Įkraunama...
Įkraunama...

Ar priauginti nagai gali būti nagams nepriimtini?

Sveikutes,
Gal galetumete pasidalinti kaip geriausia ilieti i geli blizgucius? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Areja @ 2008 11 11, 14:52)
sorry, neskaiciau visko, tik atsakau i temos klausima is patirties. as du kartus buvau prisiauginusi gelinius nagus skirtinguose salonuose, net skirtinguose miestuose, abu kartus tie nagai atsoko. taip, kad isitikinau, kad tai ne prasto darbo isdava, paprasciausiai nepriima  mano organizmas jokiu svetimkuniu.tas pats beje, buvo ir su priaugintais plaukais doh.gif kiek pinigu i bala blink.gif


drinks_cheers.gif bio gelio tikrai ne visų organizmai priima, labai individualu.
Atsakyti
QUOTE(kle0patra @ 2006 03 25, 13:46)
nesu spece, galiu atsakyti, tik is savo patirties smile.gif
atsokinejo, gal delto, kad tarkim daug skalbei, ar buvai pirty, nu zodziu mirkei vandeny, kitas variantas gali buti, kad tikrai nekokybiskai priaugino nagucius, blogai susiause naga pries tepant geli, kad susidare oro tarpai...
del to, kad ar gali nagai nepriimti dirbtinu nagu - abejoju  g.gif  nesu tuo tikra... kazkaip neteko girdet tokio atvejo  rolleyes.gif
o akrilas, tikrai geriau, jis visai neapsilupineja, neatsokineja ir pan smile.gif


si mergaite kalba teisybe nors ir ne spece kaip sake smile.gif as jau dirbu 3 metai, pati pradzia tikrai buvo sunki nes nemokejau gerai paruosti nago ir gaudavosi tokie pat veiksniai kaip puslytes is kampuciu ir t.t. tik deka draugiu deka kurios sutiko buti mano bandymo kiskuciais pradejau savimi pasitiketi ir priimineti kitas nepazystamas klientes. o mokiausi su super geros "Catherine nails colection" firmos geliais, o ir mokytoja buvo tobula, bet kai reikejo vienai pradeti buvo baisu. pradejau dirbti ne su ta firma su kuria mokiausi, o kiek ciudu turejau tai vaje vaje. dabar esu isbandziusi net nebezinau kiek geli gaminanciu firmu bei kiek akrilo pudru taip pat. galiu pasakyti tik tiek kad nera tokio dalyko kaip "nepriima nagas gelio" tikrai nera. tiesiog arba naga blogai paruose arba persistenge. esu pasinesusi isbandyti visu firmu geliu kokius tik imanoma... kad irodiciau ne tik sau bet ir kitom besigincianciom kad taip ar taip... biggrin.gif dariau net gi su tokiu geliu kaip LINA kuri galima isigyti Ebay.com 3 buteliukus uz 15 lt, net gi tas man kuo puikiausiai laike ax.gif aisku prirasiau cia daug raizgalynes, bet sakau konkretu fakta kad viskas priklauso nuo pacios meistres darbo o ne nuo gelio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Areja @ 2008 11 11, 14:52)
sorry, neskaiciau visko, tik atsakau i temos klausima is patirties. as du kartus buvau prisiauginusi gelinius nagus skirtinguose salonuose, net skirtinguose miestuose, abu kartus tie nagai atsoko. taip, kad isitikinau, kad tai ne prasto darbo isdava, paprasciausiai nepriima  mano organizmas jokiu svetimkuniu.tas pats beje, buvo ir su priaugintais plaukais doh.gif kiek pinigu i bala blink.gif



Nagai – tai nebyvos raginės plokštelės, sudarytos iš baltymo keratino.

