Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Apklausa: Kiek išleidžiame garderobui per mėnesį (vidutiniškai)? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Merginos vat apie tokias vasaros paletes spalvas aš kalbėjau, kurios man netinka. Jos yra ir cool winter paletėje... nežinau dėl intensyvumo, gal kiek ryškesnės. Tai va, osinkoje merginos perkasi pagal asmenines paletes drabužius ir rodosi... kaip ir šis varinatas... žinokit aš taip pat atrodau su tokiom spalvo, ir manau kad atrodau ne kaip... o kaip jums atrodo?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2011 11 25, 15:39)
as galvojau ten bus realiai plaukai perdazyti  bigsmile.gif man soft summer graziausiai atrodo  blush2.gif

Soft summer, pagal mane, geriausiai tinka drinks_cheers.gif Pavasariniai ir rudeniniai look'ai veidą padaro rožinį kaip paršiuko. Natūralus tipas, manau, kad vasara g.gif
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2011 11 25, 15:39)
as galvojau ten bus realiai plaukai perdazyti  bigsmile.gif man soft summer graziausiai atrodo  blush2.gif

schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Realiai tikrai ne biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Na, bet vaizdas daugiau mažiau aiškus gal g.gif

Ačiū už nuomonę, dominica 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2011 11 25, 15:41)
kaip... o kaip jums atrodo?


Veidas kaip nuskalbtas unsure.gif Gal spalvos kiek per ryškios unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 11 25, 15:43)
Soft summer


Ačiū už nuomonę biggrin.gif

Soft summer laimi? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2011 11 25, 15:41)
ir manau kad atrodau ne kaip... o kaip jums atrodo?

Kažkaip per intensyvi ta striukės spalva, manau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2011 11 25, 14:24)
Merginos, byttes pagalba kelis kartus persidažiau plaukus laugh.gif. Dėsiu savo nuotraukas į albumą - ar padėsit apsispręst, kuri spalva ,,mano"?

As balsuociau taip
1 Minkstas ruoduo
2 Soft vasara
Manau be didelio vargo galetum mi8gruoti i viena ar i kita tipa. IMHO

QUOTE(bytte @ 2011 11 25, 14:41)
.. kaip ir šis varinatas... žinokit aš taip pat atrodau su tokiom spalvo, ir manau kad atrodau ne kaip... o kaip jums atrodo?


schmoll.gif Veidas negraziai ziurisi sitos spalvos fone
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 11 25, 15:50)
As balsuociau taip
1 Minkstas ruoduo
2 Soft vasara

Ačiū, Shana. 4u.gif

Soft vasara jau 3 ........ unsure.gif

Faktas, kad ne pavasaris doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2011 11 25, 14:41)
Merginos vat apie tokias vasaros paletes spalvas aš kalbėjau, kurios man netinka. Jos yra ir cool winter paletėje... nežinau dėl intensyvumo, gal kiek ryškesnės. Tai va, osinkoje merginos perkasi pagal asmenines paletes drabužius ir rodosi... kaip ir šis varinatas... žinokit aš taip pat atrodau su tokiom spalvo, ir manau kad atrodau ne kaip... o kaip jums atrodo?



Labai pamėlus, sušalus g.gif
Atsakyti
Manjana, prašom pareikšti savo nuomonę apie mano spalvinį tipą flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2011 11 25, 14:52)
Ačiū, Shana.  4u.gif

Soft vasara jau 3 ........  unsure.gif

Faktas, kad ne pavasaris  doh.gif



Aha, aš irgi maniau iš pirmos foto kad bus pavasaris, bet ne... Irgi balsuoju už Soft Summer, antroj vietoj - Soft Autumn 4u.gif
Atsakyti
manau visi liks prie soft summer nuomonės, kadangi toje foto ji ir buvo su soft paletės megztuku, tik plaukus patamsinau. Soft autumn irgi reiktų patamsint, bet nesigavo natūraliai, tai palikau tokius kokie buvo... O drabužis išvis visur kažkaip dirbtinai atrodo prie bendro vaizdo... šešėliai tai lieka nuo tikrosios spalvos ax.gif
o Perfect sakė kad naturaliai ji stravbery atspalvio plaukus turi arba bent vaikystėj turėjo... tai tada išeina kad turėtų būt warm spring. Tik neįsivaizduoju aš jos su tokio ryškumo drabužiais...
man asmeniškai soft variantas labiausiai 4u.gif
Atsakyti
Tema bandau sekti,bet su jumis sunkiai paspeju.nera sita tema nr.1 kuria skaitau,tad sudetinga:) del slaptazodzio,aisku noreciau,labai smalsu pamatyti realias foto ir tiupu speliones,ypac idomu buvo del byttes,kai ji taip daznai abejoja.bet pati dabar nedesiu.jau dejau viesai savo foto cia vienoje is pirmiausiu temu;) o dabar nedeciau,nes totaliai neturiu ka.isleidziu 0Lt, nes finansine krize smile.gif
Atsakyti