Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

QUOTE(J01 @ 2011 12 06, 19:11)
labas vakaras, tai kad as dirbti pradejau, tai retai dabar i sm ilendu, sekasi taip, kad HCg dar nedariau ir nedarysiu kolkas, turbut tik sestadieni jei viskas gerai, pilva maudzia krutine nejautri, tai vis galvoju ar cia verta tuos vaistus gerti, siandie man 10 d. nuo punkcijos ir 8 d. nuo isodinimo, dariausi vakare grizus NT - spyga, tai kad ruosiuosi blogiausiam, ypac kai cia naujienos kasdien vis blogyn eina  doh.gif


verysad.gif laikykis  verysad.gif
Papildyta:

o kiek lasteliu tau isodinu ir keliu dienu?



dar nenusimink ,dar tij 8 dienos ,gal dar viskas susitvarkys.. 4u.gif
Papildyta:
[quote=Pelargonija,2011 12 06, 18:47]
Pasiskaityk temą apie Rygos reprodukcijos centrą
http://www.supermama...howtopic=521418
Radau tik archyvuose, gal naujos nieks nesukūrė.
Šeimos važiuoja savo iniciatyva, kai nesuranda priežasčių.
Bykova pridaro krūvas tyrimų, paskiria sureguliuoti nukrypimus nuo normų (hormonų, kraujo ir pan.), "išgaudo" visokias zarazas. Paskui skiria kraujo arba donoro kraujo perpylimus.
Ir jau nemažai kam pavyko 4u.gif
[/quote

o tai cia tu zarazu neistiria ??? kazin kaip zinot ar musu atvejui cia reikiai tokiu tyrimu ,as tokia pasimetus ,gal i situs reikalus per dag gilinuos ??? unsure.gif
Atsakyti
Prisiduodu mergaitės su manau nelabai kokiom žiniom...


Šiandien penkta stimuliacijos diena, turiu 6 ar 7 beveik vienodo dydžio(11,12mm) folikųlų. Gydytoja džiaugiasi, kad taip tvarkingai visi auga, o aš galvoju, kad galėjo jų būti ir daugiau...Bet jau folikulus žiauriai jaučiu, maudžia pilvo apačią schmoll.gif Kaip sakot, ar priaugs dar folių ar ir su tiek gali įvykti stebuklų? Kada jūs imat nedarbingumą? Nežinau jau dabar, kaip reik į darbą ryt nuslinkt...


Ar teisybė, kad IVF metu apvaisintas kiaušialąstes tiesiog suleidžia į gimdą ir viskas, kaip per IUI?

SIDABRIUK, nesijaudink, ne tu viena giliniesi. Aš irgi bandau, bet nelabai dar susigaudau tose bakterijose, hormonų ir, kt, kiekiuose ir t.t. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 06 gruodžio 2011 - 20:45
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 12 06, 21:54)

o tai cia tu zarazu neistiria ??? kazin kaip zinot ar musu atvejui  cia reikiai tokiu tyrimu ,as tokia pasimetus ,gal  i situs reikalus per dag gilinuos ???  unsure.gif

Kai kuriuos tyrimus galima ir Lt pasidaryti, tik nežinia kas juos komentuos ir reikalui esant, paskirs gydymą. Geriausia visą kompleksą tyrimų daryti vienoje vietoje, ir kad juos paskirtų gyd. kuris galės vėliau paskirti gydymą. Kiekvienas atvejis individualus, vieniems radus nukrypimus skiriamas gydymas, kitiems nieko neradus daromas tik LIT (čia aš apie RRC).
O kad giliniesi tai sveikintina, geriau viską išbandyti, negu nejudėti į priekį mirksiukas.gif Aš po kiekvieno nepasisekusio IVF sukdavau sau galvą kokius tyrimus dar galima būtų pasidaryti, ką dar išbandyti...
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2011 12 06, 20:41)
Prisiduodu mergaitės su manau nelabai kokiom žiniom...
Šiandien penkta stimuliacijos diena, turiu 6 ar 7 beveik vienodo dydžio(11,12mm) folikųlų. Gydytoja džiaugiasi, kad taip tvarkingai visi auga, o aš galvoju, kad galėjo jų būti ir daugiau...Bet jau folikulus žiauriai jaučiu, maudžia pilvo apačią schmoll.gif Kaip sakot, ar priaugs dar folių ar ir su tiek gali įvykti stebuklų? Kada jūs imat nedarbingumą? Nežinau jau dabar, kaip reik į darbą ryt nuslinkt...
Ar teisybė, kad IVF metu apvaisintas kiaušialąstes tiesiog suleidžia į gimdą ir viskas, kaip per IUI?

