Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Apklausa: Kiek išleidžiame garderobui per mėnesį (vidutiniškai)? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Loxxy @ 2011 11 25, 13:12)


DontStop gal netyčia turit ir šito nėrimo schemas? Noriu tokio...  bigsmile.gif


Šį modelį mezga Osinkoje, šitoje temoje, ten ir schemos, ir paaiškinimai, ir kitų auksarankių įgyvendinimai 4u.gif

QUOTE(melynesne @ 2011 11 25, 13:42)
Hmm.. bet sakote, kad spalva rūbo turi tikti žiūrint be makiažo, kad nereikėtų `datempinėti` su makiažu, bet pati datempinėjat save  g.gif


Niekada tai neteigiau ir net niekada neprašau tipo nustatymui siųsti nuotraukas be makiažo. Aš apriori manau, kad moteris visada turi būti su makiažu cool.gif
QUOTE(solo @ 2011 11 25, 14:21)
Dontstop, turėjau omeny norėčiau turėti daugiau pinigų, kad galėčiau labiau save papuošti smile.gif

Shana, man tavo plaukų spalva idealiai tau tinkanti berods 9 foto, su taškuota palaidine. Švyti.


Tai viskas ok, aš gi juokauju smile.gif

O niekam daugiau nepasirodė, kad Shanai labiausiai tinka tamsi spalva (pirma foto)? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2011 11 25, 14:21)
thumbup.gif  lotuliukas.gif  permatomi  lotuliukas.gif


Butent... Taip butu, jei nedazyciau smile.gif
Atsakyti
laba diena visom, aciu uz naujus namucius 4u.gif ir registruojuosi as smile.gif
QUOTE(dontstop @ 2011 11 25, 10:07)

jau koks grazus man sitas megstukas ir spalvos labai patinka smile.gif

kai pagalvoju gerai man kad mano tamsus antakiai ir blakstienos, tai nera butinybes ir dazytis biggrin.gif nors blakstienas tusu daznai pasidazau smile.gif
kai nusipelnysiu slaptazodzio tai galesiu ir as savo nuotrauku ikelt, gal dar patikslinsit potipi, nes kad ruduo tai tikiu esu, nes zemiskos spalvos siltos patinka man. smile.gif
Atsakyti
as cia ne visai i tema dbar, bet kur jus matot ta translate mygtuka osinkoj? as kirilica skaitau, bet labai daznai nesuprantu ka perskaitau, tai man lengviau butu jei i anglu isverstu.. anksciau per google translate verciau, bet butu patogiau tiesiai osinkoj
Atsakyti
Nu ir plepat biggrin.gif
QUOTE(manjana @ 2011 11 24, 22:21)
Dėl prisijungimo - aš pvz galvoju kad man galima duot prisijungimą, nes savo snukelį viešai rodžiau  su visom spalvom  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif Manau Mañana nusipelne vien del to, kad dideli darba atliko fotkinantis su spalvom ir cia ikele visuotiniam aptarimui.

QUOTE(vilmuke3 @ 2011 11 24, 22:39)
** - aciu, jei kazkas bus aktualu kreipsiuosi pagalbos, 

Ner problemu. As tuoj, su pas rusus uzejusiu bumu pirkti cia NT, pasidarysiu profesionali verteja, prisiminsiu ir tai, ko nemokejau lotuliukas.gif

QUOTE(femme @ 2011 11 25, 09:29)
Dėl prisijungimo prie albumo - siūlyčiau tokias taisykles: jei noriu žiūrėti kitas, privalau ir pati pasirodyti mirksiukas.gif

Man tinka tokios taisykles smile.gif

QUOTE(bytte @ 2011 11 25, 12:36)
siunčiu slaptažodį Perfect ir manjanai...
toliau sprendžiat dėl Gendre's, ji nori savo foto įkelt...
...toliau kas sekantis... stojat eilėn biggrin.gif

As Gendrei duociau, irgi ja ne pirma kart temoj matau 4u.gif

QUOTE(bytte @ 2011 11 25, 12:44)
, dažydavau tik aki buvau raudonplaukė su ryžai rudais šešėliais biggrin.gif

Idomu butu pamatyt.

QUOTE(Mamce @ 2011 11 25, 13:15)
  Dabar as giliam susimastyme  g.gif Ar galiu buti tarpinis tipas??? 

Gali buti vienas tipas su stipria kokio nors kito tipo itaka 4u.gif

QUOTE(solo @ 2011 11 25, 13:21)
Shana, man tavo plaukų spalva idealiai tau tinkanti berods 9 foto, su taškuota palaidine. Švyti.

