Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

QUOTE(Pina @ 2011 12 06, 17:01)
Nežinau, man gal po tiek išgyvenimų smegeniukai pasisuko prieš laikrodžio rodyklę, bet aš pradėjau tikėt tam tikrais dėsningumais... biggrin.gif  Pastebėjau, kad po nesėkmių srauto greitai seka sėkmingų ivf banga ir atvirkščiai  bigsmile.gif

hm.... as panasiai. kazkaip pats gyvenimas banguoja-duobe, aukstuma, duobe, aukstuma...
Papildyta:
QUOTE(Beila @ 2011 12 06, 16:56)
P.S. Šiandien turėčiau sužinot, kaip man sekasi augint savo folikulus ir kada punkcija. O Dievuliau...

Laukiam is taves ziniu vakare!
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 12 06, 17:23)
hm.... as panasiai. kazkaip pats gyvenimas banguoja-duobe, aukstuma, duobe, aukstuma...


Gyvenimas kaip pianinas: juoda balta juoda balta juoda ... dangtis bigsmile.gif Tai kol dar ne dangtis, tai gyvenam ir tikim - bus balta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spinsa @ 2011 12 06, 18:17)
o kiek tau buvo isodine?

du bebuvo like
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 12 06, 16:16)
deja hcg 0.500 cry.gif

Eina sau.... kas cia radosi? cray.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 12 06, 17:37)
du bebuvo like

Nesivyste kiti? Na pas mane irgi taip buvo..... Ziuresma si karta....
Nenusimink smarkiai... 4u.gif 4u.gif 4u.gif kaip as sakau, yra dar antras kartas wink.gif kitiem yra dar ir trecias ir ketvirtas ir penktas.... Issiliudek ir tada vel kaupk jegas arba pakartot si zygeli arba laukti D dovanos....
Papildyta:
QUOTE(Bonama @ 2011 12 06, 18:11)
Eina sau.... kas cia radosi?  cray.gif

nesekmiu lavina....
Atsakyti
jauciu ir as nelauksiu pirmadienio hcg darytis doh.gif leksiu jau penktadieni , nes musu "kaime" atsakyma gali pasakyti ne uz triju valandu , bet tik po dvieju dienu doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 12 06, 19:15)
Nesivyste kiti? Na pas mane irgi taip buvo..... Ziuresma si karta....
Nenusimink smarkiai...  4u.gif  4u.gif  4u.gif  kaip as sakau, yra dar antras kartas wink.gif  kitiem yra dar ir trecias ir ketvirtas ir penktas.... Issiliudek ir tada vel kaupk jegas arba pakartot si zygeli arba laukti D dovanos....
Papildyta:

nesekmiu lavina....

labai sunkiai dalijosi
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 12 05, 21:54)
o cia pas mus tokius tyrimus daro  blink.gif ,cia pats turi pasiulyti ar gydytojai mato kad reikia tokius tyrimus daryti,paagl kitus kazkokius tyrimus,kaip cia reiktu taisyklingai uzklausti gydytojos,labai idomu man ,ar cia visoms tokius tyrimus padaro,gal ir man dare tik nezinau.. g.gif  suteikit imformacijos busiu labai dekinka... blush2.gif

Pasiskaityk temą apie Rygos reprodukcijos centrą
http://www.supermama...howtopic=521418
Radau tik archyvuose, gal naujos nieks nesukūrė.
Šeimos važiuoja savo iniciatyva, kai nesuranda priežasčių.
Bykova pridaro krūvas tyrimų, paskiria sureguliuoti nukrypimus nuo normų (hormonų, kraujo ir pan.), "išgaudo" visokias zarazas. Paskui skiria kraujo arba donoro kraujo perpylimus.
Ir jau nemažai kam pavyko 4u.gif
Atsakyti
skaitinejau tema apie nestumo pozymius ir radau toki dalyka kaip pakilusi temperatura nestumo pradzioje g.gif cia butinai turi pakilt? nes as nieko nejauciu doh.gif tik papuliai jautrus...
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2011 12 06, 18:47)
Pasiskaityk temą apie Rygos reprodukcijos centrą
http://www.supermama...howtopic=521418
Radau tik archyvuose, gal naujos nieks nesukūrė.
Šeimos važiuoja savo iniciatyva, kai nesuranda priežasčių.
Bykova pridaro krūvas tyrimų, paskiria sureguliuoti nukrypimus nuo normų (hormonų, kraujo ir pan.), "išgaudo" visokias zarazas. Paskui skiria kraujo arba donoro kraujo perpylimus.
Ir jau nemažai kam pavyko  4u.gif



aciu labai ,pasiziuresiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 12 06, 14:53)
nu dar neskambinai boruziuk...smalsu kaip ... blush2.gif
Papildyta:
JO1-kaip t laikaisi ,kazkaip ir tau jau turejo hcg daryti,kaip tu laikaisi ,pasigedau taves .... 4u.gif  4u.gif  4u.gif


labas vakaras, tai kad as dirbti pradejau, tai retai dabar i sm ilendu, sekasi taip, kad HCg dar nedariau ir nedarysiu kolkas, turbut tik sestadieni jei viskas gerai, pilva maudzia krutine nejautri, tai vis galvoju ar cia verta tuos vaistus gerti, siandie man 10 d. nuo punkcijos ir 8 d. nuo isodinimo, dariausi vakare grizus NT - spyga, tai kad ruosiuosi blogiausiam, ypac kai cia naujienos kasdien vis blogyn eina doh.gif

QUOTE(boruziukas1 @ 2011 12 06, 15:16)
deja hcg 0.500 cry.gif

verysad.gif laikykis verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 12 06, 16:37)
du bebuvo like

o kiek lasteliu tau isodinu ir keliu dienu?
Atsakyti
o kaip idomu musu Warwara po LP laikosi? gal turit kas kokiu ziniu?
Atsakyti