SIDABRIUK, nesijaudink, ne tu viena giliniesi. Aš irgi bandau, bet nelabai dar susigaudau tose bakterijose, hormonų ir, kt, kiekiuose ir t.t. g.gif



as manau kad uztenka,aisku kuo daugiau tuo geriau,bet dziaugis ka turi pas kitas ir tiek nera... mirksiukas.gif nedarbinguma man israso po isodinimo visada,tada kaip tik buna reikialingos dvi savaites ,aisku jei viskas baigiasi gerai ,tai tesia toliau,o del isodinimo tai nezinau kaip per iui,bet cia jokio skausmo ,nieko net nesijaucia,tik po to palieka paguleti iskeltom kojom... mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2011 12 06, 22:41)
Prisiduodu mergaitės su manau nelabai kokiom žiniom...
Šiandien penkta stimuliacijos diena, turiu 6 ar 7 beveik vienodo dydžio(11,12mm) folikųlų. Gydytoja džiaugiasi, kad taip tvarkingai visi auga, o aš galvoju, kad galėjo jų būti ir daugiau...Bet jau folikulus žiauriai jaučiu, maudžia pilvo apačią schmoll.gif Kaip sakot, ar priaugs dar folių ar ir su tiek gali įvykti stebuklų? Kada jūs imat nedarbingumą? Nežinau jau dabar, kaip reik į darbą ryt nuslinkt...

Ar teisybė, kad IVF metu apvaisintas kiaušialąstes tiesiog suleidžia į gimdą ir viskas, kaip per IUI?


Geras tas tavo derlius, svarbiausiai ne kiekybė, o kokybė. Dėl nedarbingumo, pačiai spręsti kaip pasielgti. Kad kiaušides jauti, tai normalu, juk augin i ne vieną folikulą mirksiukas.gif
IVF metu apvaisntas kiaušialąstes augina dvi, tris ar penkias dienas (priklausomai nuo klinikos ir nuo situacijos kaip apvaisintos kiauš. dalijasi) ir tik tada geriausius embrioniukus (dažniausiai du arba tris) įsodina į gimdą. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 12 06, 20:51)
as manau kad uztenka,aisku kuo daugiau tuo geriau,bet dziaugis ka turi pas kitas ir tiek nera... mirksiukas.gif nedarbinguma man israso po isodinimo visada,tada kaip tik buna reikialingos dvi savaites ,aisku jei viskas  baigiasi gerai ,tai tesia toliau,o del isodinimo tai nezinau kaip per iui,bet cia jokio skausmo ,nieko net nesijaucia,tik po to palieka paguleti iskeltom kojom... mirksiukas.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Oi mergaitės, ačiū jums:komanda Jūs tikros fainuolės, kaip greitai reaguojate į mūsų nerimą... Tikiuosi, kad užteks man šių folių. Tik nebežinau, ar beauginsiu iki blastocistų, jei yra tik 6-7 foliai. Oi dar per anksti gal apie tai ir galvoti, juk net punkcija neatlikta... Tiesa, o nedarbingumą išrašo gydanti privačioj klinikoj gydytoja ar būtinai turiu eit pas šeimos gydytoją ir jo prašyt, kad prirašytų kokią ligą ir duotų man 2 savaites???