nagas neviepuoja, ir jam nebutina saules sviesa. gyvoji vieta yra tik nago saknis, kuris slepiasi giliau po odelemis.
tai gi mera tokio dalyko kaip "nepriima mano organizmas" NERA... nebejuokaukit sitaip...
kai meistre labai skuba tada ji visko nesuziuri o tik galvoja "kuo greiciau" todel ir gaunasi taip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hestija20: 03 balandžio 2012 - 17:18
sveikos paneles padekit siandien viena panele ateina nagus tvarkytis pas mane bet pas ja akriliniai nagai uzdeti o as dirbu tik su geliu tai nzn dar ar man viska nudildint ta akrila viska per nauja daryt liet geli kaip naujai ar galima kazkiek palikt doh.gif suprantu kad reiks nudildint bet nzn ar jos naguciai yra jau uzauge ar ne??????padekit doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saules uola @ 2006 03 24, 19:16)
sveikos, prie daugiau nei savaite prisiauginau gelinius nagus, ilgis normalus, atrodo pakankamai naturaliai, man labai patiko ir kuri laika dziaugiausi ir grozejausi savo rankomis, taciau jau po savaites nagai atrode ne itin graziai..visur aplink gyva naga atsilupinejo gelis,jis atsokinejo,atsirado oro tarpai..ar tai mano nagai nepriema gelio, ar tai prastas darbas?jei mano naturalus nagai atsparus dirbtiniems,tai reiskia, kad ir akriliniai nesilaikys, ar as neteisi?Bukit malonios pasidalinkit savo patirtimi ir ziniomis, kaip tureciau pasielgt, ir dar ar korekcijos metu pataisoma tai?

1.Gali būti neprofesonalus darbas.
2.Galite turėti problemų su skydliauke, nes žmonėms kas turi problemų su ja labai dažnai ne tik kad atšoka, o tiesiog nukritinėja geliniai nagai.
3.Nagai nėra atsparūs dirbtiniems, todėl siūlyčiau pas gerą meistrą pabandyti tuos pačius gelinius(jei nėra problemų su skydliauke) arba akrilinius nagučius 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(1986mama @ 2012 05 04, 10:19)
sveikos paneles padekit siandien viena panele ateina nagus tvarkytis pas mane bet pas ja akriliniai nagai uzdeti o as dirbu tik su geliu tai nzn dar ar man viska nudildint ta akrila viska per nauja daryt liet geli kaip naujai ar galima kazkiek palikt doh.gif suprantu kad reiks nudildint bet nzn ar jos naguciai yra jau uzauge ar ne??????padekit doh.gif

šiaip jei jau dirbate su nagais tai turėtumėte žinoti, kad ant akrilo galima lieti gelį, tik reikėtų įspėti klientę, kad po apačia likęs akrilas gali pagelsti ir ji pati turėtų apsispręsti ar norės nusiauginti vis papildant geliu ar nori nuimti akrilą ir lieti gelį 4u.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu savo nagu patirtim ax.gif
1. Buvau nusipirkus kupona nagu padengimu geliu. Padare salone, prancuziska. Po keliu dienu pagelto balti nagu krasciukai g.gif ir veliau nusilupo visas tas gelis verysad.gif
2. Susiradau panele kuri padenge nagus geliu, kadangi mano nagai silpni, labai norejau tvirtesniu neluztanciu nagu. O rezultatas tai pat tas pats - po keliu dienu nuo nagu lankstumo suskilinejo gelis ant krasciuku, luposi nuo tos puses kur odeles.
3. Vel susiradau panele kuri priaugina nagus. Pasidariau pilna priauginima. Bet ir vel tas pat - vis atsokineja gelis prie odeliu. Dabar dar paziurejau kad ir tipsai atsiklijuoja kaikur nuo nagu verysad.gif dirbo su Perfect Nails priemonem, abi paneles baige kursus.


QUOTE(Shupi @ 2012 07 11, 07:25)
1.Gali būti neprofesonalus darbas.
2.Galite turėti problemų su skydliauke, nes žmonėms kas turi problemų su ja labai dažnai ne tik kad atšoka, o tiesiog nukritinėja geliniai nagai.
3.Nagai nėra atsparūs dirbtiniems, todėl siūlyčiau pas gerą meistrą pabandyti tuos pačius gelinius(jei nėra problemų su skydliauke) arba akrilinius nagučius 4u.gif

Jau prededa galvot apie 2 varianta, nes vaikystej buvo rade padidejima unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2012 07 15, 17:57)
Jau prededa galvot apie 2 varianta, nes vaikystej buvo rade padidejima  unsure.gif


