QUOTE(guruguru @ 2011 11 27, 14:51)
Minėjau atvejį apie Italiją. Nežinau, čia gal nėra pavydas, bet visgi pamąstai, kodėl tavo vaikas kitoks, jo niekas neveža į Italiją. Patikėkit, mes abu dirbam, stengiamės, bet savo vaikų taip poilsiauti neišgalim.
Kodėl jūsų vaikas kitoks? Todėl, kad jis turi mamą


Tas morkas ar obuolius mokytoja tikrai galėjo ir pati nupiešti arba su vaikais kartu padaryti, čia jau jokio pateisinimo nėra. Ji jau nuo pat pirmos klasės daro skirtumą - vaikai iš šeimos ir vaikai be šeimos, o turėtų būti kaip tik atvirkščiai. Vaikas praverkė visą šventę, siaubas kažkoks. O ką mokytoja? Ar ji kaip nors į tai sureagavo? Taigi neužilgo gali prasidėti ir patyčios, nes mokytoja pati parodė - tie vaikai kitokie, jiems nereikia kaukių ir t.t.
Žinau mokytojų, kurios savo klasės vaikui iš savo kišenės kiekvieną mėnesį moka už baseiną, į kurį važinėja visa klasė. Aišku, jos to daryti neprivalo, bet daro, kad tas vaikas nors čia nesijaustų kitoks. Ir už spektaklius sumoka. Ir nesiaiškina, ar globos namai privalo ar neprivalo už vaiką mokėti.
Smaika, nežinau, gal čia nuo globos namų priklauso? Mūsų choro repeticijos prieš Kalėdas vykdavo ir savaitgaliais, ir labai vėlai vakare, bet tą mergaitę iš globos namų jos auklėtoja visuomet atvesdavo į repeticijas ir parsivesdavo, nors būdavo, kad repeticija baigdavosi ir apie 20.