Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė/ psoriazė- 2 dalis

QUOTE(gekoniuke @ 2007 01 11, 16:16)
Raminančius žmonės geria ne tik todėl, kad jį aplinka veikia. Neįsivaizduoju pirmos pagalbos žmogui kai jam ūmus ausies arba danties uždegimas, vien nuskausminantys ir antibiotikai mažai padeda, ir vargu ar aplinką pakeitus pagerės. Jei jūs neužmiegat kelias naktis(tarkim anūkėlis pakeliui, o marti nelabai stipri), nerimaujat, pervargstat ir viskam išsisprendus nebeužmiegat, nes organizmas įsistresavęs. Pataisykit jei visiškai neteisi pasirodžiau mastau.gif


Na, as pries raminancius net ir tokiais atvejais... Mano "raminantys" yra mano vyras - tiesiog atvirai pasikalbu su juo, jei kas spaudzia mano mintis, apsikabinam ir problemas issprendziam kalbedamiesi. Jei neturit artimo zmogaus, tai yra psichologai... Dar mane pakankamai atpalaiduoja zoleliu (bet kokiu - kad ir kmynu, ramuneliu) arbata.
Dar man labai padeda mano kates, tiesiog pasigaunu jas ir ka nors joms darau, kad murktu - glostau arba sukuoju. Tai labai nuramina, atitraukia nuo nerima sukelusiu minciu...
Na, cia mano nuomone, gal as tiesiog kitaip kovoju su skausmu (tiek umiu, tiek psichologiniu). Gerti raminancius bandant pagydyt psoriaze, man atrodo absurdas...
Atsakyti
turiu klausimą, turint psoriazę ar niežti galvos oda? nes aš va abejoju, ar man dermatitas ar psoriazė, dermatologė teigia dermatitas ir išsausėjus oda tik.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija @ 2007 01 12, 00:26)
turiu klausimą, turint psoriazę ar niežti galvos oda? nes aš va abejoju, ar man dermatitas ar psoriazė, dermatologė teigia dermatitas ir išsausėjus oda tik.... doh.gif

gali niežtėti, gali ne - vat ir atsakymas doh.gif
Atsakyti
biggrin.gif manau, kad jei jau reikia raminaciu tai geriau ju isgerti - as irgi gerdavau kai busena tokai buvo kai zliumdavau nuo vieno zodzio pati nesuprasdama ko - bet aplinkybe stokiso budavo darbas plius sesija ir nieko nespeji reikalu padaryti kruva o tik 24 val. paroj doh.gif bet siaip gerimui raminanciu tableciu vien tam kad poziuri pakeistum be ligos ar priezasties NEPRITARIU.

siaip man asmeniskai labai padejo hemoapatija - super gydziausi gan ilgai - tuo metu kai pradejau hemoapatiaj atrode kaip sarlatanizmas - labai priezinausi mama nutempe - pradejau pas viena gydytoja ji issiseme - tada parekomendavo kita po beveik 2 metu rezultatas buvo thumbup.gif - dabar jau astuoni metai kaip nesigydau - busena pusetina yra berimu bet harmoniniu tepalu beveik nenaudoju - esu dekinga savo gydytojai hemoapatei, kuri plius pagal tradicine medicina ir dermotologe ploja.gif aciuks.gif nors sako kad hemoapatija psoriases gydymui neefektyvi bet man tikrai labai suveike - na tik gyvenu ne visiskai pagl taisykles ir valgau bile ka ir nuovargis ir stresas dar ir vyno isgeriu ir dar raudono ir parukau kartais - bet paskaiciu jusu foruma labai pagavo entuziazmas sveikai gyvent aciuks.gif tik biski valios truksta . siaip dar esu skaicius kad visi sergantieji pso turi didesni polinki i gerima ir rukyma schmoll.gif blogai bet ka padarysi taip jau yra ir pasiteisinu save kartais "ant to"

o jus saunuoles ypac cili, kuri nenuleidzia ranku, taip pat tokia delusion buvo ir mamukas ir naca- zaviuosi jumis merginos - man asmeniskai tai vis negerai vis trukdo ta prakeikta mano pso - vis varzau save daug ko nedrai del jos bet is kitos puses uzsispiriu ir sakau sau - "taigi as tokia kaip visi na ir kas kad sergu vat imsiu ir padarysiuir parodysiu sau kad ir as galiu"
taigi laikykimes merginos auksciau nosis mes thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(Katu @ 2007 01 11, 16:41)

Dar man labai padeda mano kates, tiesiog pasigaunu jas ir ka nors joms darau, kad murktu - glostau arba sukuoju. Tai labai nuramina, atitraukia nuo nerima sukelusiu minciu...

o del kaciu tai cia irgi gal pso poveikis mano psichologijai o gal amziaus biggrin.gif tiksliai nensustatyta biggrin.gif bet fakta stas kad iki dabar isskyrus vaikyste labai nemegau kaciu - o va dabar jau keletas metu kai dievunu kates - tik biski man su jom nesiseka arba zusta arba suserga - taigi dabar neturiu ir po paskutines kates sakiau daugiau gyvenime neauginsiu kates - bet jei atvirai tai labai norisi ax.gif dar viena isigyt - na ta jau tikrai butu trecioji ir paskutine wub.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Teks priimt ir mane į savo "nelaimėlių" būrį....Mano mažoji dukriukė turį tą nemalonumą.....Nuo 6 metų prasidėjo..
QUOTE(Euforija @ 2007 01 11, 23:26)
turiu klausimą, turint psoriazę ar niežti galvos oda? nes aš va abejoju, ar man dermatitas ar psoriazė, dermatologė teigia dermatitas ir išsausėjus oda tik.... doh.gif