4u.gif
Dabar vel tokia, vakar plaukus daziau ax.gif po 2 sav kazkiek pablunka rolleyes.gif

QUOTE(dontstop @ 2011 11 25, 13:29)
O niekam daugiau nepasirodė, kad Shanai labiausiai tinka tamsi spalva (pirma foto)?  ax.gif

Shanai paciai patiko, bet buvo tokia problema (be to kad sviesios saknys lindo po 2 sav tongue.gif ) - kaip ir sakei, reikejo nuolat normaliai pilnai dazytis, t.y. nepasipiesus veido budavau blyski labai. O su sviesesne spalva taip veido piesti nereikia rolleyes.gif

Siandien keliausi 5 ryto ir prisiminiau Dontstop, pasiziurejus i veidrodi, ir jos apibudinima apie veida kaip kauke be spalvu ir seseliu lotuliukas.gif

Gute444, as stociau i stivykla tu, kurios mano, kad jus pavasaris. Siltas tipas, ir pagal amne ne ruoduo - lieka pavasaris g.gif

Osinkos nuoroda Rudeneliams 4u.gif
http://club.osinka.ru/topic-76994
Papildyta:
Uzplauke...
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 25 lapkričio 2011 - 14:00
QUOTE(manjana @ 2011 11 24, 22:21)
Dėl prisijungimo - aš pvz galvoju kad man galima duot prisijungimą, nes savo snukelį viešai rodžiau  su visom spalvom  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif Duodam smile.gif

O aš per šiuos 11 mėnesių išleidau vidutiniškai 425 Lt per mėnesį drabužiams ir avalynei (gali būti įsipainioję ir keli vyro drabužiai), buvo tokių mėnesių, kai 800 Lt, buvo, kaip 400 Lt, buvo kad 0 Lt. Šį mėnesį tai 1200 Lt, bet čia ir su vyro batais blush2.gif Dar galbūt netikslu čia, nes šiais metais vyko intensyvus kapsulės formavimas, tai gal kitų metų duomenis reiktų žiūrėti g.gif
Atsakyti
ai, jau radau ta stebuklinga mygtuka.
sita, panos, as skambinau ka tik i grozio salona "Sigijola" Vilniuje, jie daro testavima pagal BFAS, trunka 1,5val, kainuoja 70lt, parenka spalvas, bet duoda tik popierini bukleta su tom spalvom. asmenine pilna palete kainuotu 310lt, bet sake dabar amerikieciai jos negamina, tai kol kas galima tik nusistatyti tipa ir tureti tas popierines spalvas, kurios ne visai atitinka realybe (bet kaip man sake, konsultantai pasakys i ka mazdaug atkreipti demesi ir kaip tiksliau spalvas pasirinkti). dar papasakos kaip makiaza darytis, kokias spalvas rinktis ir t.t.

as tiesa sakant i ta salona nusipirkau kupona depiliacijai, tai manau kad susigundysiu ir tipa pratestuot pas profesionalus.. 70lt vis del to ne taip ir daug, as tikejausi, kad ten milijonus kainuos profesionaliai tipa nusistatyti smile.gif)
Atsakyti
Merginos, byttes pagalba kelis kartus persidažiau plaukus laugh.gif. Dėsiu savo nuotraukas į albumą - ar padėsit apsispręst, kuri spalva ,,mano"?
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2011 11 25, 15:24)
Merginos, byttes pagalba kelis kartus persidažiau plaukus laugh.gif. Dėsiu savo nuotraukas į albumą - ar padėsit apsispręst, kuri spalva ,,mano"?

tai jau dabar privalai dėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2011 11 25, 15:33)
tai jau dabar privalai dėt biggrin.gif

Jau įdėjau. Jūsų teismui unsure.gif

LAUKIU NUOMONIŲ ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2011 11 25, 14:24)
Merginos, byttes pagalba kelis kartus persidažiau plaukus laugh.gif. Dėsiu savo nuotraukas į albumą - ar padėsit apsispręst, kuri spalva ,,mano"?


as galvojau ten bus realiai plaukai perdazyti bigsmile.gif man soft summer graziausiai atrodo blush2.gif
Atsakyti
Kai kūriau apklausą, turėjau omeny vidurkius, Malena gerai paaiškino, kaip juos apskaičiuoti 4u.gif
Aš pati skaičiuoju pusmečio vidurkius. Šį mėn garderobui išleidau 27,50 lt, mėnesio gale skaičiuosiu ir viso pusmečio vidurkius (6 - 11 mėn), pastarojo pusmečio (12 - 5 mėn) rezultatas buvo 205 lt/mėn 4u.gif
Atsakyti