių meilė, seksas tik po vestuvių. ir mes žiūrėjom ir pykom. nu ko gi ji mokina jaunas mažametes? kad 18-os, vos baigus mokyklą pulk tekėk, tada vaiką pasidaryk ir tipo va, gyvent laimingai?
baisu. 18 metų rolleyes.gif o kur mokslai, išsilavinimas? beeeeee.... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(meduolia @ 2011 11 23, 15:34)
topsecret.gif tikrai taip, kartu ir noriu bet ir bijau lyg pirmas kartas būtų  unsure.gif

kai jau žinai, kas tas yra, tai būtų keista, jei nebūtų baisu biggrin.gif
Atsakyti
bliam, mazai dar fotkiu, po viena, po viena vis graibau biggrin.gif
radau tik tokia fotke
user posted image

iiiiirrrrr!
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Papildyta:
user posted image cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 23 lapkričio 2011 - 22:28
QUOTE(egliosha @ 2011 11 23, 22:30)


gaili vieta labai... verysad.gif verysad.gif verysad.gif bet paskui atsipirko vargsiukui...
Atsakyti
Kalenų damų suknelės wub.gif tokiso romantiško stiliaus, man labai

Belos vestuvinė suknelė thumbup.gif nu kaip man gražu kai ne tos pūstos, tortinės, o va tokios iš atlaso ir su kokiu nors ryškiu akcentu nugaroje ar dar kur wub.gif

Vilko negaila schmoll.gif biggrin.gif aj nežinau, aš eclipsej išvis pykta buvau ant Džeiko blush2.gif ir vis vyrui bumbėdavau, tipo kaip čia taip net erzinančiai man tas vilkas veikdavo lotuliukas.gif nu tigi mato, kad Edwa yra ir vsio gali būt ramus dėl tos Belos, ne tai vis tiek lenda visaip kaip ten, bando lotuliukas.gif
O knygoj tai dar labiau jis toks linduoklis buvo aprašytas, tai doh.gif nu bet aišku čia tik mano nuomonė, aš gi prisipažįstu kad Edwos gerbėja blush2.gif biggrin.gif

Dėl pačios knygos parašymo stiliaus, tai man asmeniškai patiko, kad taip ne kosmopoliškai susidėsčiusi, na parodoma kad lyg ir kažkoks stūmimas iš aplinkos yra, tipo tuoktis tik brandžiame amžiuje, vaikai irgi ir panašiai, bet herojai atsilaiko ir dzin tipo, elgiasi taip kaip išeina geriausia jų santykiams ax.gif na tai man tas dalykas patiko, nes užtenka man ir taip naturalioje aplinkoje to viso civilizacijos brukamo reikalo: baik mokslus, pagyvenk, pasidaryk karjerą o poto tik santuoka ir vaikai ir bla bla bla blush2.gif tai bent jau knygą skaitant gali kažkaip atitrūkt, juolab, kad fantastika juk biggrin.gif tas pats ir su filmu, matyt dėl to mane ir užvežė šita saga.

O šiaip tai ypač pirmasis twilight taigi kažkur net skaičiau, kad psichologiškai labai stipriai apeliuota į paauglių sąmonę, būtent tai kas tokius žmones jaudina, ten labai stipriai surišta, dėl to paaugliams ir patiko ypač pirmoji dalis. Na tas toks emo stiliukas, vamvyriškoji idealioji šeimynėlė, Bela tokia visa neideali, paslaptinga, vampyras irgi toks idealus ir paslaptingas, o dar muzika, rokelis ir visi kiti atributai ax.gif

tai vat pasidalinau
Atsakyti
as tai nezinau kokia team.. jauciu labaiu Edva... Bet buvo vilko gaila biggrin.gif
ir siaip man patinka, kad jis taip kovoja smile.gif

***** neatsiranda dar geresnes kokybes... jau noriu paziuret bigsmile.gif biggrin.gif

ne i tema, bet man uzknysa labai sm reklamos sokinejancios cia man pries akis biggrin.gif
Atsakyti