QUOTE(žieminukė @ 2011 12 06, 20:56)
Geras tas tavo derlius, svarbiausiai ne kiekybė, o kokybė. Dėl nedarbingumo, pačiai spręsti kaip pasielgti. Kad kiaušides jauti, tai normalu, juk augin i ne vieną folikulą mirksiukas.gif
IVF metu apvaisntas kiaušialąstes augina dvi, tris ar penkias dienas (priklausomai nuo klinikos ir nuo situacijos kaip apvaisintos kiauš. dalijasi) ir tik tada geriausius embrioniukus (dažniausiai du arba tris) įsodina į gimdą. Sėkmės 4u.gif


Ačiū. Tikiuosi šie bus patys pačiausi foliukai...
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2011 12 06, 21:32)
Oi mergaitės, ačiū jums:komanda Jūs tikros fainuolės, kaip greitai reaguojate į mūsų nerimą... Tikiuosi, kad užteks man šių folių. Tik nebežinau, ar beauginsiu iki blastocistų, jei yra tik 6-7 foliai. Oi dar per anksti gal apie tai ir galvoti, juk net punkcija neatlikta... Tiesa, o nedarbingumą išrašo gydanti privačioj klinikoj gydytoja ar būtinai turiu eit pas šeimos gydytoją ir jo prašyt, kad prirašytų kokią ligą ir duotų man 2 savaites???

Ačiū. Tikiuosi šie bus patys pačiausi foliukai...



israso ir privacioj nereikia eiti pas seimos nesijaudink.. thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 12 06, 22:37)
israso ir privacioj nereikia eiti pas seimos nesijaudink.. thumbup.gif  4u.gif

O tai kaip nešti vaisingumo klinikos biuletenį į darbovietę? Man nelabai schmoll.gif O šeimos gydytoja duoda tokiu atveju ? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pina: 06 gruodžio 2011 - 22:23
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 12 06, 21:37)
israso ir privacioj nereikia eiti pas seimos nesijaudink.. thumbup.gif  4u.gif


Tai gerai, kad išrašo, nereiks prašyt šeimos gydytojo. Tikiuos nekils jokių problemų pildant elektroniniu būdu sodrai informaciją apie nedarbingumą... blush2.gif



Gerai panelytės, lekiam į lovą 4u.gif
Atsakyti
laba ryta 4u.gif
o as visai neturiu jokio biuletenio...nestumas juk neliga lotuliukas.gif .. gydytoja sake , jog gulejimas sansu nepadidina.. sako jei taip butu tai mes visoms skirtume gulima rezima biggrin.gif .. sake tik netampyt sunkiu daiktu, jokiu pirciu ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Pina @ 2011 12 06, 23:22)
O tai kaip nešti vaisingumo klinikos biuletenį  į darbovietę? Man nelabai  schmoll.gif O šeimos gydytoja duoda tokiu atveju ?  bigsmile.gif

Mano seimos gyd. labai faina, tai ji man paraso.... jei klinika po pavadinimu "vaisingumo" as irgi i darba nebuciau nesusi....
Papildyta:
QUOTE(Beila @ 2011 12 06, 21:41)
Prisiduodu mergaitės su manau nelabai kokiom žiniom...
Šiandien penkta stimuliacijos diena, turiu 6 ar 7 beveik vienodo dydžio(11,12mm) folikųlų. Gydytoja džiaugiasi, kad taip tvarkingai visi auga, o aš galvoju, kad galėjo jų būti ir daugiau...Bet jau folikulus žiauriai jaučiu, maudžia pilvo apačią schmoll.gif Kaip sakot, ar priaugs dar folių ar ir su tiek gali įvykti stebuklų? Kada jūs imat nedarbingumą? Nežinau jau dabar, kaip reik į darbą ryt nuslinkt...
Ar teisybė, kad IVF metu apvaisintas kiaušialąstes tiesiog suleidžia į gimdą ir viskas, kaip per IUI?

SIDABRIUK, nesijaudink, ne tu viena giliniesi. Aš irgi bandau, bet nelabai dar susigaudau tose bakterijose, hormonų ir, kt, kiekiuose ir t.t. g.gif

Beila, galiu pasakyti, kad jei maziau folikulu, jie gali buti geresnes kokybes... is kur jau ten musu kiausides gali prigaminti 20-30 ir kokybisku, kai natur po 1-2? O beto, gali dar buti taip, kad punkcijos diena tau ras +5 daugiau, nes ne visus gali taup gerai suskaiciuoti, jie buna pasislepe. Bent pas mane taip buvo wub.gif
Atsakyti
laba rytuka 4u.gif
Atsakyti