Sunku pasakyt ką nors konkrečiai dėl skydliaukės. Gelinius nagus turėjau gal 5 metus, per tą laiką suspėjau ir susirgti ir pasveikt (kalbu apie skydliaukę). Kartais būdavo, kad jau 2-3 savaitę po uždėjimo kraštukai kai kurių nagų atšokdavo, vieną kartą nuo viso nago pilnai gelis atšoko. Iki gelio uždėjimo mano nagai buvo labai silpni, sunkiai augo, lūžinėjo, skilinėjo. Dabar nespėju jų trumpinti, jau antrą dildę nusipirkau biggrin.gif Kaip mano endokrinologė sakė, per daug "šunų norima ant skydliaukės užkart" toli gražu ne visuose bėduose ji kalta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2012 07 15, 18:11)
Sunku pasakyt ką nors konkrečiai dėl skydliaukės. Gelinius nagus turėjau gal 5 metus, per tą laiką suspėjau ir susirgti ir pasveikt (kalbu apie skydliaukę). Kartais būdavo, kad jau 2-3 savaitę po uždėjimo kraštukai kai kurių nagų atšokdavo, vieną kartą nuo viso nago pilnai gelis atšoko. Iki gelio uždėjimo mano nagai buvo labai silpni, sunkiai augo, lūžinėjo, skilinėjo. Dabar nespėju jų trumpinti, jau antrą dildę nusipirkau  biggrin.gif Kaip mano endokrinologė sakė, per daug "šunų norima ant skydliaukės užkart" toli gražu ne visuose bėduose ji kalta  4u.gif

2-3 savaites jau sakyciau daug smile.gif man po keliu dienu matesi krasteliai atsoke (bet nevisu nagu)
Kiek "svieciuosi" apie nagus, tai tuo labiau nesuprantu g.gif
Kita manikiuriste raso: Nei su vienu geliu dirbant nebuna taip kad neatsokinetu krasciukai.
Zodziu sunku rast kazka gero doh.gif
jei kas turetumet geru rekomendaciju Kaune, parasykit i az
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2006 03 27, 23:58)
Bandysiu ir ash pasisakyti.Pirmaji karta buvau uzhsidejusi gelinius nagus,atrodo stengesi manikiurininke,bet tipsu tinkamo dydzhio nesugebejo parinkti,nu,bet ne chia esme,man jau kita diena krashtai nusilupinejo ir atrode lyg jau rejketu papildymo,chia manau buvo blogai uzhlakuotas tas paskutinis sutvirtinamasis sluoxnis (nekruopshchiaj padenge,gal bijojo ant odos uzhtept,taj nedatepe),na o po kokios poros savaichiu tik po vienu nykshchiu atsirado gan nemazhas oro tarpas ir nagas lengvaj nusilupo,o sheip likusieji lajke geraj (vos nulupau).Dabar turiu akrilinius ,atrodo lyg ir neblogaj,tik po nykschiajs vel oro tarpaj atsirado (bajsiaj nervina,mes ten kaupiasi neshvarumaj),bet sako,kad taj dazhnas rejshkynis (mano drauge superiu ilashina po nagu ir priklijuoja) Zhiuresiu kajp po korekcijos su tajs oro tarpajs bus..
O,kad organizmas gali atmesti priaugintus nagus,taj ir ash girdejau,tik plachiau nieko nezhinau..


Jegau, negi neimanoma normaliairasyti? Suauges zmogus bet dergiaisi kaip pacanke doh.gif
Atsakyti
o kas del nagų, tai aš pvz dirbu tokį darbą, kad rankos (taip pat ir nagai) pastoviai mirksta vandeny, šarmuose, su rūgštimis aišku dirbu su pirštinėmis, bet čia tas jau bet kokiu atveju, kad ir ne dirbtiniai nagai suprantama, ir pan., ir atšokinėti pradeda tik po kokių 2-3 savaičių.
Atsakyti
Sveikos,

prieš savaitę prisiauginau nagus.. ilgis super, forma super..nulakavo gražiai.. nors gal ir netvarkingai atrodė kita nago pusė. Po poros dienų pradėjo kilti man tas gelis. Nuėjau pas kitą manikiūrininkę, ji pasakė, dar galit drąsiai vaikščiot savaitėlę..atėjau po savaitėlės, jis man padarė korekciją ir atrodo kraupiai.. formos kai kurių nagų ne į temą, apie lakavimą tyliu....


gal turit vilniuje mergaičių, kurios nebrangiai pagrąžintų formą ir perlakuotų..ar iš naujo priaugintų..net nežinau. baisu žiūrėt man į juos : (((
Atsakyti