Įkraunama...
Įkraunama...

IVF tema

QUOTE(norma @ 2011 12 07, 16:13)
Sveikos, merginos, turiu klausima, gal kam teko susidurt.
Vaziuojant pasiimt snaiguciu, ar reikia vel visus tyrimus darytis is naujo? Kaip geriau, ir kaip yra?  g.gif

Sveikute, mano LV tyrimai buvo 5 menesiu, tai siam kartui liepe perdaryti hepatito a, b, sifilio it ziv tyrimus.
Kada vaziuojat snaiguciu? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 12 07, 16:39)
Sveikute, mano LV tyrimai buvo 5 menesiu, tai siam kartui liepe perdaryti hepatito a, b, sifilio it ziv tyrimus.
Kada vaziuojat snaiguciu?  bigsmile.gif


Oi dar negreit, tik renku info verysad.gif
O visus situs LT pasidaryt? Ar pas juos atvaziavus pirmakart, pasiimant vaistus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 12 07, 11:09)
Zieminuke - o tu irgi pas Bykova lankeisi?

Taip, aš ir pas ją lankiausi per penktąjį IVF smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Dėja, bet mano nėštumas buvo kiaušintakyje verysad.gif vakar apturėjau laparoskopiją verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja1 @ 2011 12 07, 18:16)
Labas vakaras 4u.gif
Dėja, bet mano nėštumas buvo kiaušintakyje verysad.gif  vakar apturėjau laparoskopiją verysad.gif



einaaa sauuuu doh.gif ...kaip taip gali buti doh.gif ,jetauuuu ... blink.gif juk viskas taip gerai buvo... unsure.gif mergyt laikykis...jei turi jegu papasakok truputuka placiau... blink.gif

Atsakyti
QUOTE(Vėja1 @ 2011 12 07, 18:16)
Labas vakaras 4u.gif
Dėja, bet mano nėštumas buvo kiaušintakyje verysad.gif  vakar apturėjau laparoskopiją verysad.gif

Veja, uzjauciu labai. sekiau Tavo istorija...stiprybes....console.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja1 @ 2011 12 07, 18:16)
Labas vakaras 4u.gif
Dėja, bet mano nėštumas buvo kiaušintakyje verysad.gif  vakar apturėjau laparoskopiją verysad.gif



Užjaučiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif Neteisinga visa tai...
Atsakyti
Na šis kartas nuo įsodinimo buvo kitoks. Trečiadienį įsodino o jau penktadienį pradėjo rimčiau pilvo apačią skaudėt, nuo sekmadienio crinonas rudas. Nuvažiavus į LV gydytojas pažiūrėjo- viskas kaip ir gerai tik gimda siek tiek isitempusi, pastatė lašinę ir paleido namo, skausmai ir teplionės nesiliovė. Vėliau kreipiausi pas O.K, nes man jau pačiai pasirodė, kad taip neturi būti. Padarėm paskutinį HCG skaičiai augo gerai, bet kitą dieną padarius echo paaiškėjo, kad puslytė, atitinkanti mano laiką, yra kiaušintakyje. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja1 @ 2011 12 07, 18:32)
Na šis kartas nuo įsodinimo buvo kitoks. Trečiadienį įsodino o jau penktadienį pradėjo rimčiau pilvo apačią skaudėt, nuo sekmadienio crinonas rudas. Nuvažiavus į LV gydytojas pažiūrėjo- viskas kaip ir gerai tik gimda siek tiek isitempusi, pastatė lašinę ir paleido namo, skausmai ir teplionės nesiliovė. Vėliau kreipiausi pas O.K, nes man jau pačiai pasirodė, kad taip neturi būti. Padarėm paskutinį HCG skaičiai augo gerai, bet kitą dieną padarius echo paaiškėjo, kad puslytė, atitinkanti mano laiką, yra kiaušintakyje. verysad.gif



eina sau ,bet kaip taip galejo buti,is kur ten atsiradi niekaip nesuprantu... g.gif
Atsakyti
daugiau prie temų kūrimo nagų nekišiu....
eina peklon, kokia nesėkminga.

labai gaila, mergaitės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja1 @ 2011 12 07, 19:32)
Na šis kartas nuo įsodinimo buvo kitoks. Trečiadienį įsodino o jau penktadienį pradėjo rimčiau pilvo apačią skaudėt, nuo sekmadienio crinonas rudas. Nuvažiavus į LV gydytojas pažiūrėjo- viskas kaip ir gerai tik gimda siek tiek isitempusi, pastatė lašinę ir paleido namo, skausmai ir teplionės nesiliovė. Vėliau kreipiausi pas O.K, nes man jau pačiai pasirodė, kad taip neturi būti. Padarėm paskutinį HCG skaičiai augo gerai, bet kitą dieną padarius echo paaiškėjo, kad puslytė, atitinkanti mano laiką, yra kiaušintakyje. verysad.gif

Kaip skaudu.... 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(norma @ 2011 12 07, 17:18)
Oi dar negreit, tik renku info  verysad.gif
O visus situs LT pasidaryt? Ar pas juos atvaziavus pirmakart, pasiimant vaistus?  g.gif

Aha, as dariausi LT - poliklinikoj, tai nemokamai.... Lauksiu tavo starto
Papildyta:
QUOTE(žieminukė @ 2011 12 07, 17:40)
Taip, aš ir pas ją lankiausi per penktąjį IVF smile.gif

Zieminuke - kada gimdai? Ka Jums Bykova rado?

Papildyta:

WARWARA - kaip tu???

Rytoj gal ATILOJA pasirodys su naujienom....

As jau net pradedu bijoti skaityti sita skyreli... tiek cia skausmo paskutiniu metu... NA Veja jeigu tau kazkaip galime padeti, na jeigu kazkas kazkur kazkaip - noretusi tau pagelbeti..... Negaliu net isivaizduoti, ka tu isgyveni
Atsakyti
sveikos 4u.gif

truputi buvau padariusi pertraukele nuo forumo, ilindau paziureti, o cia vien blogos naujienos verysad.gif boruziuk, Veja, labai labai gaila verysad.gif verysad.gif

Terze, pries kelias dienas klausei del akupunkturos, jei dar pameni, tai norejau jos pagalba priversti kaip nors labiau dirbti kaire kiauside, nes ji pas mane tingine doh.gif bet nepadejo schmoll.gif

o as siandien apturejau punkcija. turiu 6 gerus folius ir viena vidutiniska 4u.gif ir dar embrionologai turejo spresti, ar taikys icsi, ar ne, tai vis delto taike 4u.gif
Atsakyti