Niežti..., bent jau mums...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsius: 12 sausio 2007 - 01:05
QUOTE(Euforija @ 2007 01 11, 22:26)
turiu klausimą, turint psoriazę ar niežti galvos oda? nes aš va abejoju, ar man dermatitas ar psoriazė, dermatologė teigia dermatitas ir išsausėjus oda tik.... doh.gif


man tai žiauriai niežti, atsirado va naujas židinukas,nedidelis, bet taip niežti, kad uch mastau.gif mastau.gif


QUOTE(Kreuklele @ 2007 01 12, 00:37)
o jus saunuoles ypac cili, kuri nenuleidzia ranku, taip pat tokia delusion buvo ir mamukas ir naca- zaviuosi jumis merginos -


blush2.gif ką jau čia irnesakyk.gif per keletą metų jau visko išbandyta, savo organizmą geriau pažinau ax.gif

QUOTE(Ramsius @ 2007 01 12, 01:05)
Labukas 4u.gif
Teks priimt ir mane į savo "nelaimėlių" būrį....Mano mažoji dukriukė turį tą nemalonumą.....Nuo 6 metų prasidėjo..

Niežti..., bent jau mums...

ujėėzus.... unsure.gif papasakok, kur židinukai, kuo gydotės ir t.t. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija @ 2007 01 11, 23:26)
turiu klausimą, turint psoriazę ar niežti galvos oda? nes aš va abejoju, ar man dermatitas ar psoriazė, dermatologė teigia dermatitas ir išsausėjus oda tik.... doh.gif


Niežti, ypač kai tepuosi Psoratenu. Tepantis Eucerinu, tas niežulys apmažėjo, tačiau kartais pasitaiko. Niežulį man sumažina šampūnai - plaunuosi jais 1-2 kartus per savaitę (naudoju Eucerin šampūną ir tą kažkokį su dervom rudam buteliuky)

O dėl psoriazės ir rūkymo/gėrimo tiesioginio ryšio visai nematau - aš net nesu pabandžiusi parūkyti, nes kažkaip nuo rūkančių žmonių sklindantis kvapas (ypač moterų) man sukelia neigiamas asociacijas. O dėl alkoholio vartojimo, tai irgi nemanau, kad yra kažkoks ryšys - man nuo trečdalio taurės vyno pasidaro bloga, todėl verčiau iš viso negeriu : doh.gif Kažkaip iš vis neturiu polinkio šitiems žalingiems įpročiams...
Atsakyti
Vakar išbandžiau Nizoralio šampūną, tai patys plaukai blizga, bet galva išvis niežti,sėdžiu darbe ir kasausi kaip nesiprausus bomžiukė mastau.gif mastau.gif doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2007 01 12, 10:37)
Vakar išbandžiau Nizoralio šampūną, tai patys plaukai blizga, bet galva išvis niežti,sėdžiu darbe ir kasausi kaip nesiprausus bomžiukė mastau.gif mastau.gif  doh.gif  blush2.gif


Užuojauta, nuo šito ir man labai niežtėdavo, ir kaina didelė. Nuo vaikystės jo nebeperku, nes ir plaukus jis nusausindavo iki šiaudų lygio... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 01 12, 09:42)
Užuojauta, nuo šito ir man labai niežtėdavo, ir kaina didelė. Nuo vaikystės jo nebeperku, nes ir plaukus jis nusausindavo iki šiaudų lygio...  doh.gif


o tu gal naudoji Plytar?
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2007 01 12, 10:58)
o tu gal naudoji Plytar?


Jo, atrodo Polytar vadinasi, bet šiaip naudoju ir Eucering Urgo kažkokį. Vieną naudoju duše, kitą - vonioje smile.gif
Polytar labai smirda, bet niežulį nuėmė, ne po pirmo karto, bet po kokio trečio...
Atsakyti
Euforija Paskelbta Vakar, 23:26
turiu klausimą, turint psoriazę ar niežti galvos oda? nes aš va abejoju, ar man dermatitas ar psoriazė, dermatologė teigia dermatitas ir išsausėjus oda tik....


Man tai niežti ir labai. Turiu tik galvoj (ant kuno niera tfu tfu tfu)bet jau niežėjimas doh.gif ne visada aišku, pastebėjau kad išsiplovus galvą neniežti pirmą dieną, bet jau antrą tai pradeda niežtėti.

Kreuklele Paskelbta Šiandien, 01:37

siaip man asmeniskai labai padejo hemoapatija - super

drinks_cheers.gif pritariu kriauklelei drinks_cheers.gif man irgi tik hemoapatija padėjo prieš kokius 4-5 metus kai pirmą kartą atsirado. Kai išsigydžiau 2 -3 metus buvo ramu, o dabar vėl atsirado galvoj tai manau vėl gydysiu tik homeopatinėm priemonėm
Atsakyti