Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

QUOTE(Pina @ 2011 12 06, 16:19)
Jėzau kaip reikia tokių pavyzdžių smile.gif Tam, kad viskas neatrodytų beviltiška, tam, kad po to n-tojo karto ir vėl galėtum tikėt... Nes ištikrųjų atrodo, kad anksčiau ar vėliau pasiseka visoms, tik ne tau  verysad.gif Ypač tada, kai,atrodo,net nėra jokių akivaizdžių priežasčių nesėkmei...

Kaip gerai, kad yra SM, kur galim viena kitai pasiguost, pasidžiaugt, palaikyti viena kitą, palinkėti sėkmės, paraginti, padėti  thumbup.gif
Va kaip ištižau  blush2.gif Mergikės  wub.gif

Taip-labai reikia tokiu istoriju..... Kokioj tu stadijoj, Pina?
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 12 06, 16:24)
Kokioj tu stadijoj, Pina?


Kuria prasme? g.gif
Aš po antro nepavykusio ivf, tarp kurių buvo du snaigutėm verysad.gif Dabar noriu pasidaryti genetinius ir AFS, dar turiu tris snaigiukus, žadu po Naujų vėl startuot...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pina: 06 gruodžio 2011 - 15:29
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 12 06, 16:16)
deja hcg 0.500 cry.gif

ojei.... uzuojauta Boruziuk, laikykis!!!! Kaip cia taip, kaip koks dugnas si menesi... o spalis toks geras buvo..... Dabar tik ant Vejos1 geru ziniu laikomes.....
Papildyta:
QUOTE(Pina @ 2011 12 06, 16:27)
Kuria prasme?  g.gif
Aš po antro nepavykusio ivf, tarp kurių buvo du snaigutėm  verysad.gif Dabar noriu pasidaryti genetinius ir AFS, dar turiu tris snaigiukus, žadu po Nujų vėl startuot...

Saunuolyte, kad ranku nenuleidi. AFS santariskese darysi?
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 12 06, 17:16)
deja hcg 0.500 cry.gif



kaip gaila mergyt unsure.gif liudziu su tavim. kur ivf dareisi? ar turi dar saldytu? darysi?
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 12 06, 16:29)
Saunuolyte, kad ranku nenuleidi. AFS santariskese darysi?


Noriu Santariškėse, bet kad neturi jie ten kažkokio reagento tam tyrimui ... Skambinau klaust, tai sako, nežinia kada gaus doh.gif Galvoju gal daryt Sorpo, nes vistiek mokamas tas tyrimas, gyd man surašiusi, kokius reikia daryti, tai bandysiu kitur ieškotis.
Papildyta:
Boruziuk kuris tau buvo ivf?
Atsakyti
QUOTE(Pina @ 2011 12 06, 16:34)
Noriu Santariškėse, bet kad neturi jie ten kažkokio reagento tam tyrimui ...

nieko sau.... cia LT, stebuklu zeme.. Tik si menesi mazai tu stebukliuku verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 12 06, 16:37)
nieko sau....  cia LT, stebuklu zeme..  Tik si menesi mazai tu stebukliuku  verysad.gif

Aš galutinai baigiu nusivilt visomis valstybinėmis gydymo įstaigomis. Įsivaizduokit, kokia padėtis rajonų ligoninėse...
Čia šiaip, tarp kitko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(spinsa @ 2011 12 06, 17:29)
kaip gaila mergyt  unsure.gif liudziu su tavim. kur ivf dareisi? ar turi dar saldytu? darysi?

dariausi klp. pas S. saldytu neturim
Papildyta:
QUOTE(Pina @ 2011 12 06, 17:34)
Noriu Santariškėse, bet kad neturi jie ten kažkokio reagento tam tyrimui ... Skambinau klaust, tai sako, nežinia kada gaus  doh.gif  Galvoju gal daryt Sorpo, nes vistiek mokamas tas tyrimas, gyd man surašiusi, kokius reikia daryti, tai bandysiu kitur ieškotis.
Papildyta:
Boruziuk kuris tau buvo ivf?

tai pirmas IVF
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 12 06, 16:47)
dariausi klp. pas S. saldytu neturim
Papildyta:

tai pirmas IVF


oi, boruziuk, jei tas tave paguos, tai kitas tikrai bus sėkmingas rolleyes.gif Daugumai mergaičių antras tikrai sėkmingas būna, tad aukštyn nosytę 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras, mergaitės hi.gif

QUOTE(boruziukas1 @ 2011 12 06, 15:16)
deja hcg 0.500 cry.gif


BORUŽIUK, užjaučiu... 4u.gif Gaila, kad neturit snaigiukų unsure.gif Bet gal pavasaris atneš tau gerą žinią, o tu mums ax.gif Laikykis mergyt friends.gif

Bijau ir taip to ivf, o dar po tiek nesėkmių išgirstų net ūpas tuoj dings schmoll.gif
P.S. Šiandien turėčiau sužinot, kaip man sekasi augint savo folikulus ir kada punkcija. O Dievuliau...
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2011 12 06, 16:56)
Bijau ir taip to ivf, o dar po tiek nesėkmių išgirstų net ūpas tuoj dings schmoll.gif


Nežinau, man gal po tiek išgyvenimų smegeniukai pasisuko prieš laikrodžio rodyklę, bet aš pradėjau tikėt tam tikrais dėsningumais... biggrin.gif Pastebėjau, kad po nesėkmių srauto greitai seka sėkmingų ivf banga ir atvirkščiai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 12 06, 17:47)
dariausi klp. pas S. saldytu neturim
Papildyta:

tai pirmas IVF



o kiek tau buvo isodine?
Atsakyti