Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sportuoti sporto klube

QUOTE(Pumpum @ 2014 03 14, 15:09)
karinab, aš jau šnekėjus ir peršnekėjus kiaurą šitą temą ir kitas temas, kaip apskaičiuoti pulsą, kaip sportuoti, kaip pasirinkti svorius, ir t.t. Tik va vis atsiranda galvojančių, kad joms kažką kitaip reikia daryti, tai pasikartoju, kad ne  lotuliukas.gif
riebalas įšyla po 20min jei darai TIK kardio. todėl tada reikia daryti kardio 40-45min. bet jei darai kardio po treniruotės, tuomet kūnas jau būna įšilęs, ir riebalas dega nuo pirmos minutės. Todėl užtenka 20-25min. Nes nepamirškime, kad ir dirbant su svoriais ne tik raumenys stiprėja, bet ir riebalinis sluoksnis mažėja.  drinks_cheers.gif



o apšilimui tada kiek reikia skirti? kažkaip be apšilimo eiti į salę nedrįstu nors va pažiūrėjau keletą video iš karinab nuorodų, tai vienamoteris sakė eina daryti tiesiai į salę ir pradeda nuo pratimų presui kaip apšilimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2014 03 14, 15:02)
user posted image
Papildyta:
geriausiai , mano nuomone, atrodo pumpum ir karalinda 4u.gif  biggrin.gif  4u.gif

thumbup.gif wub.gif zavinga !
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2014 03 14, 14:42)
o apšilimui tada kiek reikia skirti? kažkaip be apšilimo eiti į salę nedrįstu nors va pažiūrėjau keletą video iš karinab nuorodų, tai vienamoteris sakė eina daryti tiesiai į salę ir pradeda nuo pratimų presui kaip apšilimo  g.gif

5-10min. Ta moteris keista jei mano kad darydama presą apšils pvz blauzdą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2014 03 14, 17:36)
5-10min. Ta moteris keista jei mano kad darydama presą apšils pvz blauzdą  lotuliukas.gif



nu man tai irgi nesamonė pasirodė, ir šeip šnd dėl kai kurių pratimų pagal video pasiklausinėjau trenerio, nes ir mano programoj kartojasi jie, tai žinokit labai sukritikavo ir parodė kaip taisyklingai daryti kad nepažeist stuburo ir pan. Žždžiu reik atsargiai su tais video ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amarcord @ 2014 03 14, 11:36)
Kur dareisi?


mano sporto klube daro smile.gif Pradzioj 3-6 sav. pagal bendra reikia pasportuoti, tada jau galima susidaryti asmenine, nes tiksliau zino, ko reikia... aisku ko nori ir pagal pajegumus gal.. net nezinau smile.gif Bet Dabar l. jauciu tuos raumenis, kuriu sakiau, kad nejauciu nuo bendros. Tai kazkaip patenkinta esu...
Atsakyti
Turbut si mergina pati galvoja, kad atrodo sau graziai, o gal dar net per stora lotuliukas.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Dwin @ 2014 03 14, 14:18)
uztenka 20 min riebalu deginimui?
Kokios grazios tympos  wub.gif



kas liecia sporto rubus, tai turiu jiems priklausomybe, galeciau pirkti ir pirkti bigsmile.gif
sporto rubus perku per tarpininkes, dazniausiai per www.6pm.com
Atsakyti
As vakar nemaza sumele( na cia kaip man) palikau ant sporto invenroriaus , priedu , aksesuaru , higien. prek.. Vyras nezsino visko ax.gif
Atsakyti
O aš labai mažai ant to investuoju. Nusipirkau tai šimtą metų tarnaus. Jei suplyšo tarnaus dar kurį laiką. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2014 03 14, 21:57)
O aš labai mažai ant to investuoju. Nusipirkau tai šimtą metų tarnaus. Jei suplyšo tarnaus dar kurį laiką.  lotuliukas.gif

MAno didziausia investicija siuo kartu buvo lauko teniso rakete. O visa kita smulkmenos ir priedai ax.gif
Atsakyti
QUOTE("Ramune" @ 2014 03 14, 22:11)
MAno didziausia investicija siuo kartu buvo lauko teniso rakete. O visa kita smulkmenos ir priedai  ax.gif

superinė investicija, tenisas gėris.
o maniškis visai. sportuoja 9 metai su ta pačia maike. suplyšus visa. nupirkau naują. vis tiek su sena. sakau duok bent susiūt. neduoda. sako ventiliuojas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2014 03 14, 20:37)

kas liecia sporto rubus, tai turiu jiems priklausomybe, galeciau pirkti ir pirkti bigsmile.gif
sporto rubus perku per tarpininkes, dazniausiai per www.6pm.com

as kogero kaip ir tu biggrin.gif blush2.gif timkas turiu 3 biggrin.gif bet nesioju vienas , nes kitos nelabai patogios (brangiausios patogiausios ) biggrin.gif ieskau dbr kedu pirkti ,bet tokiu kokiu noriu nerandu o per intika pirkti nenoriu smile.gif

Snd visai ne nuotaikoi sportuoti buvau ,bet kai nuejau i sale , lb daug jegu atsirado biggrin.gif ir puikiai pasportavau .

Va o tave noriu pagirti , kad turi sitiek valios sportuoti namie . drinks_cheers.gif as turiu inventoriaus siek tiek , bet prisiversti sunkiau man .Idomiau i sale eiti blush2.gif
Atsakyti
Mane tai inventorius motyvuoja blush2.gif Praeitais metais prisipirkau gal net per daug, bet kaip gerai, kai visokiam orui ir visokiai veiklai visko turiu.

Dėl tos maikės su ventiliacija... Kai nepataisomai suplėšiau dviratines kelnes, iš sveikos klešnės pasidariau raišti ant galvos lotuliukas.gif buvo gaila išmesti, ten gi drėgmę garinantis pluoštas ir pan. labai gerai bėgioti su ta juosta - į ausis vėjas nepripučia ir kaktai nekaršta.

Kaip pastorinti vidinę šlaunų pusę?
Atsakyti